Resultater Holmenkollmarsjen 2005

12.02.05

Resultatliste Elite menn Antall poster: 1 Return
Plass Navn                           Klubb                  Tid
 1	Skorstad,Håvard                 Team Intersport        1:50:14 +  00:00 
 2	Børsheim,Sjur                   Kjelsås Il             1:51:03 +  00:49 
 3	Torseth,Rune                    Team Intersport        1:52:13 +  01:59 
 4	Mallingstad,Anders              Team Intersport        1:52:16 +  02:02 
 5	Bjonviken,Tore                  Oslo                   1:56:34 +  06:20 
 6	Rapshus,Steffan                 Team Sport 1           1:56:51 +  06:37 
 7	Lien,Torgeir Grothe             Fossum If              1:57:49 +  07:35 
 8	Valmestad,Truls                 Gjelleråsen            1:57:50 +  07:36 
 8	Beitemyren,Jan                  Team Sport 1           1:57:50 +  07:36 
 10	Østmo,Lasse                     Il Nordlys             1:57:57 +  07:43 
 11	Børsheim,Halvard                Kjelsås Il             1:58:50 +  08:36 
 12	Norenberg,Jacob                 Milslukern             1:58:52 +  08:38 
 13	Åsmund Hansson       		Engerdal Spk           1:58:54 +  08:40 
 14	Bergland,Jonas                  Bull Ski Og Kajakk     1:58:57 +  08:43 
 15	Syversen,Gøran                  Harestua               1:59:02 +  08:48 
 16	Aarnes,Hans Christian           Nittedal Il            2:00:30 +  10:16 
 17	Hansen,Geir Inge                Nes Ski                2:01:03 +  10:49 
 18	Langslet,Jostein                Milslukern             2:01:20 +  11:06 
 19	Grøan,Morten                    Team Oslo Sportslager  2:01:21 +  11:07 
 20	Briskelund,Per                  Team Sport 1           2:01:22 +  11:08 
 21	Kenneth Gavoll-Hansen		Team Oslo Sportslager  2:01:37 +  11:23 
 22	Reed,Ragnvald                   Milsluker              2:01:47 +  11:33 
 23	Åserud,Patrick                  NOTEAM                 2:02:01 +  11:47 
 24	Hørsand,Herman                  Ådalsbruk              2:02:18 +  12:04 
 25	Næss,Mattis                     Bærum Kajakklubb       2:02:19 +  12:05 
 26	Watterdal,Eirik                 Nøtterøy If            2:03:11 +  12:57 
 27	Chiodera,Even                   Bull Ski Og Kajakk     2:03:12 +  12:58 
 28	Holt,Sverre                     Telenor Bil            2:03:16 +  13:02 
 29	Holst,Frode                     Roa                    2:03:16 +  13:02 
 30	Ulevåg,Kåre                     Tvedestrand            2:03:42 +  13:28 
 31	Jakobsen,Per Kåre               Alta If                2:05:05 +  14:51 
 32	Grøthe,Ståle                    Hemsedal Il            2:05:25 +  15:11 
 33	Reed,Lars                       Bærums Sk              2:05:33 +  15:19 
 34	Samuelsen,Vegard Fluge          Vetco                  2:05:52 +  15:38 
 35	Clausen,Sigmund                 Oslo                   2:05:57 +  15:43 
 36	Spiten,Vegard                   Bilspiten Xc Team      2:06:47 +  16:33 
 37	Lien,Martin Grothe              Il Heming              2:06:56 +  16:42 
 38	Aas,Morten                      Il Trysilgutten        2:06:57 +  16:43 
 39	Følstad,Eskil                   NOTEAM                 2:06:57 +  16:43 
 40	Schweiger,Christoph             Germany                2:07:16 +  17:02 
 41	Reusch,Christian H P            Heming                 2:07:46 +  17:32 
 42	Aketun,Karl Kristian            Milslukern             2:07:51 +  17:37 
 43	Henriksen,Jon                   Nittedal Il            2:07:56 +  17:42 
 44	Bjørnbakken,Tony                Sørskogbygda           2:08:23 +  18:09 
 45	U1 Ukjent løper,146             NOTEAM                 2:08:37 +  18:23 
 46	Sveen,Helge                     Nycomed Pharma         2:08:51 +  18:37 
 47	Larssen,Tom                     Frøy                   2:09:20 +  19:06 
 48	Lefsaker,Morten                 Oseberg Skilag         2:09:40 +  19:26 
 49	Haug,Jostein                    Eidsvoll               2:09:44 +  19:30 
 50	Bønå,Bjørn                      Visto Il               2:10:07 +  19:53 
 51	Sangnes,Even                    Ntnu                   2:10:41 +  20:27 
 52	Haarstad,Nils Petter           Oppdal                 2:10:48 +  20:34 
 53	Ringnes,Ole-Petter             Knapper                2:10:49 +  20:35 
 54	Myhre,Magne                    Vegåshei               2:10:58 +  20:44 
 55	Glomsrød,Bredo                 Gimle Il               2:10:59 +  20:45 
 56	U1 Ukjent løper,116            NOTEAM                 2:11:00 +  20:46 
 57	Ribe,Peter                     Jar                    2:11:01 +  20:47 
 58	Messel,Thor                    Lysaker Elektrisk      2:11:15 +  21:01 
 59	Strandbakke,Geir                Redalen I.l.           2:11:43 +  21:29 
 60	Christophersen,Bjørn           Heming                 2:11:55 +  21:41 
 61	Kjær,Geir                      If Frøy                2:12:37 +  22:23 
 62	Leikvangen,Otto                Vecom                  2:12:58 +  22:44 
 62	U1 Ukjent løper,47             NOTEAM                 2:12:58 +  22:44 
 64	Bakken,Vidar                   Ringkollen Skiklubb    2:12:59 +  22:45 
 65	Rise,Pål                       Oslo                   2:13:00 +  22:46 
 66	Kvernvold,Vidar                Team Sport 1           2:13:02 +  22:48 
 67	Lium,Knut                      Torpa Ski              2:13:18 +  23:04 
 68	Nordhagen,Knut Einar           Espa                   2:13:36 +  23:22 
 69	Ray,Jason                      Us Ski Team            2:14:49 +  24:35 
 70	Hansen,Ole-Henrik              Fenstad Sk             2:15:00 +  24:46 
 71	Innselset,Vidar                Volda                  2:15:20 +  25:06 
 72	Harlem,Gudmund                 Catella                2:15:37 +  25:23 
 73	Fjeldheim,Nils Olav            Milslikern             2:15:58 +  25:44 
 74	Jensen,Leif                    Sportsidiot.com        2:16:00 +  25:46 
 75	Fisketjønn,Nils                Gjerdrum Il            2:16:06 +  25:52 
 76	Roland,Kjartan                 Nannestad Skiklubb     2:16:10 +  25:56 
 77	Samuelsen,Ståle                 Stovnerkam             2:16:15 +  26:01 
 78	Justad,John                    Heming Il              2:16:30 +  26:16 
 79	Låveg,Steinar                  Nannestad Sk           2:17:07 +  26:53 
 80	Lien,Geir                      Team Sport 1           2:17:18 +  27:04 
 81	U1 Ukjent løper,144            NOTEAM                 2:17:27 +  27:13 
 82	Arvnes,Bjørn                    Fuji Team              2:17:33 +  27:19 
 83	Sørlie,Erik                    Heming                 2:17:54 +  27:40 
 84	Eriksen,Christian              Bækkelaget Sportsklub  2:17:58 +  27:44 
 85	Sørlie,Robert                  Osi                    2:18:00 +  27:46 
 86	Johnsen,Kjell                   Tromsø Skiklubb Langre 2:18:27 +  28:13 
 87	Gulbrandsen,Asgeir             Teamegotrip.com        2:18:40 +  28:26 
 88	Prietz,Anders                  NOTEAM                 2:18:52 +  28:38 
 89	Wessel,Nicolai                 Njård                  2:18:55 +  28:41 
 90	Sand,Trond Harald              Nannestad Skikl.       2:20:42 +  30:28 
 91	Transet,Hans Petter            Nåif                   2:21:14 +  31:00 
 92	Tveit,Terjei                   Il Dristug             2:21:26 +  31:12 
 93	Nordby,Erik                    Team Oslo Sportslager  2:21:45 +  31:31 
 94	Gustavsen,Knut                 Halden Skiklubb        2:22:04 +  31:50 
 95	Transeth,Per                   Nordea                 2:22:16 +  32:02 
 96	Greve,Per Kristian              Orkanger If            2:22:32 +  32:18 
 97	Rudihagen,Torstein             Stortinget Il          2:22:43 +  32:29 
 98	Bjerknes,Bård                  Stabekk Il             2:23:07 +  32:53 
 99	Øxnevad,Jon                    Norconsult Bil         2:23:24 +  33:10 
 100	Edstrøm,Jan Sverre             Rustad Il              2:24:23 +  34:09 
 101	Levorsen,Joakim                Heming Il              2:24:43 +  34:29 
 102	Olsen,Willy                    Nittedal Il            2:24:47 +  34:33 
 103	Lindtveit,Knut Olaf            Vegårshei Il           2:25:24 +  35:10 
 104	Gullesen,Alexander             Geilo                  2:25:34 +  35:20 
 105	Jørgenvåg,John Einar           Stavern Ski&badeklubb  2:25:59 +  35:45 
 106	Nordli,Jimmy                   Trøsken Il             2:32:47 +  42:33 
 107	Mehnert,Andre                  Bull Ski Og Kajakk     2:34:37 +  44:23 
 108	Haughem,Hans Martin            Runar Il               2:35:24 +  45:10 
 109	Andresen,Ragnar                Heming                 2:37:27 +  47:13 
 110	Skirstad,Erik                  Edb It Drift           2:38:57 +  48:43 
 111	Røed,Ole Kristoffer            Oslo                   2:48:32 +  58:18 
 112	Thorrud,Roar                   Milslukern             2:50:15 +1:00:01 
 113	Bentzen,Eirik                  Milslukern             2:50:16 +1:00:02 
 114	Moen,Mats                      Hakadal Il             2:52:46 +1:02:32 
 115	Jordbekke,Terje                Team Jumbo             3:46:45 +1:56:31 
 116	Johansen,Tom Ivar              Team Larssen           4:11:12 +2:20:58 
 117	Henden,Geir Terje               Haslum I.l             5:50:52 +4:00:38 
 DNF	Hofseth,Jan Ove                 Bjerke Il              1:09:26  
 DNF	Ellevold,Arne-Gunnar Ellingsen Bjerke Il                00:21  
 DNF	Aas,Jens                        Teamoslosportslager             
 DNF	Røed,Ivar                       Ski                             

Resultatliste Menn 30-34 år Antall poster: 1 Return
Plass Navn                           Klubb                  Tid
 1	Medhus,Odd Ivar                 Røldal Il              2:01:31 +  00:00 
 2	Kenneth Gavoll-Hansen		Team Oslo Sportslager  2:01:37 +  00:06
 3	Olsen,Jon                       Vg                     2:03:05 +  01:34 
 4	Aamodt,Bent Olav                Fredrikstad Skiklubb   2:04:08 +  02:37 
 5	Strandenæs,Tallak               Platou B.i.l           2:04:11 +  02:40 
 6	Holter,Olav                     Sportsgutta Brandbu    2:05:15 +  03:44 
 7	Innselset,Jan Erlend            Peab Bil               2:05:16 +  03:45 
 8	Nordset,Per Iver                Larvik                 2:05:26 +  03:55 
 9	Igeltjørn,Vidar                 Korlevoll Il           2:07:13 +  05:42 
 10	Bjørkmann,Ole R. B.            Hp / Sportsidiot.com   2:10:00 +  08:29 
 11	Knag,Eskil                     Hakadal                2:10:43 +  09:12 
 12	Brandsdal,Helge                 Osterøy                2:11:27 +  09:56 
 13	Anderstuen,Kenneth             Rye Sk.                2:14:11 +  12:40 
 14	Berglund,Aslak                 Bærum Og Omegn Cyklekl 2:15:18 +  13:47 
 15	Skarstein,Andre`               Bjerke Il              2:16:12 +  14:41 
 16	Gunnes,Inge                    Norconsult             2:17:41 +  16:10 
 17	Støverud,Asbjørn               Rustad Il              2:17:46 +  16:15 
 18	Omfjord,Per Rune               Lier                   2:17:59 +  16:28 
 19	Espeli,Roger                   Geilo Il               2:18:29 +  16:58 
 20	Inglingstad,Bent               Tollernes Il           2:19:01 +  17:30 
 21	Leupold,Jörg                   Vfa Endlos Dresden     2:19:06 +  17:35 
 23	Thagaard,Håkon Sem             Osi Ski                2:19:19 +  17:48 
 22	Hansen,Rune                    Snertingdal            2:19:33 +  18:02 
 23	Olsen,Geir Øystein             Tistedalen Fl          2:20:09 +  18:38 
 24	Kvikstad,Rune                  Indal                  2:20:21 +  18:50 
