Resultater fra søndagens Vestfold Rundt.

505 startende / Sportsidioter markert med blått


Resultatliste Vestfold Rundt Horten 25.05.03

Plass Navn    Klubb Startnr Nation            Tid                   Etter

1 Petter Bjørang Rye Sk 91                      4:14:48         00:00

1 Geir Kåsa Grenland Sk 154                    4:14:48         00:00

 

3 Jan Ivar Solski                 142              4:14:49         00:01

3 Gregory Saw Ringerike S K 477              4:14:49         00:01

3 Atle Pedersen Nanset Sykkel 501           4:14:49         00:01

6 Anders Iversby Hvideberg Fredrikstad      4:14:50         00:02

6 Jarle Fredriksen BOC                            4:14:50         00:02

8 Bjørn Håvard Evjen If Frøy 429              4:14:51         00:03

8 Ingar Sporsheim Nanset Sykkel 332        4:14:51         00:03

8 Pål Fredriksen Ceres 492                       4:14:51         00:03

8 Helge Gevelt BOC 480                           4:14:51         00:03

8 Steinar Jensen Asker C K 355                4:14:51         00:03

13 Trond Rinnan Ceres 45                        4:14:52         00:04

13 Gisle Johnsen Grenland Sk 161             4:14:52         00:04

13 Fredrik Løfsgaard Bærum Oc 431           4:14:52         00:04

13 Jørn Fjeldavlie Grenland Sk 157            4:14:52         00:04

17 Ove Davidsen Ceres 70                       4:14:53         00:05

17 Truls Svanevik Nanset Sykkel 383         4:14:53         00:05

17 Hans Petter Engelstad Tønsberg           4:14:53         00:05

17 Finn Vegard Nordhagen Asker C K         4:14:53         00:05

17 David Ekroll Drammen C K 280              4:14:53         00:05

17 Martin Gustavsen Sarpsborg Sk 300      4:14:53         00:05

17 Roy Edgar Hogstad Svartstad Il 286      4:14:53         00:05

17 Endre Knutzen Fredrikstad S K 351        4:14:53         00:05

25 Carl Erik Pedersen Rye 407                  4:14:54         00:06

25 Tom A. Alexandersen Ringerike             4:14:54         00:06

25 Pål Bergan BOC 73                             4:14:54         00:06

25 Anders Lind Sandefjord                       4:14:54         00:06

25 Per-Gunnar Mustad Grenland Sk 156      4:14:54         00:06

25 Idar BÆKKEN NOTEAM 507                   4:14:54         00:06

31 Per Henning Valbye Ceres 490              4:14:55         00:07

31 Pål Bakke F M C 474                           4:14:55         00:07

31 Frode Dalen Ceres 271                        4:14:55         00:07

34 Kristian Riise Næss If Frøy 458              4:14:56         00:08

34 Even Alfred Ullrich Chiodera BOC       4:14:56         00:08

34 Vemund Halvorsen Frikransen 475         4:14:56         00:08

34 Tom Moen Bærum Oc 483                    4:14:56         00:08

34 Lars ELLINGSEN Grenland Sk 155          4:14:56         00:08

39 Pål Christian Hustoft Asker C K 450       4:14:57         00:09

40 Audun Evertsen Ceres 90                    4:14:58         00:10

 

41 Sven Kr. Jørgensen If Frøy 366            4:15:05         00:17

41 Terje Hullstein If Frøy 282                   4:15:05         00:17

 

43 Thomas Torstveit If Frøy 466               4:16:01         01:13

44 Lars K. Bredal Sandefjord                    4:16:14         01:26

44 Svein Søli Hasle-Løren 403                  4:16:14         01:26

46 Alexander Holm If Frøy 137                  4:16:19         01:31

 

47 Knut R. NERBY Ringerike S K 415           4:17:10         02:22

48 Per Johan Fenstad T V K 333               4:17:11         02:23

48 Ketil Humlekjær Fredrikstad S K 353       4:17:11         02:23

 

50 Arild Andersen Jotun Bil 23                  4:22:40         07:52

 

51 Leif Oddvin Jensen BOC 487              4:27:01         12:13

51 Knut H. Borbe BOC          461             4:27:01         12:13

 

53 Børre Fjeld Halvorsen BOC 463             4:29:34         14:46

 

54 Pål Tangen Asker C K 451                   4:29:35         14:47

 

