Resultater  fra  Sørkedalsrennet, turrenn ca. 25 km  -

lørdag 7. januar 2006

 

Arrangør:  Sørkedalens  IF

 

Dobbeltseier til Sjåstad/Vestre Lier IL, Henriette Sand vant kvinneklassene på 1.16.02 og Arne Sand herreklassene på 1.02.36.   Distanse ca. 24 km.

 

252 fullførte

 

K3  25-29 ÅR  KVINNER

---------------------

  1   115  Rustad Anette Nilsen                1         Bull ski og kajakk                               1:19.24,0   00.00,0

 

K4  30-34 ÅR  KVINNER

---------------------

  1   199  Teig Christine                           2         Kjelsås IL                                           1:22.45,0   00.00,0

 

 

K5 35-39 ÅR Kvinner:

-------------------

  1   150  Sand Henriette                         1          Sjåstad/Vestre Lier                             1:16.02,0   00.00,0

  2   180  Kristensen Camilla                   2          Oslo politiidrettslag                             1:16.47,0   00.45,0

  3   127  Larsen Sigrun                          1          Haslum IL                                           1:19.15,0   03.13,0

  4   117  Stenersen Helene                    1          Kork                                                  1:22.29,0   06.27,0

  5   174  Øvrebust Liv-Janne                   1          Rosche BIL                                        1:22.33,0   06.31,0

  6   145  Arnesen Signe Astrup              4          IL Heming                                           1:24.01,0   07.59,0

  7   147  Moe Merethe                           2          Høybr & Stovner IL                              1:25.23,0   09.21,0

  8   196  Cappelen Hanne                      1                                                                   1:58.40,0   42.38,0

  9   168  Hartmann Tone                        1                                                                   1:58.41,0   42.39,0

 

K6 40-44 ÅR Kvinner

----------------------

  1   123  Land Ann Kristin                      2          Konnerud IL                                        1:22.41,0   00.00,0

  2   198  Clausen Ingelin                        1          Sørbråten IL                                        1:24.58,0   02.17,0

  3   192  Strøm Anniken                         3          Teamfokus BIL                                    1:30.08,0   07.27,0

  4   160  Stange Anne-Bi                       1          IL Heming                                           1:48.25,0   25.44,0

  5   176  Ranhoff Lill Marie                     1          Teller                                                 1:59.17,0   36.36,0

 

K7 45-49 ÅR KVINNER

----------------------

  1   166  Grinaker Wenche H                  1          Smurfit Norpapp BIL                            1:24.38,0   00.00,0

  2   140  Garen Torhild                           1          Bærums skikl                                     1:24.42,0   00.04,0

  3   111  Wien Sissel                             1          DNB NOR                                          1:25.48,0   01.10,0

  4   183  Trollebø Elisabeth                    1          Njård                                                  1:31.52,0   07.14,0

 

K8 50-54 ÅR KVINNER

-------------------

  1   144  Grødset Ingunn                        1          Oslo IL                                               1:36.55,0   00.00,0

  2   104  Nødseth Undis                         3          Veritas                                               1:42.57,0   06.02,0

 

K9 55-59 ÅR KVINNER

-------------------

  1   110  Myhre Margrethe                      1          Bærums skikl                                     1:34.22,0   00.00,0

 

 

K11 65 - 69 ÅR KVINNER

----------------------

  1   137  Carlsen Eva                             16         NRK                                                  1:54.14,0   00.00,0

 

 

M1  16-19 ÅR  MENN

------------------

  1   069  Rosbach Eirik Oulie                  1         Kjelsås IL                                           1:18.20,0   00.00,0

 

M3  25-29 ÅR  MENN

------------------

  1   078  Andresen Torjus                        1         Åsen IL                                              1:11.00,0   00.00,0

  2   056  Wettergreen Morten                  1         ABB BIL                                             1:12.30,0   01.30,0

  3   072  Steen-Hansen Christoffer           1         Team S-Raschler                                1:34.49,0   23.49,0

 

