Resultater NorgesCup Maridalen 05.September 2002/14Km Tempo
1. Morten Christiansen BOC 0:18:05
2. Lars Breiseth Team Ringerike 0:18:22
3. Joachim Bøhler Team Ringerike 0:18:23
4. Mattias Carlsson Team Ringerike 0:18:36
5. Christofer Stevenson Cyclecomponents 0:18:37
6. Håkon Liland Horten OCK 0:18:40
7. Andreas Molandsveen Team Ringerike 0:18:42
8. Kåre Christoffersen Kristiansand CK 0:18:45
9. Svein Erik Vold Stjørdals-Blink IL 0:18:48
10. Petter Sørensen Follo SK 0:18:49
11. Andreas Johansson Cyclecomponents 0:18:50
12. Trond Kristian Schweder BOC 0:18:51
13. Stian Lorgen Nørve CK Bjørgvin 0:18:53
14. Frank Pedersen CK Bjørgvin 0:18:57
15. Michael Stevenson Cyclecomponents 0:19:01
16. Jarle Fredriksen BOC 0:19:05
17. Vidar Steinsbø Bergen CK 0:19:05
18. Fredrik Løfsgaard BOC 0:19:10
19. Stian Sommerseth Lillehammer SK 0:19:11
20. Magnar Myrvold Drammen CK 0:19:12
21. Øystein Blom-Ohlsen Bergen CK 0:19:15
22. Jon Einebærholm IL Fana 0:19:16
23.Ove Nilsson Cyclecomponents 0:19:19
24. Einar Strand Nesset CK 0:19:19
25. Geir Bisgård Arendal CC 0:19:22
26. Christopher Myhre Team Ringerike 0:19:25
27. Andreas Hosøy Bergen CK 0:19:26
28. Håvard Nybø Frikransen Elite 0:19:29
29. Trygve Eriksen BOC 0:19:36
30. Sigbjørn Møystad Fønnebø Tønsberg CK 0:19:37
31. Jonathan Dayus Team Ringerike 0:19:39
32. Tom Larsen IF Frøy 0:19:46
33. Håkan Nilsson Degeberga CK 0:19:47
34. Helge Haugstad Lillehammer CK 0:19:49
35. Mats Larsen IF Frøy 0:19:54
36. Per Martin Lund Team Ringerike 0:20:06
37. Andreas Sand BOC 0:20:06
38. Petter Jørgensen Hasle/Løren IL 0:20:11
39. Håvard Sefland Kristiansand CK 0:20:19
40. Lars Ellingsen Grenland SK 0:20:21
41. Kurt Fors Haugen Grenland SK 0:20:23
42. Espen Wagener Kongsberg IF 0:20:24
43. Vemund Halvorsen Frikransen Elite 0:20:25
44. Even Chiodera BOC 0:20:28 Gikk akkurrat klar av Nedgradert
45. Håvard Kristiansen Team Ringerike 0:20:31
46. Ola Magnus Laugaland Frikransen Elite 0:20:35
47. Vegard Spiten BOC 0:20:37
48. Atle Ekenberg Gjøvik CK 0:20:37
49. Martin Gustavsen Fredrikstad SK 0:20:40
50. Jarle Wermskog Frikransen Elite 0:20:50
51. Øystein Fundingsrud Fredrikstad SK 0:20:51
52. Stian Kjellhov Bergen CK 0:20:53
53. Espen Amundsen IF Frøy 0:21:05
54. Erik Nordby Sagene IF 0:21:12
55. Frode Jansen Brumunddal SK 0:21:14
56. Morten Jahr Eidsvoll SK 0:21:31
57. Leif Oddvind Jensen BOC 0:21:32
58. Anders Iversby Hvideberg Fredrikstad SK 0:21:33
59. Torstein Bomann Larsen BOC 0:21:43 Angrepet av Nedgradert ved Hammer`n
60. Jan Tore Aase Hasle/Løren IL 0:21:44
61. Arve Lyngstad BOC 0:24:31 Kjørte feil
Starttider for de enkelte klassene:
MK 10-16 kl 15:00 til 15:10
K-elite og M-elite kl 15:00 til 15:50
MK 16-19 kl 16:00 - 16:02
MK 20-24 kl 16:03 - 16:08
MK 25-29 kl 16:08:30 - 16:12
MK 30-39 kl 16:12:30 - 16:21
MK 40-44 kl 16:21:30 - 16:26
MK 45-49 kl 16:26:30 - 16:30
K 50+ kl 16:32:30
M 50-54 kl 16:30:30 - 16:32:00
M 55-59 kl 16:33:30 - 16:34:30
M 60-64 kl 16:35 - 16:36
M 65-69 kl 16:36:30 - 16:37
M 70+ kl 16:37:30 - 16:38