55 Ronny Enger Tønsberg C K 476             4:29:52         15:04

55 Tom MARTIN BISETH Ck Allianse 341     4:29:52         15:04

55 Arve Lyngstad Alpharma Bil 394            4:29:52         15:04

58 Kenneth Gavoll-Hansen BOC 108      4:29:54         15:06

58 Tormod Borgen Svelvik S K 397            4:29:54         15:06

58 Espen Østhaug Fredrikstad S K 344       4:29:54         15:06

58 Vegard Spiten BOC 500                    4:29:54         15:06

62 Tom Immerstein Grenland Sk 436          4:29:55         15:07

62 Øystein Lægreid Sarpsborg Sk 105        4:29:55         15:07

62 Rune Holtze Jensen If Frøy 18              4:29:55         15:07

62 Jørgen Løvås Sandefjord Sykleklubb      4:29:55         15:07

66 Espen Amundsen If Frøy 388                4:29:56         15:08

66 Gunn Hilleren Rye 428                         4:29:56         15:08

66 Morten Sperre Tønsberg C K 335          4:29:56         15:08

66 Kurt Fors Haugen Grenland Sk 153        4:29:56         15:08

66 Tom Ole Gundersen If Frøy 462            4:29:56         15:08

66 Geir Kjær If Frøy 464                          4:29:56         15:08

72 Fred Magne Olafsen Sandefjord            4:29:57         15:09

72 Frode Stendahl Tønsberg C K 307         4:29:57         15:09

72 Kari-Anne Larmerud If Frøy 302            4:29:57         15:09

72 Jan Morten Aag If Frøy 379                  4:29:57         15:09

72 Torstein Bomann-Larsen BOC 493     4:29:57         15:09

72 Sven Ove Oterholt Norsk Hydro B I L     4:29:57         15:09

72 Christian Sjurseth Asker C K 390           4:29:57         15:09

79 Christer Aafloen Rinnan BOC                4:29:58         15:10

79 Matts Berger If Frøy 78                      4:29:58         15:10

79 Eirik Nordli Frikransen 34                     4:29:58         15:10

79 Morten Herum Larsen Grenland Sk 159   4:29:58         15:10

79 Steinar Forsmo If Frøy 401                  4:29:58         15:10

79 Thomas Kleven Asker C K 331              4:29:58         15:10

85 Jon Øverbø Beha B I L 489                  4:29:59         15:11

85 Leiv Tore Christensen Nanset Sykkel     4:29:59         15:11

85 Geir Sigmund Nilsen NOTEAM 194          4:29:59         15:11

85 Wenche Evertsen NOTEAM 89              4:29:59         15:11

89 Michael Bryntesen Halden Ck 513          4:30:00         15:12

89 Stein Brudal Rye 129                          4:30:00         15:12

89 Rune Stålstrøm Horten O C 47              4:30:00         15:12

89 Ove Pollestad NOTEAM 193                 4:30:00         15:12

89 Ole Johnny Nordbotten                       4:30:00         15:12

89 Harald Westby Ceres 448                    4:30:00         15:12

89 Håvard Kalvøy Follo S K 445                4:30:00         15:12

89 Jan Bodin If Frøy 357                          4:30:00         15:12

 

97 454 Ukjent løper NOTEAM 454              4:31:45         16:57

98 Tommy Kessinger Sarpsborg Sk 80        4:31:47         16:59

98 Geir Kristoffersen Sarpsborg Sk 116       4:31:47         16:59

 

100 Karl Egil Stubsjøen If Frøy 420            4:31:59         17:11

100 Lars Hansen If Frøy 410                     4:31:59         17:11

 

102 Richard Gusle Eidissen Sarpsborg         4:33:54         19:06

 

103 Bjørn Ivar Ekberg Ceres 30                 4:45:37         30:49

103 Erik Sørsdal NOTEAM 28                    4:45:37         30:49

103 Hjalmar Schiøtz Tønsberg C K 338       4:45:37         30:49

 

106 Per Espen Eriksen Tønsberg C K 511    4:45:38         30:50

 

107 Odd AASMUNDSEN NOTEAM 143         4:45:39         30:51

 

108 Rune Johansen Rye 276                     4:45:40         30:52

108 Thomas Heggertveit Tønsberg            4:45:40         30:52

108 Mathias Rasch-Halvorsen                   4:45:40         30:52

 

111 Terje Unneberg Tønsberg C K 199       4:45:41         30:53

111 Stein Troneng NOTEAM 162               4:45:41         30:53

111 Arvid Moen Sarpsborg Sk 358             4:45:41         30:53

111 Andreas Bjørang Re Sk 94                  4:45:41         30:53

 