M4  30-34 ÅR  MENN

------------------

  1   085  Sand Arne                                1         Sjåstad/Vestre Lier IL                          1:02.36,0   00.00,0

  2   019  Hvattum Per Morten                  1         Brandbu                                             1:04.40,0   02.04,0

  3   038  Sørumshagen Vegard                1         Moen skikl                                         1:06.26,0   03.50,0

  4   095  Thune Geir                               4         Klubb idrettsklubb                               1:06.31,0   03.55,0

  5   022  Idland Einar                              1         Andebu IL                                           1:06.39,0   04.03,0

  6   021  Aas Jens                                  2         Team Oslo sportslager                        1:07.01,0   04.25,0

  7   065  Eriksen Ole Marius                  2          Idrettsklubb/DnB Nor                           1:07.02,0   04.26,0

  8   070  Innselset Jan Erlend                 2          Peab BIL                                            1:09.03,0   06.27,0

  9   051  Engelstad Kjetil                        2         Ringkollen skikl                                  1:09.57,0   07.21,0

 10   092  Kvikstad Rune                         2          Klubb idrettsklubb                               1:10.11,0   07.35,0

 11   011  Øxseth Klaus                           1         Asker skikl                                         1:10.55,0   08.19,0

 12   064  Ellevold Arne-Gunnar                2         teamvintersport.com                            1:11.12,0   08.36,0

 13   090  Harlem Gudmund                     1         E-C-sport                                           1:11.21,0   08.45,0

 14   023  Sørum Kjetil                             1         Stavern spkl                                       1:13.06,0   10.30,0

 15   006  Bentzen Eirik                           1         Milsluker'n                                          1:14.07,0   11.31,0

 16   091  Aass Håvard                            1         Klubb IK                                             1:14.32,0   11.56,0

 17   041  Paraasen Anders                     1         Oslo politiidrettslag                             1:16.31,0   13.55,0

 18   080  Schau Morten                          1         Pyramidegutta                                    1:16.33,0   13.57,0

 19   033  Aaslund Jon Ørnulf                   1         Oslo politiidrettslag                             1:19.31,0   16.55,0

 20   039  Lona Eivind                              1         Moen skikl                                         1:20.14,0   17.38,0

 21   014  Hellerud Bernt                          1         PWC BIL                                            1:20.26,0   17.50,0

 22   037  Lismoen Frank                         1         Canon                                                1:21.08,0   18.32,0

 23   079  Hirsch Nils-Erik                        1                                                                  1:23.18,0   20.42,0

 24   057  Baardsgaard Erik                     1         Rye                                                   1:24.27,0   21.51,0

 25   097  Komperud Øyvind                     1         Biri IL                                                 1:24.37,0   22.01,0

 26   075  Hay Martin                               1         Bærums skikl                                     1:25.26,0   22.50,0

 27   016  Bjørke Nils                               1         Klubb IK                                             1:27.23,0   24.47,0

 28   040  Næsset Tor                             1         Oslo politiidrettslag                             1:32.25,0   29.49,0

 29   082  Eliassen Nils-Einar                   1                                                                  1:38.27,0   35.51,0

 

M5  35-39 ÅR  MENN

------------------

  1   025  Åserud Patrick                          4         Hasle/Løren IL                                    1:04.53,0   00.00,0

  2   028  Reed Lars                               11         Milsluker'n                                          1:04.55,0   00.02,0

  3   046  Brattset Per                              1         Varteig IL                                           1:05.13,0   00.20,0

  4   008  Samuelsen Vegard                    3         Vetco                                                 1:05.39,0   00.46,0

  5   045  Hansen Geir Inge                      1         Nes ski                                              1:05.46,0   00.53,0

  6   032  Pettersen Jan Morten                1         Stabæk IF                                          1:06.25,0   01.32,0

  7   017  Holt Sverre                               1         Telenor                                               1:06.34,0   01.41,0

  8   010  Hansen Max B                          3         Elvåga skilag                                      1:07.01,0   02.08,0