 25	Nesheim,Svein Olav             Korlevoll Il           2:20:29 +  18:58 
 26	Tveiten,Ivar                   Il Bevern              2:21:09 +  19:38 
 27	Lidsheim,Sindre                Nittedal               2:21:13 +  19:42 
 28	Authen,Paul Aksel              Båstad                 2:21:40 +  20:09 
 29	Foss,Stein Arne                Oslo                   2:22:56 +  21:25 
 30	Gonzalez,Alexander             Åneby                  2:25:36 +  24:05 
 31	Vatne,Kjetil                   Hydro Oslo Bil         2:25:42 +  24:11 
 32	Skjørdal,Ole Kristian          Sande                  2:25:43 +  24:12 
 33	Robøle-Sørensen,Rolf           Harestua Il            2:25:59 +  24:28 
 34	Frorud,Leif Kåre               Rye Sk                 2:26:06 +  24:35 
 35	Karfjell,Eivind                Kraft Digitalprint Bil 2:26:12 +  24:41 
 36	Strømsborg,Knut                Driv                   2:26:13 +  24:42 
 37	Hedemark,Jan Erik              Finansdepartementet    2:26:37 +  25:06 
 38	Knutsen,Tor Eirik              Tomra Systems Asa      2:26:51 +  25:20 
 39	Svindland,Egil                 Kurbadet Fysikalskeins 2:27:23 +  25:52 
 40	Hauklien,Bjørn                 Fåberg                 2:27:29 +  25:58 
 41	Hjertaas,Hans                  Runar                  2:27:44 +  26:13 
 42	Wangensteen,Bjørn              Oslo                   2:27:51 +  26:20 
 43	Frydenlund,Jostein             Skog-data As           2:29:23 +  27:52 
 44	Hokstad,Vegard                 Eidsvold Turn          2:29:30 +  27:59 
 45	Wille,Jon Camillo              Eiksmarka              2:29:40 +  28:09 
 46	Lyssandtræ,Frode               Labil                  2:29:50 +  28:19 
 47	Rykhus,Knut Egil               Umb Bil                2:29:59 +  28:28 
 48	Bjørge,Eirik Gunnar            Kjelsås                2:30:24 +  28:53 
 49	Grønvold,Sten Are              Hakadal                2:30:26 +  28:55 
 50	Seivåg,Trond Vegard            Team Seivåg            2:30:47 +  29:16 
 51	Nielsen,Ivar F                 Oslo                   2:31:07 +  29:36 
 52	Dahl,Jørn                      Hamar Ski K.           2:31:31 +  30:00 
 53	Bartnes,Jørgen                 Fet Skiklubb           2:31:38 +  30:07 
 54	Flood,Kaare                    Tollernes Il           2:31:45 +  30:14 
 55	Hauge,Sigmund                  NOTEAM                 2:32:20 +  30:49 
 56	Solhusløkk,Arne                Ass Skuld              2:32:58 +  31:27 
 57	Elnes,Lars                     Tom Elnes Rørl.forr.as 2:33:07 +  31:36 
 57	Pedersen,Rune                  Freia Bl               2:33:07 +  31:36 
 59	Lund,Frode                     Synnøve Finden         2:33:13 +  31:42 
 60	Reikvam,Dag Henrik             Lillhammer Sykehus Bed 2:33:23 +  31:52 
 61	Slind,Olve                     E-vita As              2:33:35 +  32:04 
 62	Soug,Ole Vemund                Mge Ups                2:33:48 +  32:17 
 63	Busk,Roar                      Linde Fysikalske Insti 2:33:54 +  32:23 
 64	Christansen,Thomas             Moss Maritim           2:34:00 +  32:29 
 65	Lund,Eivind                    Nittedal               2:34:20 +  32:49 
 66	Wellén,Einar Christopher       Oslo Frontrunners      2:34:32 +  33:01 
 67	Ihle-Hansen,Håvard             Bsk                    2:34:35 +  33:04 
 68	Holmann,Petter                 Oslo Sportslager       2:35:24 +  33:53 
 69	Seivåg,Arne                    Team Seivåg            2:35:27 +  33:56 
 70	Fragått,Anders                 Øvre Sigdal Idrettslag 2:35:28 +  33:57 
 71	Karlsen,Espen                  Nittedal Racing Team   2:35:51 +  34:20 
 72	Solli,Tomas                    Veritas Bil            2:36:26 +  34:55 
 73	Overland,Aslak                 H & A                  2:36:32 +  35:01 
 74	Johansen,Bengt Solheimdal      Ntnui                  2:37:24 +  35:53 
 75	Brækken,Bård                   Tpwb                   2:37:31 +  36:00 
 76	Weimoth,Per Rune               Aga As Bil             2:37:34 +  36:03 
 77	Ugland,Thor H.                 Kopperudbakken Rangers 2:37:35 +  36:04 
 78	Andresen,Marius                Multiconsult Bil       2:37:36 +  36:05 
 79	Baardsgaard,Erik               Rye/flextronics        2:37:40 +  36:09 
 80	Berstad,Are Johan              Aquastructures Bil     2:37:45 +  36:14 
 81	Knutsen,Thomas M.              Rasta                  2:37:51 +  36:20 
 82	Vestli,Knut Ivar               Bonbiez                2:38:01 +  36:30 
 83	Sand,Sverre Krog               Skiforeningen          2:38:08 +  36:37 
 84	Thorstensen,Anders             Hamar                  2:39:10 +  37:39 
 85	Konst,Frode                    NOTEAM                 2:40:08 +  38:37 
 86	Holmvik,Bjørn                  Krigsskolen            2:40:25 +  38:54 
 87	Rakkestad,Ketil Johan          Norges Banks Il        2:40:40 +  39:09 
 88	Lundberg,Jonas                 Göteborg Majorna Ok    2:40:51 +  39:20 
 89	Helland-Olsen,Magne            Norconsult Bil         2:40:54 +  39:23 
 90	Trøseid,Marius                 Asker Skiklubb         2:40:55 +  39:24 
 91	Støve,Odd Willy                Nihi                   2:41:21 +  39:50 
 92	Johansen,Trond                 Firm Il                2:41:26 +  39:55 
 93	Ugland,Inge                    Oslo                   2:41:59 +  40:28 
 94	Barkenes,Vegar                 Interenergi Bil        2:42:05 +  40:34 
 95	Byklum,Erik                    Veritas Bil            2:42:37 +  41:06 
 96	Kvamme,Håvard                  Svett&mett             2:42:40 +  41:09 
 97	Bjerke,Tomas                   Bjerke Ventilasjon Bil 2:43:48 +  42:17 
 98	Blom-Hagen,Gjermund            Oslo                   2:43:53 +  42:22 
 99	Henriksen,Asle                 Nordstrand             2:43:56 +  42:25 
 100	Angel,Sivert                   Oslo                   2:43:59 +  42:28 
 101	Schau,Morten                   Il Ros                 2:44:00 +  42:29 
 102	Slevigen,Øyvind                Vinn                   2:44:09 +  42:38 
 103	Røsholt,Gjermund               Skog Bil               2:44:16 +  42:45 
 104	Weberg-Larsen,Fredrik          Trøsken Il             2:44:40 +  43:09 
 105	Johannessen,Vidar              Oslo                   2:44:53 +  43:22 
 105	Sjølander,Frode                Vear If                2:44:53 +  43:22 
 107	Skauge,Anders                  Statsbygg Bil          2:44:59 +  43:28 
 108	Thoreplass,Knut Ole            Kongsberg O-Lag        2:45:04 +  43:33 
 109	Hagen,Sven Arne Wright         Brumunddal             2:45:48 +  44:17 
 110	Håkerud,Rune                   Rye Spkl.              2:45:54 +  44:23 
 111	Sagen,Martin                   NOTEAM                 2:45:57 +  44:26 
 112	Bunde,Odd-Erik                 Kjelsås                2:46:02 +  44:31 
 113	Berge,Geir S. H.               Rye                    2:46:15 +  44:44 
 114	Koldal,Jan                     Geilo I.l.             2:46:18 +  44:47 
 115	Skärhem,Magnus                 Domnarvets Goif        2:46:22 +  44:51 
 116	Bahr,Kent                      Frøy                   2:46:51 +  45:20 
 117	Eilertsen,Lars-Even            Nordea Bil             2:47:45 +  46:14 
 118	Grorud,Christian               Intersport             2:48:16 +  46:45 
 118	Bjerke,Stig E.                 Oslo                   2:48:16 +  46:45 
 120	Sætre,Pål                      Oslo                   2:48:19 +  46:48 
 121	Wiig,Christian                 Halstoppen             2:49:20 +  47:49 
 122	Bakke,Bent                     Aftenposten Bil        2:49:26 +  47:55 
 123	Myhre,Aslak Sira               Oslo                   2:49:43 +  48:12 
 124	Markussen,Jarl Egil            Lindorff Sport         2:50:04 +  48:33 
 125	Berthet,Gwenael                Nera Satcom            2:50:08 +  48:37 
 126	Kristiansen,Frank D            NOTEAM                 2:50:11 +  48:40 
 127	Bendiksen,Frank                Ernst & Young Bil      2:50:40 +  49:09 
 128	Furuseth,Lars                  Oslo                   2:50:52 +  49:21 
 129	Reed,Even                      Rasta                  2:51:04 +  49:33 
 130	Helland,Tarjei                 Vålerenga Ski          2:52:01 +  50:30 
 131	Storhaugen,Børre               Lillehammer            2:52:15 +  50:44 
 131	Sunde,Kjell Magne              Pricewaterhousecoopers 2:52:15 +  50:44 
 133	Olsen,Lars Hugo Braadland      Finstadjordet          2:52:44 +  51:13 
 134	Velsand,Hans Olav              Vestre Gran Il         2:52:58 +  51:27 
 135	Kristiansen,Pål                Oslo                   2:52:59 +  51:28 
 136	Sørskaar,Erlend                De Norske Bokklubbene  2:53:12 +  51:41 
 137	Rasmussen,Åge                  Fmc                    2:54:13 +  52:42 
 138	Hartz,Einar                    Søreng Skiklubb        2:54:26 +  52:55 
 139	Larssen,Terje                  Ernst & Young Bil      2:55:38 +  54:07 
 140	Frogner,Håkon                  Jar                    2:55:58 +  54:27 
 141	Moholdt,Even Magnus            Sandvika               2:56:25 +  54:54 
 142	Stakeng,Leif-Joar              Kjellmyra Il           2:56:39 +  55:08 
 143	Iversen,Henning                Oslo                   2:56:50 +  55:19 
 144	Kirkeng,Lars Erik              Lier                   2:57:20 +  55:49 
 145	Lona,Eivind                    Oslo                   2:57:32 +  56:01 
 146	Rognstad,Stig                  Haslum                 2:57:50 +  56:19 
 147	Jansen,Bjarne                  Star B.i.l             2:58:00 +  56:29 
 148	Svae,Stian                     Kjeller                2:58:03 +  56:32 
 149	Olsen,Alexander Smidt          Vetco Bil              2:58:12 +  56:41 
 150	Etterlid,Jo                    Ål                     3:00:16 +  58:45 
 151	Hegstad,Sven                   Pricewaterhousecoopers 3:00:19 +  58:48 
 152	Asplund,Knut                   Oslo                   3:00:27 +  58:56 
 153	Håkonsen,Ove                   Holum I.l.             3:00:48 +  59:17 
 154	Johansen,Lars Erik             Oslo                   3:00:55 +  59:24 
 155	Holmen,Rune                    Draka Comtech          3:01:00 +  59:29 
 156	Fransson,Martin                Intersport             3:01:12 +  59:41 
 157	Ullevoldsæter,Bjørn Roar       Nittedal Il            3:01:54 +1:00:23 
 158	Jernberg,Espen                 Oslo                   3:02:08 +1:00:37 
 159	Norborg,Lars Erik              Erst & Young Il        3:02:32 +1:01:01 
 160	Karterud,Ole Christian         Oslo                   3:02:42 +1:01:11 
 161	Strand,Ørsan                   Raufoss                3:02:51 +1:01:20 
 162	Breedveld,Gijs                 Hagan                  3:02:56 +1:01:25 
 163	Kaasa,Geir                     Oslo                   3:03:22 +1:01:51 
 164	Bjerkan,Svein-Erik             Kpmg                   3:03:33 +1:02:02 
 165	Haslerud,Stian                 Oslo                   3:04:13 +1:02:42 
 166	Gigernes,Ole Jonny             Hvam Il                3:04:18 +1:02:47 
 167	Haaversen,Eirik                Hosle                  3:04:26 +1:02:55 
 168	Paulsen,Harald                 Blystadlia             3:04:44 +1:03:13 
 168	Roseth,Erik                    Oslo                   3:04:44 +1:03:13 
 170	Fjellanger,Kristian            Finstadjordet          3:04:46 +1:03:15 
 171	Frøysnes,Harald                Kodal                  3:05:05 +1:03:34 
 172	Matheson,Christian             Creditinform           3:05:19 +1:03:48 