115 Roald Mathisen Rye 130                     4:45:42         30:54

115 Aksel Michelet Asker C K 469              4:45:42         30:54

115 Thomas FORSBerg Follo S K 449          4:45:42         30:54

115 Dag Linnestad Tønsberg C K 27          4:45:42         30:54

115 Vidar Løvås Jotun Bil 378                   4:45:42         30:54

 

120 Svenn Stalsberg Grenland Sk 160        4:45:43         30:55

120 Trygve Gillebo Jr. Asker C K 275          4:45:43         30:55

120 Tom Gjetrang Svartstad Il 26              4:45:43         30:57

125 Hans Bjarne Bryntesen Nanset            4:45:46         30:58

126 Knut Arnesen Nanset Sykkel 387         4:45:48         31:00

 

127 Tor Åge Welinder Contiga-Moss 350    4:46:34         31:46

128 Per Fillingsnes Sarpsborg Sk 361 4:47:19 32:31

129 Odd Einar Johnsen Tønsberg C K 37 4:57:42 42:54

129 Rune Stendal Tønsberg C K 311 4:57:42 42:54

131 Georg Askjer Bilteam As 327 4:57:43 42:55

131 Glenn Marthinsen Skagerak Engergi 206 4:57:43 42:55

133 Petter Faste Nilsen NOTEAM 131 4:57:45 42:57

133 Anstein Due Horten Roklubb 253 4:57:45 42:57

135 Per-Kristian Eliassen Nanset Sykkel 340 4:57:46 42:58

135 Eric Gottlieb Erdmann Sandefjord Sykleklubb 423 4:57:46 42:58

135 Karl E. Karlsen Tønsberg C K 413 4:57:46 42:58

138 Odd Rønning Sandefjord Sykleklubb 115 4:59:09 44:21

139 Steinar Jensen If Frøy 375 4:59:14 44:26

140 Geir Asbjørn Nilsen Asker C K 145 5:04:04 49:16

141 Håvard Harstad Bærum Oc 441 5:04:05 49:17

141 Hans Petter Smedsrud Sandefjord Sykleklubb 422 5:04:05 49:17

143 Bjørn Ø. Rogndalen Sarpsborg Sk 165 5:04:06 49:18

143 Leif Henriksen Norton Arendal B I L 42 5:04:06 49:18

143 Narve Thorseth Kanalen Il 481 5:04:06 49:18

146 Arnfinn Iversby Fredrikstad S K 71 5:04:07 49:19

147 Einar Skontorp NOTEAM 315 5:04:13 49:25

148 Egil Mathias Gjelsås NOTEAM 283 5:04:14 49:26

148 Jon-Morten Kaarød Rye 305 5:04:14 49:26

150 Kjell Aspen If Frøy 459 5:04:26 49:38

151 Eivind Ellingsen Stif Håndball 455 5:04:41 49:53

152 Lasse FREDNES NOTEAM 452 5:04:43 49:55

153 Jon-Henrik Grindlia Andebu Sparebank B I L 29 5:04:44 49:56

153 Geir Olafsen Sandefjord Sykleklubb 409 5:04:44 49:56

155 Bård Haga Brunlanes I L 167 5:04:45 49:57

155 Anne-Gro Olafsen Sandefjord Sykleklubb 408 5:04:45 49:57

155 Øystein Engan If Frøy 393 5:04:45 49:57

158 Morten Andre Åhlander Drammen Kickb. Klubb 74 5:04:46 49:58

159 Jan Vidar Andreassen Tønsberg C K 371 5:05:30 50:42

160 Arne Lund Norautron Bil 58 5:05:32 50:44

161 Svein Mathisen NOTEAM 274 5:05:33 50:45

162 Rune Rikoll Ck Nittedal 491 5:08:15 53:27

163 Nils Kristian Hjelmtvedt NOTEAM 246 5:10:15 55:27

164 Per Sommerstad Efteløt 404 5:10:22 55:34

165 John Magne Theodorsen NOTEAM 1 5:11:28 56:40

166 Leidulv Nesgård Lygna Næringshage 395 5:11:54 57:06

167 Trygve Lundstein NOTEAM 111 5:11:55 57:07