  9   036  Hagesveen Arild                        2         DNLF                                                 1:08.06,0   03.13,0

 10   098  Clausen Sigmund                     1                                                                  1:08.15,0   03.22,0

11   009  Synnestvedt Jørgen                   2         Åsen IL                                              1:08.16,0   03.23,0

 12   050  Bråten Ronny                           1         Spydeberg IL                                      1:08.40,0   03.47,0

 12   083  Reusch Christian H P               6         IL Heming                                           1:08.40,0   03.47,0

 14   060  Berghagen Lars                        2         Ringkollen skikl                                  1:09.09,0   04.16,0

 15   005  Elverum Tor Helge                    1         TE                                                     1:09.18,0   04.25,0

 M5 (forts):

 16   013  Sættem Leif Harald                  1         Molde og omegn IF                             1:09.55,0   05.02,0

 17   063  Heggelund Terje                       2         Granli IL                                             1:10.39,0   05.46,0

 18   044  Grov Sveinung                          3         Rælingen skikl                                    1:10.52,0   05.59,0

 19   018  Brandsdal Helge                       1         Osterøy/ceres                                     1:10.59,0   06.06,0

 20   035  Nævestad Lars                         4         Lyn                                                    1:11.47,0   06.54,0

 21   047  Revesby Arnfinn                       3         Varteig IL                                           1:12.13,0   07.20,0

 22   061  Inglingstad Bjørn Ole                1         Rustad IL                                           1:12.48,0   07.55,0

 23   088  Skogby Geir                            2         Vegårshei IL                                       1:13.09,0   08.16,0

 24   007  Molund Kjetil                            1         Nordreisa IL                                        1:13.37,0   08.44,0

 25   073  Tangen Pål                              1         Norges Rederforbund                           1:13.38,0   08.45,0

 26   096  Solberg Erik                             2         Drøbak/Frogn IL                                  1:13.49,0   08.56,0

 27   066  Lid Arve                                   1         ROM Eiendomsutvikling                       1:14.43,0   09.50,0

 28   049  Braadlie Jo                              1         IL Heming                                           1:14.48,0   09.55,0

 29   086  Nygård Rune                            4         Skiptvet IL                                          1:15.01,0   10.08,0

 30   068  Bergo Knut                              1                                                                  1:15.05,0   10.12,0

 

 31   026  Skarstein Andre                       1         TeamVintersport.com                          1:15.19,0   10.26,0

 32   059  Mehnert Andre                         3         Bull Ski & Kajakk/                               1:15.24,0   10.31,0

 33   074  Arnesen Kimme                       1         IL Heming                                           1:15.57,0   11.04,0

 34   043  Bahr Kent                                1         IF Frøy                                               1:16.39,0   11.46,0

 35   034  Jenssen Håvard                        1         Oslo politidrettslag                              1:16.52,0   11.59,0

 36   012  Kristensen Ole Kr                     1         Forsvaret                                            1:17.08,0   12.15,0

 37   004  Wold Håkon                             1         Nydalens skikl                                    1:17.32,0   12.39,0

 38   087  Weimoth Per Rune                   3         AGA Klubben BIL                                1:18.39,0   13.46,0

 39   062  Kolstad Ole Jørgen                   2         Søndre Høland IUL                              1:19.04,0   14.11,0

 40   024  Jørgenvåg John Einar                1         Staver'n                                              1:19.29,0   14.36,0

 41   042  Bahr Jonny                              1         IF Frøy                                               1:21.04,0   16.11,0

 42   054  Foss Bjørn Tore                       1         Sagenesykkel                                     1:21.31,0   16.38,0

 43   030  Hansen Asbjørn                       1         GCS                                                  1:22.09,0   17.16,0

 44   020  Berge Morten                           1         Hafslund BIL                                       1:24.54,0   20.01,0

 45   027  Thune Pål                                1         Klubb IK                                             1:31.11,0   26.18,0

 46   031  Almklov Robert                         1         GCS                                                  1:41.28,0   36.35,0

 