 173	Mitsem,Eystein                 Sportsklubben Frøkenvi 3:05:34 +1:04:03 
 174	Uppstad,Preben                 Vitmyr Ski             3:06:03 +1:04:32 
 175	Juvik,Dan Arve                 Rescon Mapei As        3:06:10 +1:04:39 
 176	Ånensen,Arild                  Oslo                   3:07:44 +1:06:13 
 177	Granmark,Sigurd                Skjetten               3:07:50 +1:06:19 
 178	Sørquist,Anders                Bergnäsets Aik         3:07:53 +1:06:22 
 179	Sollien,Anders                 Toten Troll            3:08:02 +1:06:31 
 180	Gjessing,Morten                Il Vinn                3:08:40 +1:07:09 
 181	Aandal,Henning                 Oslo                   3:09:21 +1:07:50 
 182	Fjørtoft,Bengt Åge             Røyse                  3:09:29 +1:07:58 
 183	Grinrød,Johan                  Norsk Energi Bil       3:10:09 +1:08:38 
 184	Ekrheim,Kristian               Ergogroup              3:10:18 +1:08:47 
 184	Hotvedt,Hans Petter            Oslo                   3:10:18 +1:08:47 
 186	Ringvold,Jon Wilhelm           Oslo                   3:10:38 +1:09:07 
 187	Eliassen,Nils-Einar            Oslo                   3:11:35 +1:10:04 
 188	Øye,Bernt Kristian             Oslo                   3:11:37 +1:10:06 
 189	Flugeim,Ole Marius             Bekkestua              3:13:19 +1:11:48 
 190	Rusten,Jakob                   Vinterbro              3:13:24 +1:11:53 
 191	Skolbekken,Rune                Il Mogutten            3:14:07 +1:12:36 
 192	Handley,Jon                    Svelvik S              3:15:30 +1:13:59 
 193	Gundersen,Knut Ole             Joh Birken Team        3:16:42 +1:15:11 
 194	Holtet,Andre                   Oslo                   3:18:28 +1:16:57 
 195	Olsen,Helge                    Five Summits           3:19:01 +1:17:30 
 196	Smette,Andreas                 Oslo                   3:20:06 +1:18:35 
 197	Grinde,Kjetil                  Svelvik S              3:20:25 +1:18:54 
 198	Skarpodde,Eivind               Langhus                3:20:30 +1:18:59 
 199	Løvgren,Mauritz                Tønsberg Cykelklubb    3:20:49 +1:19:18 
 200	Johansen,Morten                Oslo                   3:21:05 +1:19:34 
 200	Heggen,Frank                   Oslo                   3:21:05 +1:19:34 
 202	Bjerke,Henning                 Bjerke Ventilasjon Bil 3:21:54 +1:20:23 
 203	Bruu,Marius                    Terra                  3:23:50 +1:22:19 
 204	Lien,Ole Petter                Skedsmo Skiklubb       3:23:51 +1:22:20 
 205	Sørensen,Pål                   Fredrikstad S.         3:24:07 +1:22:36 
 206	Solberg,Cato                   Rye                    3:26:28 +1:24:57 
 207	Thøgersen,Alexander Minge      Vbil                   3:26:46 +1:25:15 
 208	Olrik,Lennart                  NOTEAM                 3:28:08 +1:26:37 
 209	Gulbrandsen,Arvid              NOTEAM                 3:28:55 +1:27:24 
 210	Rivrud,Bjørn Tore              Freia Bl               3:29:04 +1:27:33 
 211	Nasvik,Ingve                   Efi.no                 3:29:19 +1:27:48 
 212	Kristiansen,Espen              Oslo                   3:30:09 +1:28:38 
 213	Huesby,Jørgen                  Lørenskog              3:30:39 +1:29:08 
 214	Giori,Robert                   Oslo                   3:32:30 +1:30:59 
 215	Rønning,Sindre                 Berger Og Svelvik O-La 3:36:48 +1:35:17 
 216	Nygren,Micael                  Oppegård               3:39:24 +1:37:53 
 217	Fidjestøl,Øystein              Holmenkollen Park Hote 3:39:57 +1:38:26 
 218	Brendøymoen,Knut Olav          Oslo                   3:40:25 +1:38:54 
 219	Svensrud,Arvid                 Sætre                  3:42:26 +1:40:55 
 220	Mikkelsen,Thomas               Hauketo If             3:42:51 +1:41:20 
 221	Stensvold,Idar                 Oslo                   3:45:14 +1:43:43 
 222	Gundersen,Erik                 Hydo Bil               3:46:32 +1:45:01 
 223	Jacobsen,Christian S.          Fredrikstad            3:46:45 +1:45:14 
 224	Myrland,Kjetil Einar           Porsgrunn              3:50:41 +1:49:10 
 225	Bjerkenes,Vidar                Telenor Bil            3:56:21 +1:54:50 
 226	Skar,Robert                    Gjensidige Nor         3:56:39 +1:55:08 
 227	Nordeng,Lars                   Oslo                   3:57:08 +1:55:37 
 228	Wibergh,Zakarias               Oslo                   4:01:52 +2:00:21 
 229	Myrland,Øyvind Edvard          Langesund              4:06:09 +2:04:38 
 230	Disenbroen,Tom                 Peterson               4:08:17 +2:06:46 
 231	Stene,Lars-Thomas              Byggmakker B.i.l.      4:09:21 +2:07:50 
 232	Karlsen,Christian              Sarpsborg              4:13:42 +2:12:11 
 233	Fjelldahl,Stig Andre           Ernst & Young As       4:15:20 +2:13:49 
 234	Martinussen,Lasse              Fredrikstad            4:31:05 +2:29:34 
 235	Thomte,Lars Arild              Trollåsen              4:52:42 +2:51:11 
 DNF	Kågen,Torbjørn                 Gyldenløve Cigar Selsk 2:40:13  

Resultatliste Menn 25-29 år Antall poster: 1 Return
Plass Navn                           Klubb                  Tid
 1	Fakstad,Stig Morten             Vest Torpa Ul          2:03:05 +  00:00 
 2	Bomann-Larsen,Torstein          Drammens Bk-Ski        2:04:11 +  01:06 
 3	Eriksen,Ole Marius              Dnb Nor Bil Gjøvik     2:05:22 +  02:17 
 4	Finjord,Trond                   Alta If                2:06:54 +  03:49 
 5	Sørumshagen,Vegard              Moen Sportsklubb       2:07:39 +  04:34 
 6	Taugland,Trond Erik            Bjerke Il              2:08:25 +  05:20 
 7	Øvergaard,Jon Tobias           Asker Skikl.           2:10:49 +  07:44 
 8	Strandli,Erik                  Rælingen Skiklubb      2:10:53 +  07:48 
 9	Wettergreen,Morten             Abb B.i.l              2:11:35 +  08:30 
 10	Bjørnstad,Ole Edvard           Mogutten Il            2:12:23 +  09:18 
 11	Eggen,Øystein                  Oslo                   2:13:58 +  10:53 
 12	Smith,Fredrik                  Elvåga Sk              2:14:56 +  11:51 
 13	Mathisen,Morthen               Abb Marine Ski Team    2:16:57 +  13:52 
 14	Vågsnes,Sigve                  Fredrikstad Skiklubb   2:19:28 +  16:23 
 15	Wiger,Øyvind                   Vikersund If           2:19:35 +  16:30 
 16	Sørum,Kjetil                   Stavern Sport          2:19:41 +  16:36 
 17	Stenbrenden,Anders             Oslo                   2:20:37 +  17:32 
 18	Lundby,Hans Jørgen             Norgros Bil            2:23:06 +  20:01 
 19	Urnes,Kenneth                  Vik Il                 2:23:17 +  20:12 
 20	Sannerud,Runar                 Team Sannerud          2:23:33 +  20:28 
 21	Haugstad,Erlend Andreas        Oddersjaa              2:23:34 +  20:29 
 22	Andresen,Torjus                Lillehammer Sk         2:24:14 +  21:09 
 23	Imbsen,Kjetil                  Obrigado Kommunikasjon 2:26:37 +  23:32 
 24	Nipe Samuelsen,Thomas          Oslo                   2:26:54 +  23:49 
 25	Stokke,Per Christian           Ntnui                  2:27:46 +  24:41 
 26	Onsøien,Jon Bjarne             Lundamo                2:27:54 +  24:49 
 27	Brobakken,Atle                 Redalen Il             2:28:14 +  25:09 
 28	Lundberg,Vidar                 Soon Sf                2:28:45 +  25:40 
 29	Magnusson,Henrik               If Birkebeineren       2:29:13 +  26:08 
 30	Gaasemyr,Gaute                 Osi                    2:29:33 +  26:28 
 31	Aas,Anders                     Elcon Finans As        2:30:05 +  27:00 
 32	Berger,Tomas                   Ørje I.l               2:30:36 +  27:31 
 33	Larsen,Cato                    Nve Bil                2:30:56 +  27:51 
 34	De Besche,Jan                  Fossum                 2:31:13 +  28:08 
 35	Johannessen,Bjarne             Nittedal/sk Rye        2:31:14 +  28:09 
 36	Nilsen,Kjell Ingebret          Team Elgtråkket        2:31:23 +  28:18 
 37	Wiker,Odd Kristian             Rustad Il              2:33:12 +  30:07 
 38	Hofoss,Stian                   Nittedal Il            2:33:47 +  30:42 
 39	Mjaugeto,Torgeir               Oslo                   2:34:48 +  31:43 
 40	Bendriss,Samir                 Team Atomic            2:35:09 +  32:04 
 41	Røragen,Hans                   Obos Bil               2:35:56 +  32:51 
 42	Danielsen,Stein                Statkrat Bil           2:36:08 +  33:03 
 43	Stenersen,Bjørn-Thomas         Oslofjord Triatlon     2:36:13 +  33:08 
 44	Aass,Håvard                    Ik                     2:36:21 +  33:16 
 45	Hansen,Petter Vegard           Oslo                   2:36:30 +  33:25 
 46	Sandsbraaten,Tor               Oslo                   2:36:31 +  33:26 
 47	Lofterød,Simen                 Milslukern Sport       2:37:09 +  34:04 
 48	Brandsæter,Sindre              Norges Bank            2:37:43 +  34:38 
 49	Rypdal,Lasse                   Frøy                   2:38:30 +  35:25 
 50	Bjerknes,Kjell-Olav            Bødalen If             2:39:38 +  36:33 
 51	Dahl,Kjetil                    Skien Ok               2:40:01 +  36:56 
 52	Drangsholt,Åge Harald          Oddersjaa              2:41:06 +  38:01 
 53	Lian,Fredrik Mohn              Oslo                   2:41:09 +  38:04 
 53	Sivertssen,Vegard              Asker                  2:41:09 +  38:04 
 55	Taugland,Trond E               NOTEAM                 2:41:18 +  38:13 
 56	Toftøy-Andersen,Vidar          Oslo                   2:41:19 +  38:14 
 57	Lund,Stian                     Synnøve Finden         2:41:31 +  38:26 
 58	Lund,Fred                      Nåif                   2:41:53 +  38:48 
 58	Lyngsnes,Tjærand               Gilde                  2:41:53 +  38:48 
 60	Brandsar,Kjetil                Lillehammer Skiklubb   2:42:06 +  39:01 
 61	Gjelsvik,Gjøran                Skiforeningen          2:42:50 +  39:45 
 62	Christensen,Jan                Hvam Vgs               2:43:04 +  39:59 
 63	Nybakk,Erlend                  Skogforsk              2:43:59 +  40:54 
 64	Andreassen,Tore Wettre         Asker Skiklubb         2:44:12 +  41:07 
 65	Hjorthaug,Bjarte               Oslo                   2:46:27 +  43:22 
 66	Hartz,Helge                    Søreng Skiklubb        2:46:30 +  43:25 
 67	Forberg,Lars-Fredrik           Oslo                   2:48:07 +  45:02 
 67	Jølstad,Andreas                Kristiansand           2:48:07 +  45:02 
 69	Owe,Simen                      Tyrving                2:49:02 +  45:57 
 70	Sagsveen,Bendik                Ffi Bil                2:49:36 +  46:31 
 71	Vedvik,Håvard                  Aker Kværner Bil       2:49:37 +  46:32 
 72	Ianssen,Petter                 Oslo                   2:50:29 +  47:24 
 73	Shetelig,Kaare Andreas         Oslo                   2:51:30 +  48:25 
 74	Lindqvist,Ola                  Hydro Oslo B.i.l       2:51:39 +  48:34 
 75	Aasen,Tore Tangvall            Ksd                    2:53:50 +  50:45 
 76	Ringstad,Fredrik               Oslo                   2:54:54 +  51:49 
 77	Helmersmo,Henrik               Drammen                2:55:38 +  52:33 
 78	Hauge,Erling O.                Oslo                   2:57:03 +  53:58 
 79	Helmen,Søren Chr.              Gc Il                  2:57:37 +  54:32 
 80	Oord,Frank                     Telenor Bil            2:57:43 +  54:38 
 81	Braaten,Olav Andre             Oslo                   2:58:58 +  55:53 
 82	Toftøy-Andersen,Vidar          Oslo                   2:59:28 +  56:23 
 83	Bergum,Knut                    Lillehammer            2:59:31 +  56:26 
 84	Reed,Mikal                     Tgo                    2:59:37 +  56:32 