168 Erik Jensen Nordby NOTEAM 270 5:11:56 57:08

169 Terje Haugen Tønsberg C K 503 5:11:57 57:09

169 Ingvar Ingebrigtsen Drako Norsk Kabel 10 5:11:57 57:09

169 Roy Arnesen Nanset Sykkel 386 5:11:57 57:09

169 Steinar Rød Nilsen If Frøy 392 5:11:57 57:09

169 Tor Arne Helgestad Hobøl Brannvesen 446 5:11:57 57:09

174 Jan Olav Christensen Piz Paal 304 5:11:58 57:10

174 Bjørn Chr. Borgen Be Well 384 5:11:58 57:10

176 Christian Engebretsen NOTEAM 175 5:11:59 57:11

176 Bjørnar Johansen NOTEAM 484 5:11:59 57:11

176 Peder A. Svaleng Fjellgeita Klatreklubb 447 5:11:59 57:11

176 Gunnar BENDIKSBY Rye 510 5:11:59 57:11

180 Stig Moland NOTEAM 465 5:12:00 57:12

181 Henning Jensen Kristiansands C K 497 5:12:01 57:13

181 Erik Østby Tønsberg C K 434 5:12:01 57:13

181 Tormod Snekkermoen NOTEAM 14 5:12:01 57:13

184 INGE Bakke NOTEAM 414 5:12:02 57:14

184 Arne G. Berg Moss Skiklubb 50 5:12:02 57:14

186 Preben Jacobsen Danmark 478 5:12:03 57:15

186 Ivar Holter Naturgros As 468 5:12:03 57:15

188 Knut Rønningen Nykirke I F 231 5:12:05 57:17

188 Elin Juvik NOTEAM 55 5:12:05 57:17

190 Tore GRØDEM Steria 495 5:12:07 57:19

190 Trond Bådstangen Sarpsborg Sk 51 5:12:07 57:19

192 Øyvind Sørensen NOTEAM 48 5:13:11 58:23

193 Jørn Arve Pedersen Våk Triathlonklubb 88 5:13:28 58:40

194 Klas E. Lindhjem NOTEAM 139 5:13:36 58:48

195 Ståle Nerland Skagerak 354 5:13:53 59:05

195 Gunnar Hagen I L Vinn 430 5:13:53 59:05

197 Helge Tveit Barkåker I L 318 5:13:55 59:07

198 Ole J Hvidsten NOTEAM 38 5:13:56 59:08

199 Jan Holte Karlsen Notodden C K 494 5:14:01 59:13

200 Arne Langtangen J F Billag I F 169 5:23:28 1:08:40

201 Alexander Holt Horten O C 237 5:23:30 1:08:42

202 Anders Borgen Møller Horten 229 5:23:32 1:08:44

203 Terje Rasmussen Tønsberg C K 508 5:23:33 1:08:45

203 Ola Bratlie NOTEAM 15 5:23:33 1:08:45

203 Bjørn Larsen NOTEAM 140 5:23:33 1:08:45

206 Helene Hjelmtvedt Lensberg NOTEAM 486 5:23:34 1:08:46

207 Jarle Christensen NOTEAM 512 5:23:35 1:08:47

208 Harald Frøysnes NOTEAM 113 5:23:36 1:08:48

208 Erland Liverød NOTEAM 112 5:23:36 1:08:48

208 Svein Børge Haugberg Sandefjord Sykleklubb 373 5:23:36 1:08:48

211 Ottar Helge Åsen NOTEAM 3 5:23:39 1:08:51

212 Rolf W. Marthinsen NOTEAM 325 5:23:44 1:08:56

213 Jan Roar Hansen Asker C K 313 5:23:47 1:08:59

213 Thorbjørn A. Abrahamsen Nanset Sykkel 398 5:23:47 1:08:59

215 Lars Høgås NOTEAM 268 5:23:53 1:09:05

216 Vidar Forsmo NOTEAM 132 5:25:23 1:10:35

217 Ronald Lyngmo Tønsberg C K 426 5:25:24 1:10:36

218 Jon Erik Berg-Hansen NOTEAM 84 5:25:38 1:10:50

219 Frank Kristiansen Drammen C K 127 5:26:12 1:11:24

219 Gunnar Aarhus NOTEAM 211 5:26:12 1:11:24

221 Trine Solskjær NOTEAM 210 5:26:19 1:11:31

222 Vidar Ødegaard NOTEAM 289 5:27:07 1:12:19

223 Franz Wahl I.l. Huwa 482 5:28:01 1:13:13

224 Ebbe Grønvold NOTEAM 399 5:29:54 1:15:06

