Resultater for Trondheim-Oslo Racer i Mænd 25-29 år efter Oslo (50 beste) Ytterligere resultater : 
Plac. Start Nr. Navn Klub/Hold/Land Brutto tid Diff. Klikk her
1 208 Trond Hegrenæs SK Rye 13:41:48    
1 235 Thomas Karlsen SK Rye 13:41:48  
3 255 Leif Oddvin Jensen BOC 14:48:44 01:06:57
3 259 Thomas Hassel BOC 14:48:44 01:06:57
3 266 Kenneth Anderstuen Lågen CK 14:48:44 01:06:57
6 392 Per Johan Fenstad TVK 15:39:52 01:58:04
6 353 Odd Morten Hopen TVK 15:39:52 01:58:04
8 622 Ottar Haldorsen Tromsø CK 15:53:25 02:11:37
9 385 Thomas Henriksen Dangerrangers 16:43:03 03:01:15
10 733 Odd Arne Ås Atna IL 16:55:26 03:13:39
11 911 Klaus Kimmich RV GSG Bonn 17:01:08 03:19:21
12 812 Thorsten Hufschlag RV GSG Bonn 17:01:15 03:19:27
13 765 Morten Åhlander Norway 17:06:11 03:24:23
14 754 Jan Håvard Nyborg Norway 17:09:59 03:28:11
15 767 Anders Levoll Ytre Andørj 17:10:17 03:28:29
16 1022 Lars Jørgen Sæle Holmestrand SK 17:14:55 03:33:08
17 934 Lennart Kyllesø FIF 17:28:17 03:46:30
18 330 Erik Karlsen SK Rye 17:35:00 03:53:13
19 1864 Øyvind Kjellhov IF Frøy 17:35:04 03:53:16
19 328 Kristian Bjerke SK Rye 17:35:04 03:53:16
21 1887 Svein Herstad Førde CK 17:35:09 03:53:21
22 1898 Jeroen Thomas Schiøtt RYE 17:35:15 03:53:28
23 1092 Jacob W Mathiesen Denmark 17:38:19 03:56:32
24 481 Knut-vidar Eriksen Ullensaker CK 17:42:59 04:01:12
25 1082 Jörg Lenz W+F Muenster 17:44:21 04:02:34
26 779 Hardy Dinthlage Germany 17:59:24 04:17:37
27 786 Are Bjørkheim Norway 18:15:39 04:33:51
28 1193 Bjørn Ludvik Moen Bjugn IL 18:21:34 04:39:47
29 562 Oliver Voigt Skiclub Saxonia Dresden 18:24:27 04:42:39
30 684 Patrik Bryner Switzerland 18:48:35 05:06:47
31 1599 Erland Liverød Kodal Sykkel 18:56:53 05:15:05
32 741 Ole Hennng Bjørnevik Haram CK 19:08:32 05:26:44
33 1878 Andras Laabak Norway 19:10:23 05:28:35
33 686 Stian Langeland Ålesund SK 19:10:23 05:28:35
35 845 Ole Guderjahn Bergen CK 19:15:22 05:33:34
36 1387 Arnt Sigve Undheim Team Aktiv Sykkel, Stavanger 19:23:24 05:41:36
37 1569 Stian Gåthaug Tipp Transport AS 19:51:28 06:09:41
38 1104 Knut Bjørkli Norway 19:54:50 06:13:02
39 1783 Peder Svaleng SK Rye 20:30:15 06:48:27
40 1478 Anders Stadheim Norway 20:48:58 07:07:10
41 918 Paul Standen Chippenham & District Wheelers 21:00:16 07:18:28
42 1588 Stig Olav Barlien Overhalla 21:00:39 07:18:52
43 1757 Anders Faraasen OPIL 21:02:49 07:21:01
44 574 Uli Spindelboeck OFT Germany 21:14:38 07:32:50
44 564 Daniel Schwertfeger OFT Germany 21:14:38 07:32:50
46 553 Andreas Holzapfel Germany 21:14:57 07:33:10
47 1132 Jens Myrup Pedersen DGCC 21:23:49 07:42:01
48 57 Sebastiaan Van Gerven Netherlands 21:25:38 07:43:51
48 174 Thomas Bremset Fasteraunet 21:25:38 07:43:51
50 1400 Morten Aske Strand sykkelklubb 21:35:55 07:54:07