 85	Eide,Anders L.                 Norsk Energi Bil       2:59:54 +  56:49 
 86	Falck,Jannik Krohn             Un-Tee                 3:01:13 +  58:08 
 87	Drevvatne,Bendik               Oslo                   3:02:32 +  59:27 
 88	Sandsbraaten,Tor               Oslo                   3:03:23 +1:00:18 
 89	Kvisberg,Ole Kristian          Brumunddal             3:03:42 +1:00:37 
 90	Oulie-Hansen,Henrik            Oslo                   3:05:02 +1:01:57 
 91	Bækken,Lars Ivar Kallekleiv    Oslo                   3:05:21 +1:02:16 
 92	Høgne,Sigbjørn                 Mangenfjellet Turlag   3:05:39 +1:02:34 
 93	Mjølstad,Anders                Oslo                   3:06:23 +1:03:18 
 94	Trontveit,Jan Inge             Gc Il                  3:10:55 +1:07:50 
 95	Askim,Jostein                  Barnetkameratene       3:11:36 +1:08:31 
 96	Hetland,Thomas                 Helleland Il           3:12:56 +1:09:51 
 97	Mørk-Eidem,Joachim             Oslo                   3:14:12 +1:11:07 
 98	Andreasen,Trym                 Vitmyr Ski             3:15:25 +1:12:20 
 99	Bjørklund,Per Anders           Flo/kolsås Bil         3:15:29 +1:12:24 
 100	Patterson,Jens J.              Oslo                   3:16:01 +1:12:56 
 101	Løvgren,Alf Emil               Simula Bil             3:16:26 +1:13:21 
 102	Myrland,Vegard                 Langhus                3:19:45 +1:16:40 
 103	Gigernes,Marius                Telenor Bil            3:21:27 +1:18:22 
 104	Bjørge,Kjetil Jr.              Ålesund                3:24:17 +1:21:12 
 105	Formo,Torben                   Bjertæs Sag/kork       3:24:19 +1:21:14 
 106	Hessen,Fredrik Mordal          Veritas Bil            3:25:30 +1:22:25 
 107	Edbo,Jan Fredrik               Haslum                 3:25:37 +1:22:32 
 108	Antonsen,Fredrik               Oslo                   3:28:15 +1:25:10 
 109	Weider,Martin                  Nrbr-Bil               3:33:54 +1:30:49 
 110	Husevåg,Richard                Oslo                   3:35:33 +1:32:28 
 111	Drægebø,Cato H                 Oslo                   3:36:56 +1:33:51 
 112	Bruksås,Rune                   Oslo                   3:37:31 +1:34:26 
 113	Gillebo,Amund                  Oslo                   3:38:09 +1:35:04 
 114	Guttormsen,Pål                 Multiconsult Bil       3:39:19 +1:36:14 
 115	Gulbrandsen,Jan Ivar           NOTEAM                 3:42:29 +1:39:24 
 116	Wirstad,Sigurd                 Oslo                   3:47:22 +1:44:17 
 117	Johansen,Jørgen                Fagsenteret For Kjøtt  3:49:53 +1:46:48 
 118	Vamraak,Stein                  Joh Birken Team        4:10:34 +2:07:29 
 119	Hetland,Kolbjørn               Turlaget Opp Og Fram   4:17:16 +2:14:11 
 120	Svare,Jørgen                   Abb Bil                4:27:01 +2:23:56 
 DNF	Abrehamsen,Trond                Vitmyr Ski                      
 DNF	Myrland,Vegard                 Langhus                         

Resultatliste Menn 20-24 år Antall poster: 1 Return
Plass Navn                           Klubb                  Tid
 1	Boook,Vegard                   Horten Skiklubb        2:09:23 +  00:00 
 2	Berntsen,Alexander             Ullensaker Skiklubb    2:12:41 +  03:18 
 3	Jørgensen,Petter               Hasle/løren -team Oslo 2:13:37 +  04:14 
 4	Manengen,Lars Ragnar           Sport Og Fritid Lilleh 2:13:40 +  04:17 
 5	Fein,Marius                    Bull Ski & Kajakk      2:16:28 +  07:05 
 6	Hegdal,Jan Peder               Orkdal Il              2:19:41 +  10:18 
 7	Kolstad,Kristian               Tromsø                 2:19:48 +  10:25 
 8	Slettemeås,Øystein             Bø I Telemark          2:20:25 +  11:02 
 9	Andersen,Lars Erik             Rælingen Sk            2:24:43 +  15:20 
 10	Natvig,Henrik                  Nittedal Il            2:27:02 +  17:39 
 11	Formo,Eirik                    Ntnui                  2:28:03 +  18:40 
 12	Helmersmo,Håkon                Drammen                2:29:55 +  20:32 
 13	Kaalstad,Ole Sondre            Hei I.l.               2:30:56 +  21:33 
 14	Berglund,Ole                   Bull Ski & Kajakk      2:32:44 +  23:21 
 15	Oskal,Simen Bekkelund          Osen Il                2:33:42 +  24:19 
 16	Løberg,Pål Andre               Rye                    2:34:46 +  25:23 
 17	Bleken,Ole Kristian            Midtre Brandbu         2:36:29 +  27:06 
 18	Skjefte,Lars Øyvind            Stokke Il              2:40:16 +  30:53 
 19	Holter,Erik Bergsbakk          Nøtterøy               2:41:51 +  32:28 
 20	Rongstad,Gudbrand              Eidsvoll Verk Skikl.   2:44:43 +  35:20 
 21	Buvarp,Tor Erik                Skigruppa På Tryne     2:45:41 +  36:18 
 22	Vik,Brage                      Bull - Ski&kajakk      2:46:38 +  37:15 
 23	Hansen,Morten                  Siggerud               2:49:12 +  39:49 
 24	Holter,Martin Bersgbakk        Nøtterøy               2:52:47 +  43:24 
 25	Tharaldsen,Erik                Oslo                   2:53:00 +  43:37 
 26	Jakobsen,Jon Kristian          Ytre Enebakk           2:53:13 +  43:50 
 27	Nermoen,Anders                 Etnedal Skilag         2:57:41 +  48:18 
 28	Sand,Jørgen                    Team Jumbo             3:05:55 +  56:32 
 29	Berentsen,Rune                 Oslo                   3:09:11 +  59:48 
 30	Hirsch,Marius                  Oslo                   3:09:12 +  59:49 
 31	Johnsen,Gorm Krogh             Dypvåg Il              3:14:12 +1:04:49 
 32	Olsen,Martin                   Søbakken Alliansen Eli 3:16:24 +1:07:01 
 32	Gillebo,Gaute                  Søbakken Alliansen Eli 3:16:24 +1:07:01 
 34	Høiseth,Tc                     Oslo                   3:20:43 +1:11:20 
 35	Løberg,Ole-Cato                Oslo                   3:24:57 +1:15:34 
 36	Graff,Joachim Moe              Siggerud Il            3:35:05 +1:25:42 
 DNF	Schulerud,Kim                   Kolbotn                         

Resultatliste Menn 35-39 år Antall poster: 1 Return
Plass Navn                           Klubb                  Tid
 1	Bergset,Petter Inge             Eidsvåg                1:59:10 +  00:00 
 2	Eide,Svein Erik                 Korlevoll Odda         1:59:18 +  00:08 
 3	Byrkjeland,Jan                  Røa Il                 2:03:08 +  03:58 
 4	Ahlsand,Torleif                 Northzone Ventures     2:03:49 +  04:39 
 5	Joks,Stein                      I.l.forsøk             2:05:04 +  05:54 
 6	Gundersen,Erlend                Bærum & Omegn Cykleklu 2:05:56 +  06:46 
 7	Elshaug,Pål Cato                Rye                    2:06:19 +  07:09 
 8	Brattset,Lars                   Rennebu Il             2:07:18 +  08:08 
 9	Danielsen,Ansgar                Asker Og Bærum Brannve 2:07:35 +  08:25 
 10	Kvernerud,Håvard                Asker                  2:08:15 +  09:05 
 11	Svartvadet,Rune                 Vesta Forsikring       2:08:20 +  09:10 
 12	Bråten,Ronny                   Spydeberg Il           2:09:18 +  10:08 
 13	Brattset,Per                   Varteig Il             2:09:37 +  10:27 
 14	Olaussen,Per                   Fredrikstad Sk         2:11:24 +  12:14 
 15	David-Andersen,Carl Arthur     Mata No Il             2:12:38 +  13:28 
 16	Synnestvedt,Jørgen              Åsen Il                2:12:39 +  13:29 
 17	Simonsen,Geir                   Drøbak-frogn Il        2:12:48 +  13:38 
 18	Bjørlo,Kjetil                  Halden Sk              2:12:59 +  13:49 
 19	Lilleslett,Sander               Hol Il                 2:13:00 +  13:50 
 20	Halland,Jan                    Rødberg                2:13:05 +  13:55 
 21	Strømsodd,Morten               Ringkollen Il          2:13:22 +  14:12 
 22	Nordby,Roger Otten             Nesoddtangen           2:15:04 +  15:54 
 23	Elverum,Lars                   Stokke Il              2:16:04 +  16:54 
 24	Grini,Steinar                  Spydeberg              2:17:54 +  18:44 
 25	Nygård,Rune Petter             Askim                  2:17:55 +  18:45 
 26	Slettemoen,Lars                Geilo                  2:18:00 +  18:50 
 27	Korgerud,Tom                   Ådal Il                2:18:02 +  18:52 
 28	Skatvedt,Bent                  Oslo Lufthavn Bil      2:18:34 +  19:24 
 29	Thorstad,Olav Johan            Oslo                   2:19:00 +  19:50 
 30	Bråthen,Jan Harald             Njård                  2:19:02 +  19:52 
 31	Solberg,Erik                   Drøbak/frogn Il        2:19:06 +  19:56 
 32	Solheim,Per Arne               Åsen Il                2:19:46 +  20:36 
 33	Aadland,Erlend                 Dagbladet Spl          2:19:50 +  20:40 
 34	Borbe,Knut Horst               Nrk Bil                2:20:02 +  20:52 
 35	Børmarken,Roar                 Gran Il                2:20:19 +  21:09 
 36	Risvoll,Ketil                  Telenor Bil            2:20:28 +  21:18 
 37	Bendriss,Rachid                Carnegie Bil           2:20:46 +  21:36 
 38	Andreassen,Morten              Tistedal Friluftslag   2:20:49 +  21:39 
 39	Lodgaard,Lars                  Hydro Raufoss          2:21:46 +  22:36 
 40	Jensen,Osmund                  Runar                  2:21:47 +  22:37 
 41	Larsen,Roar                    Botne Skiklubb         2:21:58 +  22:48 
 42	Sperstad,Ingvar                Gjensidige Nor         2:22:12 +  23:02 
 43	Vognild,Torgeir                Bjerke Il              2:23:04 +  23:54 
 44	Ryen,Kent                      NOTEAM                 2:23:05 +  23:55 
 45	Dahling,Martin                 Hernes Il              2:23:13 +  24:03 
 46	Brustad,Halvor                 Fenstad Sk             2:23:16 +  24:06 
 47	Støkken,Thomas                 Oslo                   2:23:17 +  24:07 
 48	Prietz,Jon-Kristian            Overtoppen             2:23:26 +  24:16 
 49	Bredal,Rolf                    Oslo                   2:23:30 +  24:20 
 50	Bjerke,Ola                     Oslo                   2:24:12 +  25:02 
 51	Grenan,Håvard                  Høvik                  2:24:19 +  25:09 
 52	Nordeng,Jan                    Nordre Land Il         2:24:29 +  25:19 
 53	Løken,Glenn Terje              Bækkelaget             2:24:32 +  25:22 
 54	Langen,Svend                   Konnerud Il            2:24:33 +  25:23 
 55	Nakken,Svein Arne              Straumgjerde           2:24:34 +  25:24 
 56	Austfjord,Kjetil               Svea Skil.             2:24:51 +  25:41 
 57	Moen,Ivar                      Ldkn (forsvaret)       2:25:16 +  26:06 
 58	Pedersen,Ole J. Venger         Eidsvold Værk Skiklubb 2:25:22 +  26:12 
 59	Knapper,Trond                  Skattedirektoratet     2:25:25 +  26:15 
 60	Gundersby,Viggo                Midtre Brandbu Il      2:25:46 +  26:36 
 61	Annerløv,Gustav                Bjerke Il              2:25:52 +  26:42 
 62	Systad,Rolv Anders             Systad Bil             2:25:57 +  26:47 
 63	Halvorsen,Espen                Heming                 2:26:01 +  26:51 
 64	Berge,Bjørn                    Botne Skiklubb         2:26:07 +  26:57 
 65	Bredalen,Tore                  Team Edt               2:26:21 +  27:11 
 66	Jakobsen,Geir                  Vinje Il               2:26:37 +  27:27 
 67	Glad,Rune                      Bossekop Ul            2:26:52 +  27:42 
 68	Arnesen,Kimme                  Sweco Grøner Bil       2:27:19 +  28:09 
 69	Bruun,Erik                     Statnett Bil           2:27:20 +  28:10 
 69	Myhre,Tore                     Jevnaker               2:27:20 +  28:10 
 71	Lid,Arve                       Ernst & Young          2:27:24 +  28:14 