224 Birgit Bergerud Arcus 343 5:29:54 1:15:06

226 Sigmund Ruud NOTEAM 284 5:29:55 1:15:07

226 Rickard Teig Tønsberg C K 202 5:29:55 1:15:07

228 Sven Borgen NOTEAM 230 5:30:04 1:15:16

229 Gunnar Hansen Ge Vingmed, Horten 412 5:30:59 1:16:11

230 Sigbjørn Bergo E M V 196 5:31:00 1:16:12

231 Thomas Furuheim Tema Fysio 433 5:31:01 1:16:13

232 Bjørn Finstad Sarpsborg Sk 133 5:32:25 1:17:37

233 Arild Sundt Botne Skiklubb 432 5:32:29 1:17:41

234 Kolbjørn Stensgård NOTEAM 312 5:34:36 1:19:48

235 Martin L. Engen NOTEAM 292 5:38:45 1:23:57

236 Helge Gulbrandsen Brevik Elektro B.i.l. 60 5:38:48 1:24:00

237 Mette W Gulbrandsen Tek-tra As 61 5:38:49 1:24:01

238 Rolf Helge Olsen Kropp 2003 62 5:38:50 1:24:02

239 Rune Helgeland NOTEAM 138 5:38:51 1:24:03

240 Olav Langeland Simrad B I L 328 5:40:36 1:25:48

241 Ole-Morten Skog NOTEAM 215 5:41:10 1:26:22

242 Roy Thorstensen Nanset Sykkel 31 5:41:44 1:26:56

243 Erik Moseby Askim S K 443 5:42:03 1:27:15

243 Dagmar Moseby Askim S K 444 5:42:03 1:27:15

245 Tom Alex Lillebø Danmark 124 5:42:04 1:27:16

246 Geir Magne Fiskaa NOTEAM 223 5:42:06 1:27:18

246 Arve Enersen Martha Kam 222 5:42:06 1:27:18

248 Ola Sandnes Nærøy I L 402 5:42:08 1:27:20

249 Pål Grytnes NOTEAM 248 5:42:18 1:27:30

249 Ole Kristian Holt Horten O C 232 5:42:18 1:27:30

251 Jørn Holmberg NOTEAM 309 5:42:22 1:27:34

252 Stein K. Hansen NOTEAM 365 5:42:50 1:28:02

253 Knut Håkensen Fredrikstad S K 424 5:44:31 1:29:43

253 Stein Eriksen NOTEAM 190 5:44:31 1:29:43

255 Line Håkensen Fredrikstad S K 425 5:44:32 1:29:44

256 Gunnar Rein Fredrikstad S K 467 5:44:33 1:29:45

257 Morten Holthe Sandefjord Sykleklubb 502 5:49:13 1:34:25

257 Knut STRANDKAAS Hærland Il 347 5:49:13 1:34:25

259 Rune Sandnes Nærøy I L 376 5:49:14 1:34:26

259 Jan-Vidar Strandkås Hærland Il 348 5:49:14 1:34:26

261 Helene Bjørang Re Sk 92 5:51:40 1:36:52

262 Wenche Wilhelmsen Torød Og Hårkollen If 372 5:51:41 1:36:53

262 Per Ragnar Årdal Lsk Mågerø 382 5:51:41 1:36:53

264 Espen Røkaas NOTEAM 207 5:51:43 1:36:55

265 Anstein Liverød NOTEAM 263 5:52:48 1:38:00

266 Sven Weimoth NOTEAM 374 5:52:59 1:38:11

267 Iver S Karlsen Svelvik S K 396 5:53:02 1:38:14

268 Keneth Adolfsen NOTEAM 260 5:54:24 1:39:36

269 Anders Søndergaard Team E/huset 294 5:59:05 1:44:17

270 Kjell Espen Leirvaag Team E/huset 295 5:59:06 1:44:18

271 Hans Østergaard Team E/huset 293 6:00:58 1:46:10

272 Jørn Robin Chramer Veidekke B I L 400 6:03:03 1:48:15

273 Magne Nordboten Scanrope B I L 427 6:03:10 1:48:22

274 Jan Nybak Andebu 439 6:03:12 1:48:24

275 Runar Hellum Sarpsborg Sk 150 6:03:32 1:48:44

276 Sverre S. Aarmo Sarpsborg Sk 39 6:03:36 1:48:48

276 Tore Gustavsen Sarpsborg Sk 20 6:03:36 1:48:48

278 Claus Monge NOTEAM 96 6:03:38 1:48:50

279 Håkon Tangen Telenor B I L 442 6:03:44 1:48:56