M6  40-44 ÅR  MENN

------------------

  1   128  Reed Ragnvald                          7         Milsluker'n                                          1:04.54,0   00.00,0

  2   179  Beitmyren Jan Olav                   1         Team sport 1                                      1:05.31,0   00.37,0

  3   163  Thon Jarle                               11         Skiptvet IL                                          1:06.47,0   01.53,0

  4   167  Ahlsand Torleif                          1         Kjelsås IL                                           1:07.30,0   02.36,0

  5   135  Ristvedt Trond                           1         Milsluker'n                                          1:08.45,0   03.51,0

  6   108  Christiansen Hans Jørgen          2         Lyn                                                    1:10.18,0   05.24,0

  7   126  Strømsodd Morten                    1         Ringkollen skikl                                  1:10.23,0   05.29,0

  8   131  Forud Jostein                            3         Skiptvet IL                                          1:11.09,0   06.15,0

  9   189  Berstad Ketil                           10         IL Heming                                           1:11.29,0   06.35,0

 10   116  Hagen Bjørn                             1         Moen spkl                                          1:12.07,0   07.13,0

 11   171  Nielsen Paal Erik                     6         Luth/Fontshop                                    1:12.34,0   07.40,0

 12   146  Wessel Nicolai                         1         Njård                                                  1:13.17,0   08.23,0

 13   172  Håversen Håkon                       1         Rustad IL                                           1:13.58,0   09.04,0

 14   106  Grande Øystein                        1         IL Heming                                           1:15.17,0   10.23,0

 15   154  Rylund Jan                              1         Rustad IL                                           1:15.35,0   10.41,0

 16   103  Løite Knut Arne                        4         Sørkedalens IF                                   1:15.52,0   10.58,0

 17   175  Nordby Roger O                       1         Nesodden                                           1:16.19,0   11.25,0

 18   190  Bjørnsrud Per                          13         Bærums skikl                                     1:16.34,0   11.40,0

 19   134  Sandberg Stig                          8         Sørkedalens IF                                   1:17.06,0   12.12,0

 20   197  Larsen Kim Aarli                     16         Skeid                                                 1:18.02,0   13.08,0

 21   136  Rørdam Jon                             3         Høybr & Stovner IL                              1:19.04,0   14.10,0

 22   125  Olsen Børre                             3         IL Driv                                                1:19.27,0   14.33,0

 23   156  Aarseth Frode                          1         Bjerke IL/teamvint                               1:19.47,0   14.53,0

 24   122  Berg Paal                                1         Telenor                                               1:19.53,0   14.59,0

 25   191  Bekkelien Ståle                        1         Sørbråten IL                                        1:20.38,0   15.44,0

M6 (forts)

 26   118  Sæle Dag Ove                         1         IL Jardar                                             1:20.56,0   16.02,0

 27   142  Holst Eigil                                1         Danfoss BIL                                        1:20.57,0   16.03,0

 28   105  Lid Asbjørn                             2          Oslo politidrettslag                              1:20.59,0   16.05,0

 29   132  Hansen Dag                             1         Skiforeningen                                      1:22.24,0   17.30,0

 30   177  Carlsen Trond Inge                   1         Rustad IL                                           1:24.09,0   19.15,0

 31   120  Bull Christoffer                         2         Bull ski & kajakk                                 1:24.18,0   19.24,0

 32   153  Meidal Roar                             1         Asker skikl                                         1:24.19,0   19.25,0

 33   173  Tørstad Eirik                            6         Losby ski                                           1:29.08,0   24.14,0

 34   107  Karlsen Rolf Birger                   2         Stovnerkameratene                             1:33.35,0   28.41,0

 35   151  Ringerike Erik                          1         Rustad IL                                           1:34.27,0   29.33,0

 

M7  45-49 ÅR  MENN

------------------

  1   193  Nilsen Egil                                8         Bærums skikl                                     1:05.05,0   00.00,0

  2   141  Aketun Karl Kristian                  2         Njård                                                  1:05.06,0   00.01,0