 72	Olsen,Rune                     Moen Sk                2:27:25 +  28:15 
 73	Lundby,Roger                   Posten Bil             2:27:29 +  28:19 
 74	Fürst,Hans                     Heming                 2:27:30 +  28:20 
 75	Wilskog,Hans                   Hakadal Il             2:27:31 +  28:21 
 76	Rognlien,Hans                  Skreia                 2:27:43 +  28:33 
 77	Sween,Arne-Olaf                Sand If                2:28:01 +  28:51 
 78	Eide,Alexander                 Jar                    2:28:02 +  28:52 
 78	Ulven,Thor Magne               Einastrand Il          2:28:02 +  28:52 
 80	Skjerven,Øyvind                Il Mogutten            2:28:04 +  28:54 
 81	Kaupang,Pål                    Oslo                   2:28:05 +  28:55 
 82	Larsen,Per Erik                Sandefjord Kommune Bil 2:28:10 +  29:00 
 83	Soelberg,Frode                 NOTEAM                 2:28:29 +  29:19 
 84	Bakken,Jon Iver                Norsk Energi Bil       2:29:21 +  30:11 
 85	Øverli,Olav                    Bull Ski & Kajakk A/s  2:29:36 +  30:26 
 86	Hesle,Jon                      Vidar                  2:29:53 +  30:43 
 87	Storbråten,Kåre                Rusta                  2:30:31 +  31:21 
 88	Torgalsbøen,Oddbjørn           Saugbrugs Bil          2:31:00 +  31:50 
 89	Wigaard,Espen                  Ulsrudtrimmerne        2:31:14 +  32:04 
 89	Moengen,Trond                  Interenergi Bil        2:31:14 +  32:04 
 91	Bjerkrheim,Terje               Høland Il              2:31:19 +  32:09 
 92	Hoff,Morten Erik               Lillehammer Skiklub    2:31:23 +  32:13 
 93	Grande,Øysten                  Heming                 2:31:34 +  32:24 
 94	Holm,Egil                      Runar Ski              2:31:48 +  32:38 
 95	Mysterud,Iver                  Røa I                  2:32:05 +  32:55 
 96	Grønbech,Jan                   Heming                 2:32:06 +  32:56 
 97	Ek,Ragnar Melbye               Spkl. Rye              2:32:14 +  33:04 
 98	Smebye,Helge                   Lyn                    2:32:22 +  33:12 
 98	Finne,Per                       Asker                  2:32:22 +  33:12 
 100	Guttorm,Dan Roger              Il Nordlys             2:32:29 +  33:19 
 101	Ovli,Jan-Erik                  Kork                   2:32:35 +  33:25 
 102	Moen,Vidar                     Gjerdrum Il            2:32:46 +  33:36 
 103	Kjorstad,Jo                    Harpefoss              2:32:50 +  33:40 
 104	Randen,Per Arne                Folldal If             2:32:51 +  33:41 
 105	Madsstuen,Bjørn                Oslo                   2:32:54 +  33:44 
 106	Bergo,Knut                     Oslo                   2:32:55 +  33:45 
 107	Ihlen,Nils C.                  Holteprosjekt          2:33:09 +  33:59 
 108	Revelsby,Arnfinn               Varteig If             2:33:22 +  34:12 
 109	Mørch,Karl Kristian            Lm Prosjekt As         2:33:31 +  34:21 
 110	Lund,Dag Vegard                Hamar Skiklubb         2:34:18 +  35:08 
 111	Dahl,Harald                    Oslo                   2:34:31 +  35:21 
 112	Myran,Ketil                    Oslo                   2:34:34 +  35:24 
 113	Hansen,Jan                     Trøgstad S             2:34:40 +  35:30 
 114	Widerøe,Tom                    Spruten                2:34:44 +  35:34 
 115	Willumsen,S.m                  NOTEAM                 2:34:52 +  35:42 
 116	Berge,Jon Harald               Drammens Ballklubb     2:35:02 +  35:52 
 117	Steffensen,Frode               Vsop                   2:35:04 +  35:54 
 118	Eriksen,Helge                  Ros Il                 2:35:05 +  35:55 
 119	Høibråten,Hans Petter          Eidsvold Værks Skiklub 2:35:25 +  36:15 
 120	Berg,Paal                      Oslo                   2:36:06 +  36:56 
 121	Gomo,Terje                     Sk Rye                 2:36:16 +  37:06 
 122	Fevik,Audun                    Drammen                2:36:36 +  37:26 
 123	Skyrud,Finn Terje              Jessheim               2:36:40 +  37:30 
 124	Waatsveen,Ron-Werner           Fredrikstad Skiklubb   2:36:45 +  37:35 
 125	Saxegaard,Jørgen               P&pg If                2:37:00 +  37:50 
 126	Krossbakken,Aslak              Vinje                  2:37:12 +  38:02 
 127	Ericsson,Ulf                   Oslo                   2:37:18 +  38:08 
 128	Flagstad,Øystein               Skiforeningen          2:37:35 +  38:25 
 129	Holden,Rune                    Fet Skikl.             2:37:51 +  38:41 
 130	Eger,Per Øivind                Kongsberg O-Lag        2:38:02 +  38:52 
 131	Larsen,Tony                    Skedsmoskiklubb        2:38:09 +  38:59 
 132	Bjeglerud,Frode                Opil                   2:38:15 +  39:05 
 133	Isachsen,Nils Johan            Oslo                   2:38:29 +  39:19 
 134	Gløgård,Christian              Ge Healthcare Bil      2:38:56 +  39:46 
 135	Jermstad,Even                  Statsbygg Bil          2:39:13 +  40:03 
 136	Bjørke,Arne                    Sør-fron Il            2:39:19 +  40:09 
 137	Brachel,Thomas                 Skiforeningen          2:39:30 +  40:20 
 138	Myrmo,Oddvar                   Il Ivrig               2:39:53 +  40:43 
 139	Lilleland,Kjell Arne           Hytteplan Sport        2:40:02 +  40:52 
 140	Huse,Hans                      Bærums Verk            2:40:19 +  41:09 
 141	Thorgersen,Stig                Ernst & Young          2:40:26 +  41:16 
 142	Byremo,Gunleiv                 Sandbekken I.l         2:40:33 +  41:23 
 143	Gravir,Gjermund                Veritas Bil            2:40:35 +  41:25 
 144	Moe,Halvard                    Simula Bil             2:40:53 +  41:43 
 145	Wang,Erik                      Tim Wasa               2:40:54 +  41:44 
 146	Loftheim,Thor                  Norderhov Uil          2:40:57 +  41:47 
 147	Halvorsen,Per                  Nittedal               2:40:58 +  41:48 
 147	Flagstad,Ketil                 Sweco Grøner Bil       2:40:58 +  41:48 
 147	Fredriksen,Odd Egil            Oslo                   2:40:58 +  41:48 
 150	Borka,Andre                    Pfizer                 2:41:00 +  41:50 
 151	Nordvik,Jan Erik               Brumunddal Ski         2:41:19 +  42:09 
 152	Wiig,Svein                     Ceres/ Kpmg            2:41:23 +  42:13 
 153	Davidsen,Christian             Stora Enso Bil         2:41:44 +  42:34 
 154	Furuseth,Truls                 Leirsund Il            2:41:47 +  42:37 
 155	Andersen,Håkon                 Tofte                  2:41:53 +  42:43 
 156	Sandem,Tore                    Askim If               2:41:56 +  42:46 
 157	Kluften,Terje                  Asker Skiklubb         2:42:03 +  42:53 
 158	Toresen,Frank-Tore             Bækkelagets Sportsklub 2:42:12 +  43:02 
 159	Nygård,Frode                   Drøbak                 2:42:16 +  43:06 
 160	Brurisen,Jonas                 Kula Aik               2:42:27 +  43:17 
 161	Morønning,Bjørn                Hamar                  2:42:38 +  43:28 
 162	Snortheim,Jahn Otto            Åsen Il                2:42:59 +  43:49 
 163	Nilsson,Magnus                 Haslum                 2:43:01 +  43:51 
 164	Egge,Guttorm L                 Nordea Bil             2:43:18 +  44:08 
 165	With,Thomas                    Il                     2:43:19 +  44:09 
 166	Kolstad,Ole Jørgen             S. Høland Iul          2:43:57 +  44:47 
 167	Kyte,Geir                      Gjerdrum               2:44:02 +  44:52 
 168	Warberg,Morten                 Sørkedalen If          2:44:04 +  44:54 
 169	Olasveen,Arnt                  Lillehammer Ski K.     2:44:38 +  45:28 
 170	Hjelmtvedt,Trond               Toten Tråkk            2:44:53 +  45:43 
 171	Nygård,Vidar                   Harestua.i.l           2:45:16 +  46:06 
 171	Ifarnes,Even                   Søre Osen              2:45:16 +  46:06 
 173	Soug,Øystein                   Kolsås                 2:45:20 +  46:10 
 174	Thøgersen,Ketil                Aurskog Finstadbru Sk  2:45:26 +  46:16 
 175	Bahr,Jonny                     Oslo                   2:45:42 +  46:32 
 176	Hoem,Ole                       Hydro Bil              2:45:43 +  46:33 
 177	Magnussen,Arne                 Nittedal Il            2:45:50 +  46:40 
 178	Hagen,Geir E.                  Bama                   2:46:05 +  46:55 
 179	Helmersen,Tore Henning         Bbs/rustad Il          2:46:13 +  47:03 
 180	Andersen,Willy                 Stokke Il              2:46:25 +  47:15 
 181	Jaksland,Ulf                   Bødalen                2:46:32 +  47:22 
 182	Lyngaas,Trond                  Bladcentralen Ans      2:47:05 +  47:55 
 183	Bjerkesmoen,Svein              Grue                   2:47:10 +  48:00 
 184	Gustavsen,Espen                Follo Sykkelklubb      2:47:18 +  48:08 
 185	Viken,Erling                   Hållingen Il           2:47:40 +  48:30 
 186	Akersveen,Vegard               Oslo                   2:47:48 +  48:38 
 187	Sollien,Per                    Linderud Il            2:48:00 +  48:50 
 188	Aasen,Hans Edvard              Feiring Il             2:48:01 +  48:51 
 189	Kristensen,Erling              Røa                    2:48:10 +  49:00 
 190	Rotegård,Rolf Ingar            Geilo Il               2:48:23 +  49:13 
 191	Lilleland,Øystein              Hydro Bil|             2:48:24 +  49:14 
 192	Nygård,Svein                   Norges Bank Bil        2:48:36 +  49:26 
 193	Foshaug,Rune                   If Njaal               2:48:42 +  49:32 
 194	Jørgensen,Arne                 Sandefjord Ok          2:48:50 +  49:40 
 195	Frey,Jostein                   Team Asics             2:49:00 +  49:50 
 196	Vestre,Oddgeir                 Ørskog                 2:49:15 +  50:05 
 197	Skjold,Arild                   Ffi Bil                2:49:21 +  50:11 
 198	Olsen,Harald Ingar             Åsen Il                2:49:24 +  50:14 
 199	Hagerup,Pål                    Oslo                   2:49:30 +  50:20 
 200	Hauklien,Thor                  Fåberg                 2:49:42 +  50:32 
 201	Stensrud,Geir                  Drøbak/frogn           2:49:47 +  50:37 
 202	Nordby,Alexander               Lillehammer Skiklub    2:49:49 +  50:39 
 203	Slupphaug,Olav                 Abb Bil                2:49:51 +  50:41 
 204	Hovde,Jon                      Askim                  2:49:53 +  50:43 
 205	Klavenæs,Olaf                  Runar Il               2:50:06 +  50:56 
 206	Danielsen,Jon S.               Eiksmarka              2:50:12 +  51:02 
 207	Johannessen,Lars Kyrre         Applica Bil            2:50:19 +  51:09 
 208	Bryne Jr,Arne Olav             Nordea Bil             2:50:21 +  51:11 
 209	Blomstedt,Jonas                Oslo                   2:50:32 +  51:22 
 210	Rapp,Øystein                   Gjerdrum Il            2:50:36 +  51:26 
 211	Furmyr,Jan Per                 Sas Braathens          2:50:42 +  51:32 
 212	Haugerud,Morten                Intersport             2:51:01 +  51:51 
 213	Grov,Sveinung                  Bull - Ski&kajakk      2:51:58 +  52:48 
 214	Hansen,Asbjørn                 Drammen                2:52:07 +  52:57 
 215	Spidsberg,Jan                  Colibria               2:52:17 +  53:07 
 216	Haug,Per Kristian              Oslo                   2:52:25 +  53:15 
 217	Juell,Anders                   Heia Ingunn!           2:52:38 +  53:28 
 218	Tunaal,Kristian                Heming                 2:53:26 +  54:16 
 219	Markhus,Einar                  Norconsult Bil         2:53:39 +  54:29 