279 Knut Skjelbred Sandefjord Sykleklubb 391 6:03:44 1:48:56

281 Terje Alfredsen NOTEAM 220 6:04:04 1:49:16

282 Wiggo Rødsten Team E/huset 297 6:04:05 1:49:17

283 Petter Lyng Spenst Team 336 6:04:11 1:49:23

284 Sjur Solheim NOTEAM 214 6:04:13 1:49:25

285 Sigurd Selland NOTEAM 479 6:05:16 1:50:28

286 Morten Abrahamsen Sandefjord Sykleklubb 76 6:05:45 1:50:57

287 Terje Nilsen NOTEAM 213 6:06:05 1:51:17

288 Eigil Evensen Horten O C 164 6:07:04 1:52:16

289 Odd Lillevik Scanrope B I L 64 6:07:05 1:52:17

290 Hallvard Møyland Norautron Bil 57 6:07:09 1:52:21

291 Geir Ellingsen Recycling 470 6:07:21 1:52:33

292 Oddmund Brattås Pronova B I L 75 6:10:03 1:55:15

293 Leon Seglem NOTEAM 262 6:10:10 1:55:22

294 Arne Kjærgaard NOTEAM 201 6:11:44 1:56:56

295 Bjørn Mathiesen Sarpsborg Sk 177 6:12:02 1:57:14

296 Solbjørg Mathiesen Sarpsborg Sk 176 6:12:03 1:57:15

297 Marius Lassen Mjåtvedt NOTEAM 267 6:12:22 1:57:34

298 Roar Ims NOTEAM 256 6:14:01 1:59:13

299 Morten Steen Nielsen Team E/huset 296 6:14:05 1:59:17

300 Jan Aadne Team Holger 184 6:16:07 2:01:19

300 Terje Soma Team Holger 179 6:16:07 2:01:19

300 Steinar Olsen Team Holger 183 6:16:07 2:01:19

303 John Roger Dyrseth Asker C K 314 6:16:16 2:01:28

303 Guy A. Rouen Hampshire, England 317 6:16:16 2:01:28

303 Erik WOLLA Sensonor 421 6:16:16 2:01:28

306 359 Ukjent løper NOTEAM 359 6:16:18 2:01:30

307 Harald Vik Drammen Og Omegn 385 6:18:15 2:03:27

308 Asle Leikvik NOTEAM 103 6:18:49 2:04:01

309 Terje Finstad Sarpsborg Sk 151 6:20:10 2:05:22

309 Borgny Elena Bjørneskaret Sarpsborg Sk 149 6:20:10 2:05:22

311 Knut Hauglum I L Vinn 471 6:20:12 2:05:24

311 Lasse Cramer NOTEAM 472 6:20:12 2:05:24

313 Oddbjørn Håstul Kjosen Il 499 6:20:13 2:05:25

314 Øyvind Melvold Team E/huset 303 6:26:08 2:11:20

315 Svein Hanssen NOTEAM 200 6:26:33 2:11:45

316 Linda Horn NOTEAM 266 6:27:38 2:12:50

317 Marte Dahlen NOTEAM 100 6:27:55 2:13:07

318 Thomas Steen-Hansen NOTEAM 216 6:27:56 2:13:08

319 Arne Bryhn NOTEAM 141 6:27:58 2:13:10

320 Odbjørn Torp NOTEAM 66 6:28:26 2:13:38

321 Ole Loe Andersen NOTEAM 259 6:29:58 2:15:10

322 Willy Pedersen NOTEAM 53 6:30:55 2:16:07

323 Odd Ingolf Hansen Berg 244 6:30:56 2:16:08

324 Hugo A. Strand Nannestad Trim Og 174 6:32:16 2:17:28

325 Kristin Jørgensen NOTEAM 299 6:33:31 2:18:43

326 Kjell Jørgensen NOTEAM 298 6:34:29 2:19:41

327 Arvid Bjørneklett NOTEAM 43 6:34:33 2:19:45

327 Atle Bjune NOTEAM 16 6:34:33 2:19:45

329 Ingar Gjelstad Telstar Telenor 339 6:38:07 2:23:19

330 Øystein Løke Hansen NOTEAM 219 6:38:08 2:23:20

331 Harald Lehn-Pedersen Berg 241 6:38:10 2:23:22

331 Kent Støvne NOTEAM 438 6:38:10 2:23:22

333 Finn Otto Moskvil Berg 242 6:38:12 2:23:24

334 Charles Horn Berg 245 6:38:24 2:23:36

335 Finn Jensen Scanrope B I L 65 6:40:17 2:25:29

336 Tommy Knutsen Asko B I L 381 6:40:18 2:25:30