  3   164  Engebretsen Andreas                1         IL Heming/Protan BIL                          1:08.25,0   03.20,0

  4   161  Dokk John Gunnar                    1         Ås IL                                                  1:08.57,0   03.52,0

  5   119  Høst Håkon                              3         LYN                                                   1:12.17,0   07.12,0

  6   195  Sørensen Leif                           2         Rustad IL                                           1:13.19,0   08.14,0

  7   130  Eilertsen Paal                           2         Reno BIL                                            1:15.59,0   10.54,0

  8   114  Kvalheim Tore Eugen                 2         YS                                                     1:16.47,0   11.42,0

  9   155  Indergaard Ola                          3         Konnerud IL                                        1:17.07,0   12.02,0

 10   112  Samuelsen Ståle                      3         Stovnerkameratene                             1:19.49,0   14.44,0

 11   158  Schwencke Hans A                  2         IF Kamp/Vestheim                              1:20.09,0   15.04,0

 12   162  Nordby Svein                           1         Rustad IL                                           1:20.27,0   15.22,0

 13   188  Fjeldstad Helge                        1         Rustad IL                                           1:20.45,0   15.40,0

 14   113  Aarud Knut                              2         Hafslund                                             1:20.55,0   15.50,0

 15   138  Hjelle Arne                               1         Nord Pool ASA                                   1:21.23,0   16.18,0

 16   184  Løvenskiold Peder                    2         Sørkedalens IF                                   1:22.28,0   17.23,0

 17   159  Huse Sverre                             3         Overtoppen                                         1:23.30,0   18.25,0

 18   148  Fjellheim Steinar                      7         Sørkedalens IF                                   1:23.37,0   18.32,0

 19   102  Idland Ola                                3         Stabæk IF                                          1:23.39,0   18.34,0

 20   152  Eika Torbjørn                           3         Røa IL                                                1:23.40,0   18.35,0

 21   149  Bjørndal Johs                           6         COWi BIL                                           1:25.20,0   20.15,0

 22   129  Kristensen Guttorm                  1         Rustad IL                                           1:26.50,0   21.45,0

 23   170  Syversen Ole-Jonny                  3         Skiptvet/Tidemanns                             1:30.42,0   25.37,0

 24   109  Stølen Ketil                              3         FBI Sintef                                           1:39.28,0   34.23,0

 25   133  Vogtlender Dietmar                   1         Varteig IL                                           1:46.36,0   41.31,0

 

M8  50-54 ÅR  MENN

------------------

  1   278  Glomsrød Bredo                       12         Gimle IF                                             1:10.49,0   00.00,0

  2   276  Hagen Tore Metlie                     2         Kjelsås IL                                           1:12.36,0   01.47,0

  3   283  Bergan Erik                              2         Ringkollen skikl                                  1:12.42,0   01.53,0

  4   275  Nilsen Gunnar Holth                  2         Harestua IL                                         1:17.24,0   06.35,0

  5   271  Bjerke Pål                                2         Teamvintersport                                  1:18.09,0   07.20,0

  6   291  Sørensen Rune                         1                                                                  1:19.15,0   08.26,0

  7   266  Delsbek Stein Ivar                    15         Fossum IF                                          1:21.22,0   10.33,0

  8   287  Arentz Hans L                          4                                                                  1:23.17,0   12.28,0

  9   285  Stensberg Terje                       20         OSI                                                    1:24.42,0   13.53,0

 10   270  Omreng Per                             2         IL Heming                                           1:25.53,0   15.04,0

 11   272  Horn Helge                             16                                                                  1:27.07,0   16.18,0

 12   297  Hem Bjørn                              27         OSI                                                    1:36.20,0   25.31,0

 13   290  Edseth Stein                            1         Sørkedalens IF                                   1:45.26,0   34.37,0

 


 

M9  55-59 ÅR  MENN

 

------------------

  1   292  Vehusheia Oddvar                    1          Dølemo IL                                           1:12.37,0   00.00,0

  2   269  Lahus Hans Olav                      1          Skarphedin                                         1:13.39,0   01.02,0