 220	Kurland,Simen                  Oslo                   2:53:48 +  54:38 
 221	Aandal,Karl                    Oslo                   2:54:14 +  55:04 
 222	Rønningen,Tor                  Nordre Land Il         2:54:19 +  55:09 
 223	Lundgaard,Kristian             Dnbnor                 2:54:33 +  55:23 
 224	Torgersen,Arne Martin          Bækkelagets Sportsklub 2:55:29 +  56:19 
 225	Myklebust,Cato                 Skedsmo Skiklubb       2:55:57 +  56:47 
 226	Fongen,Fredrik                 Oslo Kajakklubb        2:56:02 +  56:52 
 227	Brunstrøm,Roy                  Driv                   2:56:06 +  56:56 
 228	Kolderup,Jørgen                Stavern                2:56:25 +  57:15 
 229	Engelstad,Paal E.              Snarøya                2:56:58 +  57:48 
 230	Karlöf,Lars                    Hagan                  2:57:14 +  58:04 
 231	Lotheshild,Larry               Ica                    2:57:21 +  58:11 
 232	Bøe,Martin                     Noil                   2:57:42 +  58:32 
 233	Johansen,Kjetil                Nittedal               2:57:45 +  58:35 
 234	Gryttenholm,Lars               Sp Rye                 2:57:54 +  58:44 
 235	Lauritzen,Robert               Oslo                   2:58:15 +  59:05 
 236	Osnes,Harald                   Oslo                   2:58:46 +  59:36 
 237	Mediaa,Morten                  Dnb Nor                2:58:48 +  59:38 
 238	Aasen,Ole Johan                Feiring I.l            2:59:07 +  59:57 
 239	Berg,Petter                    Åsen Il                2:59:39 +1:00:29 
 240	Bauvik,Thomas                  Abg Sundal Collier     3:00:18 +1:01:08 
 241	Nielsen,Roy A.                 Oslo                   3:00:33 +1:01:23 
 242	Liland,Frode                   Ullensaker Ck          3:00:39 +1:01:29 
 243	Bekken,Vidar                   Veidekke Bil           3:00:57 +1:01:47 
 244	Solberg,Dag Kristen            Diakonhjemmet Sykehus  3:00:58 +1:01:48 
 245	Boug,Pål                       Dfi                    3:01:30 +1:02:20 
 246	Årøen,Asbjørn                  Veten Il               3:01:58 +1:02:48 
 247	Låg,Steinar                    Inmarsat               3:02:12 +1:03:02 
 248	Pettersen,Fred                 Chipcon                3:02:19 +1:03:09 
 249	Huste,Guy M                    Oslofjord Triatlon     3:02:27 +1:03:17 
 250	Lunde,Olav Are                 Bærum Og Omegn Cyklklu 3:02:34 +1:03:24 
 251	Sørum,Victor                   Ringelia Il            3:02:48 +1:03:38 
 252	Andersen,Truls Espen           Rail-X                 3:02:51 +1:03:41 
 253	Brevig,Øystein                 Driv I.l.              3:03:29 +1:04:19 
 254	Holme,Erik                     Moss Skiklubb          3:03:54 +1:04:44 
 255	Lundberg,Jostein               Tofte Bil              3:04:42 +1:05:32 
 255	Pettersen,Erik                 Ridabu                 3:04:42 +1:05:32 
 257	Folland,Robert                 NOTEAM                 3:04:46 +1:05:36 
 258	Jaksland,Knut                  Bødalen If             3:05:19 +1:06:09 
 259	Øien,Kjell Arne                Oslo                           +5:05:12 
 260	Aslaksen,Trond                 Stabekk                3:06:16 +1:07:06 
 261	Davidsen,Ragnar                Sandefjord             3:06:22 +1:07:12 
 262	Johansen,Erik                  Rye                    3:07:25 +1:08:15 
 263	Svestad,Trond Bøe              If                     3:07:29 +1:08:19 
 264	Hansen,Haakon                  NOTEAM                 3:07:39 +1:08:29 
 265	Nyberg,Vidar                   Eidsvoll Verk Skiklubb 3:08:00 +1:08:50 
 266	Standal,Atle                   Oslo                   3:08:08 +1:08:58 
 267	Odden,Sten Tore                Oslo                   3:09:01 +1:09:51 
 268	Holte,Hans Christian           U2 / Sosial- Og Helsed 3:09:28 +1:10:18 
 269	Fossheim,Tore                  Raufoss                3:09:34 +1:10:24 
 270	Hagenes,Karstein               Bp Bil                 3:10:30 +1:11:20 
 271	Mjøster,Jørn                   Fjellhamar             3:10:57 +1:11:47 
 272	Farestveit,Kjartan             Skiforeningen          3:12:27 +1:13:17 
 273	Moen,Øystein                   Østerås                3:12:48 +1:13:38 
 274	Allum,John                     Svarstad Il            3:12:50 +1:13:40 
 275	Nielsen,Torstein               Sandefjord             3:12:53 +1:13:43 
 276	Holter,Bjørnar                 Flo/kolsås             3:13:19 +1:14:09 
 277	Ebgebretsen,Tom                Eidsvoll               3:13:28 +1:14:18 
 278	Lindstad,Christian             Ifk-P&pg               3:13:39 +1:14:29 
 279	Aasvangen,Oddgeir              Netcom Bil             3:13:40 +1:14:30 
 280	Gulbrandsen,Ole Martin Marius  Slependen              3:13:46 +1:14:36 
 281	Lundberg,Terje                 Mesta                  3:14:12 +1:15:02 
 282	Helgesen,Knut Chr.             Nesøya                 3:14:43 +1:15:33 
 283	Leganger,Joakim                Gard As                3:15:24 +1:16:14 
 284	Giskemo,Claus                  Sk Rye                 3:15:56 +1:16:46 
 285	Lie,Sigurd                     Oslo                   3:16:15 +1:17:05 
 286	Otterlei,Svein                 Finstadjordet          3:16:17 +1:17:07 
 287	Vågslid,Eiliv                  Oslo                   3:16:45 +1:17:35 
 288	Karstensen Sæther,Torbjørn     Mesta                  3:16:53 +1:17:43 
 289	Bloch,Steinar                  Oslo                   3:17:14 +1:18:04 
 290	Flem,Ola                       Jessheim               3:17:46 +1:18:36 
 291	Jacobsen,Jørgen                Haslum                 3:18:00 +1:18:50 
 292	Bekkemellom,Jonny              Nittedal               3:18:03 +1:18:53 
 293	Halvorsen,Audun                Oslo                   3:18:36 +1:19:26 
 294	Fjørtoft,Jarle                 Bærums Verk            3:19:08 +1:19:58 
 295	Dietz,Jan Arvid                Budstikka              3:19:10 +1:20:00 
 295	Helling,Tormod                 Rail-X                 3:19:10 +1:20:00 
 297	Salamonsen,Øyvind              Af Gruppen Bil         3:19:22 +1:20:12 
 298	Molander,Jonas                 Rånåsfoss Vel Bil      3:19:36 +1:20:26 
 299	Hjellnes,Torgeir               Oslo                   3:19:48 +1:20:38 
 300	Tronstad,Anders                Klavestadhaugen        3:21:54 +1:22:44 
 301	Sörquist,Jörgen                Ergo Bil               3:23:32 +1:24:22 
 302	Vesterås,Morten                Follum Bil             3:23:36 +1:24:26 
 303	Holter,Lars                    Skedsmo Skiklubb       3:23:46 +1:24:36 
 304	Røe,Bjørn S                    Stabekk                3:23:56 +1:24:46 
 305	Fossli,Johan                   Rail-X                 3:24:36 +1:25:26 
 306	Myklebust,Pål                  Tromsø                 3:24:49 +1:25:39 
 307	Olsen,Morten                   Ottestad Sykkel        3:25:20 +1:26:10 
 308	Ottesen,Gunnar Olav            Nedre Romerike Taxi    3:25:38 +1:26:28 
 309	Borch,Hans Gustav              Jevnaker               3:26:49 +1:27:39 
 310	Grøttebø,Olav                  Lærdal Il              3:26:53 +1:27:43 
 311	Eriksen,Torkild                Oslo                   3:27:15 +1:28:05 
 312	Langkaas,Svein                 Bærums Verk If         3:27:29 +1:28:19 
 313	Bredesen,Per-Arne              Efg Hov+dokka Bil      3:27:55 +1:28:45 
 314	Mathisen,Bjørn                 Trøsken                3:28:36 +1:29:26 
 315	Aasdalen,Jan Ketil             Askim                  3:29:22 +1:30:12 
 316	Leinum,Erlend                  Joh Birken Team        3:30:32 +1:31:22 
 317	Brenna,Tom                     Team Jumbo             3:30:45 +1:31:35 
 318	Bak,Bjørn                      Bj. Myra Il            3:31:12 +1:32:02 
 319	Halvorsen,Finn                 Fredensborg            3:31:22 +1:32:12 
 320	Holm,Steingrim                 Vbil                   3:31:43 +1:32:33 
 321	Johansen,Morten                Freia Bl               3:31:59 +1:32:49 
 322	Aaberg,Torkel Alstad           Enskilda Securities    3:32:39 +1:33:29 
 323	Allum,Knut                     Hvalstad               3:32:41 +1:33:31 
 324	Moltubakk,Trond                Oslo                   3:33:09 +1:33:59 
 325	Karlsrud,Atle                  Gjøvik                 3:33:27 +1:34:17 
 326	Pedersen,Frode Hajem           Ål                     3:34:13 +1:35:03 
 327	Hellenes,Ottar                 Skiforeningen          3:34:22 +1:35:12 
 328	Lohk,Peter                     Oslo                   3:35:02 +1:35:52 
 329	Tjernsli,Fred                  Oslo                   3:35:05 +1:35:55 
 330	Bors,Béla Jr                   Oslo                   3:35:22 +1:36:12 
 331	Boe-Tangen,Trond               Oslo                   3:35:34 +1:36:24 
 332	Almerud,Terje                  Rasta                  3:36:20 +1:37:10 
 333	Løvold,Asbjørn                 Oslo                   3:36:39 +1:37:29 
 334	Steffens,Rune                  Oslo                   3:37:43 +1:38:33 
 335	Sivertsen,Einar                Oslo                   3:38:15 +1:39:05 
 336	Røsholm,Jan Adelsten           Oslo                   3:38:23 +1:39:13 
 337	Wulff,Måns                     Oslo                   3:38:44 +1:39:34 
 338	Sedeniussen,Sverre             Hagan                  3:39:24 +1:40:14 
 339	Pladsen,Tor Arne               Skd Bil                3:39:59 +1:40:49 
 340	Scheistrøen,Frode              Haslum                 3:40:11 +1:41:01 
 341	Vestgarden,Kai                 Rye Spkl               3:40:33 +1:41:23 
 342	Eidhamar,Dag                   Siggerud               3:40:47 +1:41:37 
 343	Ovrum,Arild                    Horten                 3:40:55 +1:41:45 
 344	Nyhus,Roger                    Csc Bil                3:41:11 +1:42:01 
 345	Myran,Odd                      Rissa                  3:42:56 +1:43:46 
 346	Forbord,Frank                  Slattum                3:43:43 +1:44:33 
 347	Bjørnstad,Per Håkon            Ceres                  3:45:25 +1:46:15 
 348	Hermansen,Vidar                Ernst & Young          3:47:28 +1:48:18 
 349	Thommesen,Frank                Årvoll I.l.            3:47:32 +1:48:22 
 350	Eng,Tom                        Bjørmoen               3:49:14 +1:50:04 
 351	Karlsen,Morten                 Rælingen               3:49:54 +1:50:44 
 352	Myrene,Jon Kåre                NOTEAM                 3:53:49 +1:54:39 
 353	Lenerand,Lucien Geoffroy       Kongsberg              3:55:16 +1:56:06 
 354	Lindløkken,Dag René            Ica Skiriders          3:55:44 +1:56:34 
 355	Steensma,Jetze                 Pl Kring Van Dorth     3:56:12 +1:57:02 
 356	Frisell,Elisabeth              Ski                    3:56:39 +1:57:29 
 357	Løken,Kjetil                   Oslo                   3:57:31 +1:58:21 
 358	Moe,Stein Gunnar               Båstad                 4:01:33 +2:02:23 
 359	Krøkje,Kjell Erik              Peterson               4:08:15 +2:09:05 
 360	Hoel,Lars                      Byggmakker Bil         4:10:59 +2:11:49 
 DNF	Marcussen,Ingve Velle           Stokke Il                       
 DNF	Wahl,Kai R.                     Skattedirektoratets Bi          

Resultatliste Menn 40-44 år Antall poster: 1 Return
Plass Navn                           Klubb                  Tid
 1	Fjell,Jon Gunnar                Nærsnes & Åros If      1:56:51 +  00:00 
 2	Thon,Jarle                      Skiptvet Il            1:59:05 +  02:14 
 3	Engebretsen,Knut               Overtoppen Il          2:05:46 +  08:55 