337 Magne Sneltvedt NOTEAM 24 6:41:01 2:26:13

338 Henry Kristiansen Asker C K 9 6:41:02 2:26:14

339 John Ole Tollefsen Arcus/frøy 8 6:41:03 2:26:15

340 Tore Gjøslien Asker C K 342 6:43:52 2:29:04

341 Inge Olav Leirtrø Norcontrol B I L 85 6:44:29 2:29:41

341 Trond Skjelbred NOTEAM 364 6:44:29 2:29:41

343 Thomas Bøhm NOTEAM 362 6:44:30 2:29:42

344 Jannicke Schanche Arcus/frøy 7 6:44:32 2:29:44

345 Arne Glenna NOTEAM 46 6:44:35 2:29:47

346 Leif Ånonsen Tønsberg C K 473 6:51:16 2:36:28

347 Jørn J Hedlund NOTEAM 337 6:54:21 2:39:33

348 Per Olav Halvorsen NOTEAM 249 6:54:25 2:39:37

348 Trond Korslund Møller Horten 236 6:54:25 2:39:37

348 Jon Kjeldsberg Møller Horten 228 6:54:25 2:39:37

348 Bjørn Engen NOTEAM 235 6:54:25 2:39:37

352 Jan Rønning NOTEAM 288 6:59:09 2:44:21

353 Helge Mevik Nanset Sykkel 172 7:01:33 2:46:45

354 Jan Nordli Eiker Ck 440 7:01:35 2:46:47

355 Svein Heum Nanset Sykkel 197 7:01:40 2:46:52

356 Svein Erik Tømmerbakk Rye 352 7:02:10 2:47:22

357 Stig Larsen Team Holger 180 7:05:28 2:50:40

358 Raymond Venås NOTEAM 97 7:06:46 2:51:58

359 Tor Hansen NOTEAM 212 7:06:54 2:52:06

360 UDMUND VIFLOT Union B I L 498 7:06:56 2:52:08

361 Øystein Kjelstadli Adal NOTEAM 49 7:08:19 2:53:31

362 Ole Blomberg Sarpsborg Sk 147 7:09:36 2:54:48

363 Ingrid S Kongsbakk Sarpsborg Sk 152 7:09:37 2:54:49

363 Rolf Tage Larsen Sarpsborg Sk 148 7:09:37 2:54:49

365 Thomas Johnsen NOTEAM 203 7:17:53 3:03:05

366 Per Arne Boge NOTEAM 44 7:18:04 3:03:16

367 Rikard Demer NOTEAM 119 7:18:05 3:03:17

368 Stein Hovstad NOTEAM 81 7:18:06 3:03:18

369 Ellen Frette NOTEAM 122 7:18:07 3:03:19

370 Carina Elisabet Berge Holmestrand 188 7:21:23 3:06:35

371 Finn-Åge Stenberg Holmestrand 6 7:21:24 3:06:36

372 Helge Morten Brunborg Holmestrand 316 7:21:25 3:06:37

372 Hans Petter Narverud Holmestrand 321 7:21:25 3:06:37

372 Ragnar Vartdal Holmestrand 243 7:21:25 3:06:37

372 Tom REMMAN Holmestrand 509 7:21:25 3:06:37

376 Svenn Terje Venjum Holmestrand 322 7:21:26 3:06:38

377 Terje Wad Andreassen Holmestrand 269 7:21:27 3:06:39

377 Lars - Jørgen Sælø Holmestrand 417 7:21:27 3:06:39

379 Roar Larsen Holmestrand 171 7:21:28 3:06:40

379 Kjetil Sælid Holmestrand 319 7:21:28 3:06:40

379 Audun Lødemel Holmestrand 287 7:21:28 3:06:40

382 Steinar Nålby Holmestrand 255 7:21:29 3:06:41

382 Espen Gulbrandsen Holmestrand 79 7:21:29 3:06:41

384 Odd Magne Berge Holmestrand 189 7:21:30 3:06:42

384 Arild Jonassen Holmestrand 418 7:21:30 3:06:42

386 Jan Sollid Holmestrand 67 7:21:31 3:06:43

386 Mats Roger Jensen Holmestrand 234 7:21:31 3:06:43

386 Jens Øyvind Nyland Holmestrand 227 7:21:31 3:06:43

389 Ivar Etnan Holmestrand 310 7:21:33 3:06:45

389 Bjørn Ustad Holmestrand 273 7:21:33 3:06:45

389 Morten Strande Holmestrand 326 7:21:33 3:06:45

389 Per Håvard Øien Holmestrand 419 7:21:33 3:06:45