  3   289  Gulbrandsen Hans Petter          1          Berger IL                                            1:13.54,0   01.17,0

  4   280  Hansen Alf                              15         Hafslund                                             1:14.34,0   01.57,0

  5   273  Martinsen Kjell Chr                   3          DNB nor                                             1:15.26,0   02.49,0

  6  274  Kristiansen Tom Morgan            1          Statsnett                                            1:19.29,0   06.52.0

  6   274  Kristiansen Tom Morgan           1          Statsnett                                            1:19.29,0   06.52,0

 

  7   267  Hestangen Bjørn                      2          DNB Nor                                            1:19.40,0   07.03,0

  8   370  Jansen Arild                            8          Asker skikl                                         1:20.22,0   07.45,0

  9   284  Kolsrud Harald                         16                                                                  1:21.44,0   09.07,0

 10   264  Stabell Knut                            2          Moss skikl                                         1:23.02,0   10.25,0

 11   288  Langaker Frode                       10         Stovnerkameratene                             1:26.45,0   14.08,0

 12   293  Berge Kjell                              5          Bærum kommune BIL                         1:27.20,0   14.43,0

 13   286  Ramnefjell Asbjørn                  15         Oslo Golfklubb                                    1:27.46,0   15.09,0

 14   295  Lunne Tom                             20         Hosle IL                                             1:29.01,0   16.24,0

 15   282  Evje Hans Arne                       16         Aker Kværner BIL                                1:31.55,0   19.18,0

 16   299  Brøymer Øyvin                        1          Christiania rokl                                    1:33.02,0   20.25,0

 17   277  Larssen Arvid                          19         Oslo politiidrettslag                             1:56.26,0   43.49,0

 

 

M10 60-64 ÅR  MENN

------------------

  1   398  Kvernerud Knut                         9         Jaren IL                                              1:13.39,0   00.00,0

  2   390  Skåre Einar                              6         Stovnerkameratene                             1:18.20,0   04.41,0

  3   344  Lund Ragnar                             3         Sørum IL                                            1:18.21,0   04.42,0

  4   298  Sjøberg Nils Olav                     18         Røa IL                                                1:19.27,0   05.48,0

  5   365  Johnson Gisle Espolin              17         EJMC                                                1:21.09,0   07.30,0

  6   380  Clausen Klaus Sigmund           1          Skedsmo skikl                                    1:22.24,0   08.45,0

  7   387  Tho Svein Olav                         23         Stabæk IF                                          1:22.25,0   08.46,0

  8   386  Kampli Viggo                           18         Røa IL                                                1:22.49,0   09.10,0

  9   334  Myhr Bjørn                               2         Bækkelagets spkl                               1:25.43,0   12.04,0

 10   378  Sjøberg Svein                          13         IL Koll                                                1:28.31,0   14.52,0

 11   350  Hartsang Ketil                         22         IL Heming                                           1:29.13,0   15.34,0

 12   335  Hammersmark Inge                  3         Moss skikl                                         1:29.14,0   15.35,0

 13   345  Nybakk Rolf                             2         Nesbyen IL                                         1:29.20,0   15.41,0

 14   352  Tindal Tore                              22         Bærums skikl                                     1:33.41,0   20.02,0

 15   348  Hildrum Asbjørn                       1         Oslo politiidrettslag                             1:33.59,0   20.20,0

 16   338  Solheim Ådmund                      1         NVE                                                  1:34.01,0   20.22,0

 17   347  Johnsen Odd                          12         Oslo politiidrettslag                             1:37.59,0   24.20,0

 18   330  Walle-Hansen Jørgen               15         IL Heming                                           1:38.27,0   24.48,0

 19   389  Tilleskjør Trond                        25         Røa IL                                                1:40.49,0   27.10,0

 20   349  Pindslie Ståle                          2         Hakadal IL                                          1:44.56,0   31.17,0

 21   379  Thjømøe Ulf                            19         Røa IL                                                1:51.13,0   37.34,0