Ulveløpet 2006



 

ULVELØPET 4. FEBRUAR 2006 RESULTATER

Plass

Etternavn

Fornavn

KlubbNavn

Merker

Klassenavn

Sluttid

KVINNER KLASSE 16-20 ÅR

1

Ramberg

Kristine

Kirkenes & Omegn Skiklubb

1

K 21-25 år

01:40:32

KVINNER KLASSE 16-20 ÅR

1

Brox

Mari 

Heming

2

K 21-25 år

01:22:11

KVINNER KLASSE 21-25 ÅR

1

Teigen

Marianne

DBK

1

K 26-30 år

01:34:39

KVINNER KLASSE 26-30 ÅR

1

Stubberud

Lise

Huringen, IF

1

K 31-35 år

01:44:28

KVINNER KLASSE 36-40 ÅR

1

Arnesen

Signe Astrup

Heming

1

K 36-40 år

01:29:31

KVINNER KLASSE 41-45 ÅR

1

Schanche

Eva

Glitre Offroad

1

K 41-45 år

01:42:43

KVINNER KLASSE 51-55 ÅR

1

Dahl

Solfrid Kvemo

Sylling IF

2

K 51-55 år

01:52:46

MENN KLASSE 16-20 ÅR

1

Helgesen

Ole Thomas

Sjåstad/Vestre Lier IL

1

M 16-20 år

01:17:53

2

Justad

Petter

Sjåstad/Vestre Lier IL

1

M 16-20 år

01:19:04

MENN KLASSE 21-25 ÅR

1

Røed

Sigmund

Sjåstad/Vestre Lier IL

1

M 21-25 år

01:16:54

2

Toverud

Magnus

 

1

M 21-25 år

01:25:32

MENN KLASSE 26-30 ÅR

1

Sand

Arne

Sjåstad/Vestre Lier IL

3

M 26-30 år

01:07:59

2

Henriksen

Thomas

Fossum IF

1

M 26-30 år

01:10:10

3

Sand

Hans Erik

Sjåstad/Vestre Lier IL

1

M 26-30 år

01:11:27

4

Vinsvold

Nils Harald

Mjøndalen IF

4

M 26-30 år

01:12:00

5

Øvergaard

John T

Asker Skiklubb

1

M 26-30 år

01:21:03

6

Martinsen

Trond

Modum O-lag

2

M 26-30 år

01:22:55

7

Berge

Arvid

Vikøy IK

1

M 26-30 år

01:26:20

8

Kristiansen

Thomas

ROS, IL

1

M 26-30 år

01:39:43

9

Karlsen

Vegard

Ukjent klubb - ski

1

M 26-30 år

01:52:44

MENN KLASSE 31-35 ÅR

1

Aas

Jens

Oslo Sportslager

3

M 31-35 år

01:10:11

2

Chiodera

Even

Fossum IF

1

M 31-35 år

01:12:40

3

Kylland

Håkon

Drammens Ballklubb

4

M 31-35 år

01:16:44

4

Førrisdal

Bård

Liungen

1

M 31-35 år

01:21:47

5

Østensen

Erling

Kaffekameratene

1

M 31-35 år

01:22:35

6

Stubberud 

Atle

Son SK

2

M 31-35 år

01:23:01

7

Kågen

Torbjørn

Gyldenløve Cigar Selskap

3

M 31-35 år

01:25:30

8

Saugerud

Jon

Kaffekameratene

3

M 31-35 år

01:30:51

9

Hennum

Roar

ingen

1

M 31-35 år

01:31:11

10

Evensen

Bjørnar

 

1

M 31-35 år

01:33:12

11

Mundal

Morten

Konnerud IL

4

M 31-35 år

01:34:24

12

Mundal

Stein Roger

Konnerud IL

 

M 31-35 år

01:38:41

MENN KLASSE 36-40 ÅR

1

Andersen

Erlend

Bærum CK

1

M 36-40 år

01:10:19

2

Kløvstad

Morten

Liungen

10

M 36-40 år

01:14:31

3

Transet

Hans Petter

ROS, IL

3

M 36-40 år

01:15:11

4

Stubberud

Ketil

Huringen, IF

1

M 36-40 år

01:17:14

5

Larsen

Per Erik

Sandefjord

3

M 36-40 år

01:23:28

6

Gløgård

Christian

GE Healthcare BIL

1

M 36-40 år

01:25:00

7

Jaksland

Ulf

Bødalen IF

1

M 36-40 år

01:25:25

8

Fjell

Arve

Slemmestad

2

M 36-40 år

01:26:26

9

Hansen

Asbjørn R.

