Rekord Mila Nittedal
MENN JUNIOR 10 km
87 Joakim Flaaseth Hansen IK Hero 1 13:26
86 Martin Iversby Fredrikstad SK 2 14:05
90 Frode Jansen Brummunddal SK 3 14:27
93 Bjørnar Hagen Ringerike SK 4 14:35
89 Andreas Fossen Sverre 5 14:41
92 Christoffer Berggren Eidsvoll SK 5 14:41
83 Morten Martinsen Ringerike SK 7 14:53
91 Kim Olsen Lørenskog 8 16:26
KVINNER SENIOR 10 km
96 Linn Torp Eidsvoll SK 1 14:40
97 Line Ramsrud Eidsvoll SK 2 15:19
MENN SENIOR A 10 km
104 Fredrik Løvsgaard Bærum OCK 1 13:06
110 Eddy knutsen Storsæter Tønsbert Cykleklubb 2 13:18
113 Cristopher Myhre Team Ringerike 3 13:23
105 Tor Andreas Sand Bærum OCK 4 13:42
102 Frode Dalen SK Ceres 5 14:23
108 Tom Alexandersen Ringerike SK 6 14:30
109 Cristian Sjurseth Asker CK 7 14:39
111 Morten Jahr Eidsvoll SK 8 14:45
112 Jostein Halvorsen Halden CK 9 15:15
TANDEDM 10 km
120 O.Bergersen/M.O.Eriksen Asker CK 1 13:01
119 T.Gravvold/E.Langli Asker CK 2 13:51
KVINNER 30-39 ÅR 10 km
124 Camilla Hott Johansen Ullensaker 1 14:38
123 Line Brevik Andersen Rye Sk 2 18:24
MENN 30-39 ÅR 10 km
100 Hans Petter Engelstad Tønsberg CK 1 12:58
142 Erik Hicks Frikransen 2 13:24
138 Erlend Gundersen Bærum OCK 3 13:25
141 Henning Rud Dal IL Sykkel 4 13:27
130 Jens Sethzmann Bærum OCK 5 13:33
126 Arve Lyngstad Bærum OCK 6 13:37
134 Bjørn Saksberg Bærum OCK 7 13:45
146 Idar Bækken Bærum OCK 7 13:45
127 Morten Nygård Frikransen 9 13:51
140 Thoma Svane Jacobsen Rye SK 10 13:52
132 Even Chiodera Bærum OCK 11 13:56
144 Sigmund Evje SK Ceres 12 14:00
131 Knut Borbe Bærum OCK 13 14:12
137 Torbjørn Flaten Asker CK 14 14:14
136 Per Christian Mikalsen IF Frøy 15 14:17
147 Bjørn Langseth Dal IL Sykkel 16 14:19
99 Pål Chr. Hustoft Asker CK 17 14:20
148 Arild Tveiten Frikransen 18 14:21
133 Sveinung Vea Frikransen 19 14:23
129 Harry Waldeland Rye SK 20 14:32
149 Terje V. Fordal Frikransen 21 14:44
139 Bjørn Arne Berg Nes SK 22 14:48
98 Erik Baardsgaard Rye SK 23 14:50
128 Espen Aune Østmarka 24 15:05
143 Henning Lotterud Nes SK 25 16:06
103 Espen Evje Harestua Sykkel 26 17:17
KVINNER 40-44 ÅR 10 km
153 Marion Nilsen Asker CK 1 15:54
152 Ann-Christin Sørensen Asker CK 2 16:11
MENN 40-44 ÅR 10 km
164 Trond Solvang Tønsberg CK 1 13:15
156 Helge Mosveen Asker CK 2 13:57
159 Tom R. Gunntveit Asker CK 3 14:10
162 Erik Lindholm IF Frøy 4 14:11
160 Geir Sundin IF Frøy 5 14:36
163 Edmund Langeland Asker CK 6 14:58
155 Harald Enevoldsen Glitre 7 16:00
MENN 45-49 ÅR 10 km
178 Pål Fredriksen SK Ceres 1 13:41
168 jan Erik Sønju Eiker 2 13:44
176 Kjell Gunnar Nyhaug Dal IL Sykkel 3 14:06
177 Tommy Jensen Asker CK 4 14:30
173 Jan Inge Berntsen SK Ceres 5 14:40
169 Rune Sørheim Østmarka 6 14:51
170 Sven Kristian Jørgensen IF Frøy 7 14:52
174 Odd Johansen Frikransen 8 14:55
167 Øyvind Hansen Asker CK 9 15:16
172 Leif Arne Brandal CK Nittedal 10 15:44
179 Bjørnar Andersen CK Nittedal 11 15:52
180 Arnfinn Svensli CK Nittedal 12 16:09
175 Edvin Fredriksen Bærum OCK 13 16:21
171 Geir Asbjørn Nilsen Asker CK 14 16:22
MENN 50-54 ÅR 10 km
189 Vidar Ski Bærum OCK 1 14:12
197 Olav Svensli CK Nittedal 2 14:17
192 Johnny Jørgenvåg SK Ceres 3 14:21
190 Aage Christiansen CK Nittedal 4 14:27
193 Inge Bjart Tokildsen Frikransen 5 14:29
194 Pål Gulliksen IF Frøy 6 14:33
195 Terje Erfjord Bærum OCK 7 14:51
186 Knut Erik Finstad SK Ceres 8 14:53
188 Per Undli SK Ceres 9 15:13
196 Jon Laake CK Nittedal 10 17:00
MENN 55-59 ÅR 10 km
206 Gunnar Fjellberg Askim 1 13:55
202 Fredrik Lamo IF Frøy 2 14:41
205 Eivind Gikling Bærum OCK 3 15:08
210 Stein Roar Aune Halden CK 4 15:17
204 Roger Larsson Rye SK 5 15:30
209 Sven Otto Ringnes CK Nittedal 6 15:58
198 Ivar Berntzen Bærum OCK 7 16:54
203 Ludvik Ingebrigtsen IK Hero 8 17:03
207 Terje Opsahl IK Hero 9 17:20
208 John Ole Tollefsen IF Frøy 10 17:21
KVINNER 60-64 ÅR 10 km
212 Jannicke Schanche IF Frøy 1 19:00
MENN 60-64 ÅR 10 km
218 Erik Pettersen IF Frøy 1 14:18
215 Kåre Gloslie Bingsfoss SK 2 14:37
214 Finn Jensen Kongsberg 3 15:12