 4	Kristiansen,Espen               Rustad Il              2:06:30 +  09:39 
 5	Eek,Håvard                     Nordea Bil             2:08:36 +  11:45 
 6	Berstad,Ketil                   Rikshospitalet Bil     2:10:00 +  13:09 
 7	Aasum,Yngve                    Hydro Oslo Bil         2:10:59 +  14:08 
 8	Glendrange,Øyvind               Af Gruppen Bil         2:11:04 +  14:13 
 9	Hennum,Nils Ragnar             Lier Il                2:11:18 +  14:27 
 10	Holmøy,Trygve                  Oslo                   2:12:08 +  15:17 
 11	Kjærnet,Roy                     Team Fuji Norge Eurote 2:12:35 +  15:44 
 12	Dokk,John Gunnar                Ås Il                  2:12:40 +  15:49 
 13	Solvik,Fred                     Rambøll Norge As       2:12:49 +  15:58 
 14	Hjermann,Bjørn                  Høvik                  2:12:55 +  16:04 
 15	Hoff,Per Olav                   Svarstad Il            2:14:04 +  17:13 
 16	Schrøder,Jørn                   Oslo                   2:14:26 +  17:35 
 17	Vanberg,Paul                    Jar                    2:15:05 +  18:14 
 18	Trosten,Toralf                  Sas Bil                2:15:06 +  18:15 
 19	Mittet,Oddvar                  Vistdal Il             2:15:45 +  18:54 
 20	Lome,Trond                      Lørenskog              2:16:21 +  19:30 
 21	Andersen,Geir                   Intersport             2:16:31 +  19:40 
 22	Landmark,Kjetil                Fossum If              2:16:55 +  20:04 
 23	Storholt,Jørn Petter           Ås Il                  2:17:33 +  20:42 
 24	Røysland,Hans                  Tinn Skil              2:17:40 +  20:49 
 25	Gunulfsen,Petter                Nærsnes                2:17:54 +  21:03 
 26	Sørensen,Leif                  Rustad Il              2:18:17 +  21:26 
 27	Watne,Kjetil                   Oslo                   2:18:29 +  21:38 
 28	Johansen,Kjetil                Vadsø Skiklubb         2:18:51 +  22:00 
 29	Grøndahl,Harald                Norgesgruppen Bil      2:19:29 +  22:38 
 30	Jukeli,Olea                    NOTEAM                 2:19:41 +  22:50 
 30	Braathen,Finn                  Norgesgruppen Bil      2:19:41 +  22:50 
 32	Hasund,Olav                    Elcon Finans As        2:19:55 +  23:04 
 33	Dahl,Lars Kr.                  Lillehammer Skikl.     2:20:08 +  23:17 
 34	Skogsholm,Jan Erik             Ringkollen Skiklubb    2:20:20 +  23:29 
 35	Nåvik,Eivind                   Lillehammer Skiklub    2:21:17 +  24:26 
 36	Nordseth,Odd Arild             Storsteinnes Il        2:21:52 +  25:01 
 36	Lund,Morten E.                  Hamar Skiklubb         2:21:52 +  25:01 
 36	Sveum,Olav                     Gjovik Skiklubb        2:21:52 +  25:01 
 39	Holen,Carl Olav                Lillehammer Skikl.     2:22:35 +  25:44 
 40	Nielsen,Paal                   Oslo                   2:23:00 +  26:09 
 41	Skjæret,Svein Olav             Bjørn                  2:23:08 +  26:17 
 42	Rørdam,Jon                     Høybråten & Stovner    2:23:46 +  26:55 
 43	Scheel,Andreas                 Overtoppen Il          2:23:49 +  26:58 
 44	Noreng,Arve                    Lillehammer Skiklubb   2:24:29 +  27:38 
 45	Hjelle,Arne                    Nord Pool Asa          2:24:52 +  28:01 
 46	Normann,Henning                Kjelsås                2:24:53 +  28:02 
 47	Løkke,Eirik                    Lommedalen             2:25:26 +  28:35 
 48	Remen,Webjørn                  Hydro Oslo Bil         2:25:29 +  28:38 
 49	Nordseth,Steinar               Storsteinnes Il        2:25:34 +  28:43 
 50	Tronrud,Kim                    Bagn Il                2:25:50 +  28:59 
 51	Bekkelien,Ståle                 Sørbråten Il           2:25:54 +  29:03 
 52	Solhaug,Bjørn Magne            Hvam Il                2:26:09 +  29:18 
 53	Nesset,Arnfinn                 Ørje                   2:26:19 +  29:28 
 54	Ellingsen,Hans                 Overtoppen             2:26:53 +  30:02 
 55	Haug,Hallgeir                  Lyn Ski                2:26:54 +  30:03 
 56	Tørnes,Jørgen                  Bergkameratene Ski     2:26:57 +  30:06 
 57	Espenes,Arild                  Oslo                   2:27:12 +  30:21 
 58	Stenberg,Hans Petter           Coca Cola              2:27:50 +  30:59 
 59	Mjønerud,Jostein               Fet Skikl.             2:27:53 +  31:02 
 60	Fagerli,Sigmund                Svorkmo                2:28:05 +  31:14 
 61	Sørum,Kai                      Åsgreina               2:28:06 +  31:15 
 62	Lindtveit,Torgeir              Kolbotn Il             2:28:15 +  31:24 
 63	Leiren,Ståle                   Oslo                   2:28:44 +  31:53 
 64	Myklebust,Bjørn-Ole            Bækkelaget Sk          2:28:45 +  31:54 
 65	Tofte,Svein                    Tormod Ski             2:28:53 +  32:02 
 66	Hoff,Arnfinn                   Bjerke Il              2:28:57 +  32:06 
 67	Flechsig,Bernd                 Germany                2:29:16 +  32:25 
 68	Fredriksen,Erling              Sandviken              2:29:20 +  32:29 
 69	Gjaere,Anders                  Asker                  2:29:34 +  32:43 
 70	Storrud,Simen                  Drøbak/frogn Il        2:29:47 +  32:56 
 71	Hallingstad,John Arild         Il Kolbukam.           2:29:59 +  33:08 
 71	Nordskog,Tor                   Harpefoss              2:29:59 +  33:08 
 73	Sælid,Kjetil                   Botne Skiklubb         2:30:07 +  33:16 
 74	Høgåsen,Kolbjørn               Lillehammer Skikl.     2:30:27 +  33:36 
 75	Juliussen,Terje                NOTEAM                 2:30:41 +  33:50 
 76	Holden,Pål Morten              Nse/sessvollmoen       2:30:42 +  33:51 
 77	Taug,Jan                       Core                   2:31:17 +  34:26 
 78	Lundefaret,Magne               Lillehammer Skiklubb   2:31:19 +  34:28 
 79	Grendahl,Anders                Aas-jakobsen Bil       2:32:03 +  35:12 
 80	Dege,Anders                    Fredrikstad            2:32:47 +  35:56 
 80	Knutsmoen,Rune                 Nif.                   2:32:47 +  35:56 
 82	Kulstad,Thorbjørn              Oslo                   2:32:48 +  35:57 
 83	Barthel,Erik                   Sentrum Installasjon A 2:33:21 +  36:30 
 84	Lie,Bjarne                     Gransherad             2:33:35 +  36:44 
 85	Haugland,Jarle                 Elcon Finans As        2:33:38 +  36:47 
 86	Larsen,Øivind                  Bjerkodden Sk          2:34:19 +  37:28 
 87	Sandberg,Stig                  Sif                    2:34:34 +  37:43 
 88	Langesæter,Sjur                 Sas                    2:34:39 +  37:48 
 89	Ihlebekk,Roger                 Sørumsand              2:35:08 +  38:17 
 90	Barkhall,Knut Mathias          Trondheim              2:35:18 +  38:27 
 91	Engell,Torgrim                 Amersham Bil           2:35:23 +  38:32 
 92	Vold,Henning                   Classware Bil          2:35:27 +  38:36 
 93	Hjorth,Bård                    Gjø-vard O-Lag         2:35:32 +  38:41 
 94	Olsen,Freddy                   Ytre Enebakk           2:36:03 +  39:12 
 95	Oseassen,Jan Steinar           Hydro Oslo Bil         2:36:10 +  39:19 
 96	Bråten,Bård                    Boc/skd                2:36:19 +  39:28 
 97	Mangersnes,Johs.               Engelsviken            2:36:25 +  39:34 
 98	Mikkelsen,Roar                 Lillehammer Skikl.     2:36:38 +  39:47 
 99	Nordhov,Hans Jacob             Skien                  2:36:42 +  39:51 
 100	Andersen,Frank                 Åsen Il                2:36:49 +  39:58 
 101	Aalerud,Bjørn                  Lommedalen             2:36:50 +  39:59 
 102	Rosenvinge,Erik                Oseberg                2:37:05 +  40:14 
 103	Egelund,Leiv                   Billingstad            2:37:07 +  40:16 
 104	Grav,Jan-Erling                Trøsken Il             2:37:12 +  40:21 
 105	Aarseth,Frode                  Maura                  2:37:13 +  40:22 
 106	Klonteig,Steinar               Miland Il              2:37:26 +  40:35 
 107	Tosterud,Even Anders           Feiring Il             2:37:33 +  40:42 
 108	Obel,Peter                     Lillehammer            2:38:32 +  41:41 
 109	Søgaard,Øyvind                 Minerva                2:39:09 +  42:18 
 110	Børtnes Dokken,Per             Nesbyen                2:40:01 +  43:10 
 111	Hundere,Torbjørn               Oslo                   2:40:06 +  43:15 
 112	Næss,Terje                     Statsbygg              2:40:09 +  43:18 
 113	Velta,Geir                     Abb Bil                2:40:11 +  43:20 
 114	Kristiansen,Dagfinn            Oslo                   2:40:20 +  43:29 
 115	Martinsen,Eyvind               Hvam Il                2:40:41 +  43:50 
 116	Hagen,Bjørn Anders             Ros                    2:40:42 +  43:51 
 117	Retterholt,Kjell               Sportsklubben Ceres    2:41:50 +  44:59 
 118	Jensen,Rune Holtze             Byggmakker B.i.l       2:42:09 +  45:18 
 119	Strømnes,Arvid Wolfgang        Fredrikstad            2:42:32 +  45:41 
 120	Wien,Morten                    Hamar Skiklubb         2:42:43 +  45:52 
 121	Fjelldahl,Hans-Aksel           Eid Il                 2:42:50 +  45:59 
 122	Soleim,Leif Ivar               Elixia                 2:42:58 +  46:07 
 123	Leistad,Trond                  Draka Bil              2:43:10 +  46:19 
 124	Helmen,Sigurd                  Gran Il                2:43:43 +  46:52 
 125	Hansen,Svein-Are               Vadsø Skiklubb         2:44:08 +  47:17 
 126	Knudsen,Morten                 Trollåsen              2:44:14 +  47:23 
 127	Karsrud,Øyvind                 NOTEAM                 2:44:19 +  47:28 
 128	Sjuve,Kjetil                   Blommenholm            2:44:20 +  47:29 
 129	Solhaug,Odd Henning            NOTEAM                 2:44:25 +  47:34 
 130	Lunde,Stig Henning             Ruste Il               2:44:27 +  47:36 
 131	Benestad,Stig                  Overtoppen             2:44:54 +  48:03 
 132	Lenvei,Hans Erik               Nannestad              2:44:55 +  48:04 
 133	Andresen,Sverre                Wiersholm              2:45:08 +  48:17 
 134	Aasheim,Øystein                Skien                  2:45:15 +  48:24 
 135	Prestløkken,Egil               Ås Il                  2:45:27 +  48:36 
 136	Risløw,Bjarne                  Nera                   2:45:30 +  48:39 
 137	Bø,Audun                       Kolbotn                2:45:47 +  48:56 
 137	Hansen,Jan S.                  Osi                    2:45:47 +  48:56 
 139	Berg,Morten                    Søndre Ål Sportsklubb  2:46:00 +  49:09 
 140	Fiskum,Ole Anders              Entro Bil              2:46:05 +  49:14 
 141	Tærud,Jens Kristian            Adecco                 2:46:07 +  49:16 
 142	Stutlien,Per Erik              Vest Torp Il           2:46:15 +  49:24 
 143	Mathiesen,Christian Fredrik    Nesøya If              2:46:26 +  49:35 
 144	Syvertsen,Frode                Icopal Bil             2:46:34 +  49:43 
 145	Guren,Hans Chr.                Nera                   2:46:47 +  49:56 
 146	Olsen,Håkon                    Fredrikstad Skikl.     2:46:58 +  50:07 
 147	Selvig,Eivind                  Sørbråten Il           2:47:02 +  50:11 
 148	Johansen,Rune                  Rye Sk                 2:47:12 +  50:21 
 149	Hegland,Torstein               Coloplast Bil          2:47:14 +  50:23 
 150	Togba,Sibda                    Vps Asa                2:47:43 +  50:52 
 151	Skogmo,Rune                    Tyristubben            2:47:45 +  50:54 
 152	Berg,Karl Arne                 Oslo                   2:47:55 +  51:04 