Gyldenløve Cigar Selskap

3

M 36-40 år

01:27:07

10

Aanerud

Tor Erling

Ukjent klubb - ski

1

M 36-40 år

01:32:47

11

Fossum

Erik 

Huringen, IF

1

M 36-40 år

01:34:56

12

Jaksland

Knut

Bødalen IF

1

M 36-40 år

01:42:32

13

Almklov

Robert

Gyldenløve Cigar Selskap

2

M 36-40 år

01:46:47

MENN KLASSE 41-45 ÅR

1

Fjell

Jon

ROS, IL

1

M 41-45 år

01:10:01

2

Trosten

Toralf

SAS ski

2

M 41-45 år

01:11:52

3

Hennum

Nils Ragnar

Lier IL

7

M 41-45 år

00:12:11

4

Arnes Hansen

Kim

Lier IL

1

M 41-45 år

01:19:24

5

Bye

Roar

Modum

1

M 41-45 år

01:19:31

6

Ulberg

Aslak

Øvre Sigdal

1

M 41-45 år

01:21:38

7

Hagen

Bjørn

ROS, IL

1

M 41-45 år

01:21:49

8

Hansen

Jan Arne

Drammen-Strong IL

1

M 41-45 år

01:22:05

9

Lillegraven

Jens

ROS, IL

2

M 41-45 år

01:25:12

10

Rasmussen

Sigmund

Lier IL

1

M 41-45 år

01:27:03

11

Åby

Kjell

 

1

M 41-45 år

01:35:40

12

Grim

Oddvar

ROS, IL

1

M 41-45 år

01:41:04

13

Haraldsen

Trond Knapp

Ås IL

1

M 41-45 år

00:00:00

MENN KLASSE 46-50 ÅR

1

Nilsen

Egil

Bærums Skiklub

3

M 46-50 år

01:11:10

2

Haugen

Nils

Liungen

6

M 46-50 år

01:22:46

3

Aarud

Knut Eyvind

Hafslund

1

M 46-50 år

01:24:05

4

Ekern

Pål Einar

ROS, IL

1

M 46-50 år

01:33:33

5

Nikolaisen

Raymond

Maxbo

1

M 46-50 år

01:40:32

6

1

Nygaard

Oddvar

Drammen Politi IL

5

M 51-55 år

01:11:45

2

Eriksrud

Vidar

Sjåstad/Vestre Lier IL

22

M 51-55 år

01:12:35

3

Avdal

Vidar

Birkebeineren

3

M 51-55 år

01:21:36

4

Andreassen

Frode

Draka Norsk Kabel BIL

2

M 51-55 år

01:23:48

5

Halvorsen

Rune

Sturla, IF

1

M 51-55 år

01:29:14

6

Aaserud

Lars

Drammen kommune BIL

1

M 51-55 år

01:29:46

7

Ramton

Karl    

 

7

M 51-55 år

01:30:05

8

Schou

Knut Olav

Drafn, Ski- og Ballkl.

1

M 51-55 år

01:34:04

MENN KLASSE 56-60 ÅR

1

Sand

Jon

Sjåstad/Vestre Lier IL

15

M 56-60 år

01:22:05

2

Christensen

Odd-Arnt

Asker & Bærum Brann IL

2

M 56-60 år 

01:22:46

3

Bjørdal

Magne

Bærum CK

3

M 56-60 år

01:24:50

4

Haugfoss

Nils Petter

DBK

6

M 56-60 år

01:25:09

5

Kolsrud

Harald

Asker

1

M 56-60 år

01:26:20

6

Jansen

Arild

Asker Skiklubb

2

M 56-60 år

01:26:29

7

Fedje

Steinar

Draka Norsk Kabel BIL

8

M 56-60 år 

01:29:12

8

Rugland

Karsten

Sjåstad/Vestre Lier IL

2

M 56-60 år

01:30:16

9

Johnsen

Karl Johan

Drammen kommune BIL

5

M 56-60 år

01:32:12

10

Krog Sørensen

Tom

Borg

1

M 56-60 år

01:41:51

11

Brenna

Tormod

Oslo Politis IL

29

M 56-60 år 

01:44:23

MENN KLASSE 61-65 ÅR

1

Kjus

Per

Draka Norsk Kabel BIL

8

M 61-65 år

01:52:32

MENN KLASSE 66-70 ÅR

1

Frøvoll

Elling

Drafn, Ski- og Ballkl.

4

M 66-70 år

01:34:25

2

Lunde

Odd H. 

Vestfossen IF

7

M 66-70 år

01:34:28

3

Sanden

Arne

Hokksund IL

4

M 66-70 år

01:38:25

4

Halle

Lars

Søya

2

M 66-70 år

01:49:15

KLASSE TRIM

-

Henriksen

Tore

Ukjent klubb - ski

 

Trim

Fullført

-

Smeby

Gudbrand

Ukjent klubb - ski

 

Trim

Fullført

-

Lillegraven

Trine Beck

ROS, IL

 

Trim

Fullført

-

Lillegraven

Trond Anved

ROS, IL

 

Trim

Fullført

-

Kristoffersen

Lise

Ukjent klubb - ski

 

Trim

Fullført

-

Kristoffersen 

Barn

Ukjent klubb - ski

 

Trim

Fullført

-

Heggstad

Marius

Asker Skiklubb

 

Trim

Fullført

-

Heggstad

Markus Tømmerås

Asker Skiklubb

 

Trim

Fullført

-

Stedje

Arne

 

 

Trim

Fullført

-

Transet

Lars

 

 

Trim

Fullført

-

Transet

Katrine

 

 

Trim

Fullført

-

Avdal

Hanne

Birkebeineren

 

Trim

Fullført

-

Ekheim

Espen

KOS

 

Trim

Fullført

-

Svartås 

Jan Olav

Lier IL

 

Trim

Fullført

-

Svartås 

Simen

Lier IL

 

Trim

Fullført

-

Svartås 

Eirik

Lier IL

 

Trim

Fullført

-

Grim

Håvard

ROS, IL

 

Trim

Fullført