393 Ole Tveter Gregersen Holmestrand 306 7:21:34 3:06:46

393 Harald Hansen Holmestrand 123 7:21:34 3:06:46

395 Leif Ness Holmestrand 54 7:21:35 3:06:47

395 Øystein Solberg Holmestrand 320 7:21:35 3:06:47

395 Kjell Vidar Solberg Holmestrand 252 7:21:35 3:06:47

398 Bjørn Berge Holmestrand 389 7:21:36 3:06:48

399 Jan Harald Moen Holmestrand 277 7:21:38 3:06:50

400 Per Reidar Ingebrigtsen Holmestrand 110 7:21:39 3:06:51

400 Trond H Asmyhr Holmestrand 41 7:21:39 3:06:51

400 Terje Ødegård Holmestrand 254 7:21:39 3:06:51

403 Frank Sønslien Holmestrand 290 7:21:40 3:06:52

403 Tor-Egil Ryeng Holmestrand 13 7:21:40 3:06:52

403 Bjørn Inge Bjolgend Holmestrand 368 7:21:40 3:06:52

403 Hans Morten Evenrud Holmestrand 86 7:21:40 3:06:52

403 Rolf K. Ruud Holmestrand 308 7:21:40 3:06:52

408 349 Ukjent løper NOTEAM 349 7:21:42 3:06:54

408 Jan Morten Kjønsberg Holmestrand 240 7:21:42 3:06:54

408 Kjell Eilertsen Holmestrand 170 7:21:42 3:06:54

411 Svein Hvidsten Holmestrand 25 7:21:43 3:06:55

411 Gudleik Skarstad Holmestrand 17 7:21:43 3:06:55

411 Hans Heyerdahl Holmestrand 52 7:21:43 3:06:55

411 Trond Aarstadberg Holmestrand 12 7:21:43 3:06:55

411 Per Abrahamsen Holmestrand 21 7:21:43 3:06:55

411 Tor INGE SKAU Holmestrand 324 7:21:43 3:06:55

417 Trond Gunleiksrud Holmestrand 191 7:21:44 3:06:56

417 Jan Røyneberg Holmestrand 104 7:21:44 3:06:56

417 Freddy Larssen Holmestrand 250 7:21:44 3:06:56

417 Stein Arne Melsæter Holmestrand 33 7:21:44 3:06:56

421 Håkon Sommerstad Holmestrand 323 7:21:45 3:06:57

421 Alf Magne Nordal Holmestrand 251 7:21:45 3:06:57

423 Roy Arne Gjerde Holmestrand 238 7:21:46 3:06:58

423 Trond Gjerde Holmestrand 239 7:21:46 3:06:58

425 Ole Johnny Hillestad Holmestrand 405 7:21:47 3:06:59

426 Hilde Helen Sørensen Horten O C 265 7:28:43 3:13:55

426 Svend-Ole Sørensen Horten O C 264 7:28:43 3:13:55

428 Steffen Ruud NOTEAM 209 7:32:22 3:17:34

429 Roger MYRBRÅTEN Asko B I L 411 7:32:54 3:18:06

430 Jens H. Hagerup-Jenssen NOTEAM 11 7:37:06 3:22:18

431 Øystein Johnsen NOTEAM 257 7:45:44 3:30:56

432 Arne Furuheim Team Holger 181 7:48:13 3:33:25

433 Jan E. Spydevold NOTEAM 258 8:18:25 4:03:37

DNF Sven Hansen NOTEAM 83

DNF Per Bjugren Ceres 505

DNF Kim Andre Kristiansen Drammen C K 128

DNF Bjørn Hamre Rye 406

DNF Johan M. Johansen NOTEAM 208

DNF Ola Thomas Berntsen Ceres 163

DNF Mads Scheldrup NOTEAM 261

DNF Hans Petter Lunde Nanset Sykkel 416

DNF Nils Inge Staaby NOTEAM 285

DNF Jens Sethzman Bærum Oc 456

DNF Cecilie Bolgen Nannestad Trim Og 173

DNF Bernt Ove Rein Sarpsborg Sk 460

DNF Magne Ådna Frikransen 279

DNF Trygve Eriksen Bærum Oc 370

DNF Helge MOSVEEN Asker C K 345

DNF Fred Arne Enger Sykkelexperten 205

DNF Torbjørn Bjønness NOTEAM 68

DNF Per Christian Mikalsen If Frøy 346

DNF Jens Aas BOC

Antall 451 Påmeldte: 508 Startende: 505