 153	Røkaas,Jørn T.                 Fossum If              2:48:13 +  51:22 
 154	Bredholt,Øyvind                Sandefjord             2:48:27 +  51:36 
 155	Grorud,Christian               Bsk                    2:48:51 +  52:00 
 156	Holst,Eigil                    Danfoss Bil            2:49:24 +  52:33 
 157	Nordhagen,Paal August          Pippi Ski              2:49:26 +  52:35 
 158	Høie,Gunnar Kristian           Medema Bil             2:49:43 +  52:52 
 159	Gulbrandsen,Anders             Oslo                   2:50:03 +  53:12 
 160	Nordbø,Geir                    Ringerike Sykehus Bil  2:50:12 +  53:21 
 161	Skogan,Øystein                 Kongsberg              2:50:24 +  53:33 
 162	Vinter,Robin                   Dnbnor                 2:50:25 +  53:34 
 163	Kiserud,Trond B.               Oslo                   2:50:48 +  53:57 
 164	Kolstad,Øyvind                 Askim                  2:50:57 +  54:06 
 165	Underdal,Olav                  Ulnes Il               2:51:09 +  54:18 
 166	Frøyltog,Geir                  Egersund               2:51:27 +  54:36 
 167	Christiansen,Håvard            Riksantikvaren         2:51:32 +  54:41 
 168	Tveter,Eivind                  Fet.skikl.             2:51:53 +  55:02 
 169	Fjeld,Tore                     Bærums Verk            2:51:59 +  55:08 
 170	Bull,Christopher               Bekkestua              2:52:09 +  55:18 
 171	Moe,Tore                       Opil                   2:52:36 +  55:45 
 172	Borgersen,Arne                 Dumpa Il               2:53:06 +  56:15 
 173	Svenungsen,Martin              Fmc Kongsberg Subsea   2:53:09 +  56:18 
 174	Holmlund,Reidar                Moelven Bygg Modul As  2:53:40 +  56:49 
 175	Stousland,Thomas               Handelsbanken          2:54:25 +  57:34 
 176	Granum,Lars                    Oppsal                 2:54:50 +  57:59 
 177	Kvale,Tor Einar                Oppegård               2:54:59 +  58:08 
 178	Braathen,John                  Jotun Bil              2:55:02 +  58:11 
 179	Magnussen,Knut A.              Dnb Nor                2:55:33 +  58:42 
 180	Kristiansen,Kai Willy          Byggholt               2:55:52 +  59:01 
 181	Birkeland,Geir                 Årvoll                 2:56:13 +  59:22 
 182	Angelsen,Tore                  Tns Gallup             2:56:22 +  59:31 
 183	Smidesang,Aadne                Faaberg Il             2:56:38 +  59:47 
 184	Østensen,Tom                   Østre Toten Skilag     2:57:23 +1:00:32 
 185	Sverdrup,Tollef                Ski                    2:57:28 +1:00:37 
 186	Ahlgren,Eskill                 Drammen                2:57:29 +1:00:38 
 187	Moland,Arne                    Catch Bil              2:57:36 +1:00:45 
 188	Berglund,Øystein               Rye                    2:58:55 +1:02:04 
 189	Aasum,Yngve                    Hydro Oslo Bil         2:59:33 +1:02:42 
 190	Thorvaldsen,Kai Johnny         Rolvsøy                2:59:40 +1:02:49 
 191	Aass,Håkon                     Link                   2:59:41 +1:02:50 
 192	Johnsen,Jørn Egil              Klokkarstua            2:59:45 +1:02:54 
 193	Glesaaen,Terje                 Rustad                 2:59:59 +1:03:08 
 194	Løken,Jan                      Skoppum                3:00:06 +1:03:15 
 195	Mjølnerød,Jens Erik            Halden Skiklubb        3:00:09 +1:03:18 
 196	Brustad,Thorleif               Hvam Il                3:00:12 +1:03:21 
 197	Solheim,Ståle                  Lillemarka & Lignen    3:01:03 +1:04:12 
 198	Rygh,Steinar                   Moss Maritime Bil      3:01:11 +1:04:20 
 199	Vesterås,Jens Martin           Einar                  3:01:12 +1:04:21 
 200	Sagstuen,Rune                  Kolbu Il               3:01:24 +1:04:33 
 201	Aarbakke,Rolf                  Rolls Royce Bergen     3:01:26 +1:04:35 
 202	Kjønsberg,Espen                Joh Birken Team        3:01:47 +1:04:56 
 202	Aamold,Hans Michal             Nannestad Skiklubb     3:01:47 +1:04:56 
 204	Melen,Geir                     Oslo                   3:01:51 +1:05:00 
 205	Beldring,Bård                  Hydro Bil              3:01:54 +1:05:03 
 206	Eriksen,Geir                   Spaceworld             3:02:24 +1:05:33 
 207	Larsson,Glenn                  Mølndalens Roklubb     3:03:03 +1:06:12 
 208	Lerstad,Anders                 Olslo                  3:03:30 +1:06:39 
 209	Aure,Odd                       Drangedal O-Lag        3:03:41 +1:06:50 
 210	Wangen,Jo                      Bjørndal If            3:04:05 +1:07:14 
 211	Larsen,Rune                    Lommedalen             3:04:13 +1:07:22 
 212	Lundblad,Vidar                 Fr.stad Skiklubb       3:05:22 +1:08:31 
 213	Brenås,Dag                     Rakkestad              3:05:40 +1:08:49 
 214	Nerdrum,Per Kåre               Heming Il              3:05:44 +1:08:53 
 215	Fæste,Kristian                 Dssf                   3:05:49 +1:08:58 
 216	Stubsjøen,Karl Egil            Elcon Finans As        3:07:05 +1:10:14 
 217	Myklebust,Inge                 Lillehammer            3:07:22 +1:10:31 
 218	Auestad,Terje                  Nittedal               3:07:45 +1:10:54 
 219	Stavnsborg,Ola                 Oslo                   3:07:51 +1:11:00 
 220	Kristoffersen,Rune             Tomter                 3:08:04 +1:11:13 
 221	Anderdal,Ole                   Elcon Finans As        3:08:11 +1:11:20 
 221	Horvei,Georg                   NOTEAM                 3:08:11 +1:11:20 
 223	Nilsen,Roger                   Linderud Il            3:08:14 +1:11:23 
 224	Simonsen,Bjørn-Magnus          Ottestad               3:09:14 +1:12:23 
 225	Karlsen,Rolf Birger            Stovner Kameratene     3:09:15 +1:12:24 
 226	Børstad,Per                    Høegh Sport            3:10:03 +1:13:12 
 227	Davidsson,Thomas               Eiksmarka              3:10:17 +1:13:26 
 228	Olsen,Geir Ingar               Lillehammer Skiklub    3:10:22 +1:13:31 
 228	Midtbø,Kjell Bjarne            Veidekke               3:10:22 +1:13:31 
 230	Torkelsen,Erik                 Ringnes Bil            3:10:29 +1:13:38 
 231	Norum,Lars                     Riskokegutta           3:11:24 +1:14:33 
 232	Bergersen,Thoralf Mads         Oslo                   3:11:30 +1:14:39 
 233	Skjønvoll,Helge                Drammen                3:11:49 +1:14:58 
 234	Caspari,Paul                   Oslo                   3:12:37 +1:15:46 
 235	Hatlehol,Rolf                  Slemmestad             3:14:02 +1:17:11 
 236	Larsen,Johan                   Bærums Verk            3:14:36 +1:17:45 
 237	Halset,Geir                    Ck Nittedal            3:14:52 +1:18:01 
 238	Elmer,Roar                     Tømmerholt             3:15:01 +1:18:10 
 239	Solbakken,Håkon                Telenor Fou Bil        3:15:11 +1:18:20 
 240	Bjørnstad,Knut                 Bærums Verk            3:15:17 +1:18:26 
 241	Aspelund,Tom                   Svett&mett             3:15:45 +1:18:54 
 242	Diesen,Jan                     Rye Spkl               3:15:54 +1:19:03 
 243	Sagård,Bernt                   Storebrand Bil         3:18:30 +1:21:39 
 244	Ommundsen,Edgar                Ae Bil                 3:18:35 +1:21:44 
 245	Henriksen,Trond                Norcargo               3:19:00 +1:22:09 
 246	Breivik,Elling                 Gjerdrum               3:19:34 +1:22:43 
 247	Nøkleby,Erik                   Ski                    3:20:32 +1:23:41 
 248	Bjerkås,Rune                   Skedsmokorset          3:20:47 +1:23:56 
 249	Eliassen,Tormod                Eidsvoll               3:21:18 +1:24:27 
 250	Benjaminsen,Tor Arve           Skiforeningen          3:21:40 +1:24:49 
 251	Måøy,Jan                       Jamit Bil              3:21:49 +1:24:58 
 252	Adsen,Audun                    Skiforeningen          3:22:27 +1:25:36 
 253	Lund,John Helmer               Hagan                  3:24:14 +1:27:23 
 254	Gundersen,Svend                Dilling                3:24:33 +1:27:42 
 255	Svensson,Kåre                  Uio Bedriftsidrettslag 3:24:59 +1:28:08 
 256	Loftesnes,Ole                  Nrt                    3:25:38 +1:28:47 
 257	Brenden,Jo                     Oslo                   3:26:54 +1:30:03 
 258	Skar,Espen                     Toyota Norge As        3:28:11 +1:31:20 
 259	Finkenhagen,Erik               Joh Birken Team        3:28:26 +1:31:35 
 260	Skrautvol,Tore                 Bekkestua              3:28:46 +1:31:55 
 261	Grandum,Øyvind                 Kjeller                3:30:01 +1:33:10 
 262	Pichot,Antoine                 Sg Finans As           3:31:08 +1:34:17 
 263	Nyeggen,Curt                   Eidsvold Værk Skiklubb 3:32:00 +1:35:09 
 264	Iversen,Torgeir                Frogner                3:33:24 +1:36:33 
 265	Stenvik,Egil Olav              Oslo                   3:34:04 +1:37:13 
 266	Lilleengen,Ole Petter          Sandefjord             3:35:36 +1:38:45 
 267	Bredesen,Arnulf                Ullensaker Sk          3:36:26 +1:39:35 
 268	Liland,Sven Erik               Forlagsentralen Bil    3:36:40 +1:39:49 
 269	Larsen,Knut Elias              Borgheim               3:36:47 +1:39:56 
 270	Oppebøen,Odd                   Bertel O Steen         3:37:13 +1:40:22 
 271	Gjersøe,Iver Nicolai           Snarøya                3:37:50 +1:40:59 
 272	Tusvik,Tom                     Borgen                 3:40:04 +1:43:13 
 273	Larsson,Björn                  Karlstad Bulls         3:40:11 +1:43:20 
 274	Enebakk,Geir                   Skedsmokorset          3:40:37 +1:43:46 
 275	Genberg,Carl-Anton             Karlstad Bulls         3:41:08 +1:44:17 
 276	Strøm,Geir Arne                Hamar                  3:44:02 +1:47:11 
 277	Sjursen,Atle                   NOTEAM                 3:45:25 +1:48:34 
 278	Thorstensen,Arne               Kongshamn              3:49:41 +1:52:50 
 279	Spikkerud,Jørn Åne             Peugeot Norge          3:51:07 +1:54:16 
 280	Olsen,Knut Olav                Flo Bil                3:51:35 +1:54:44 
 281	Rabstad,Bjørn                  Frokostkameratene      3:53:06 +1:56:15 
 282	Larsen,Tommy                   Roskilde               3:53:38 +1:56:47 
 283	Mosvoll,Ole Kristian           Joh Birken Team        3:54:06 +1:57:15 
 284	Mathiesen,Arvid                Rustad Il              3:57:04 +2:00:13 
 285	Løvstad,Stig                   Oslo                   4:02:10 +2:05:19 
 286	Gundersen,Dag                  Dilling                4:02:47 +2:05:56 
 287	Ericsson,Leif                  Karlstad Bulls         4:03:08 +2:06:17 
 288	Isaksson,Ola                   Karlstad Bulls         4:04:09 +2:07:18 
 289	Knutsen,Jan Atle               Færvik                 4:05:36 +2:08:45 
 290	Nesvik,Einar                   Byggmakker B.i.l.      4:11:41 +2:14:50 
 291	Conradson,Mats                 Sollentuna             4:16:50 +2:19:59 
 292	Strøm,Torgeir                  Sykehuset Innlandet Hf 4:18:57 +2:22:06 
 293	Bjerklund,Per Arne             Ås                     4:34:42 +2:37:51 
 294	Moe,Ivar Frank                 Oslo                   4:37:03 +2:40:12 
 295	Gustavsson,Jan K               Karlstad Bulls         4:49:00 +2:52:09 
 296	Ahlin,Anders                   Karlstad Bulls         4:49:43 +2:52:52 
 297	Sirevaag,Terje                  Lommedalen Il          5:46:07 +3:49:16 
 DNF	Grandal,Bjørn Henning           Tyrving                         
 DNF	Holter,Thomas                   Overtoppen Il                   

 

12.02.05 23:12:12 eTiming versjon 1.9 Emit as
Lisensen tilhører: EMIT