KLATRINGEN TIL TRYVANN                    
Plass St.nr Navn AKA Klubb Start Mål Tid TDI-poeng Snitt km/t KG Sykkel KG Watt*  
1 23 Tom Larsen SugarFree Stifinner'n 18:46:00 19:01:07 15:07 100           22,23     81,40 7,4 450  
2 26 Alf Roger Holme     18:47:30 19:02:44 15:14 80           22,06     65,10 7,98 376  
3 10 Even Chiodera Ulle Team Nakamura 18:39:30 18:55:08 15:38 60           21,49     81,00 6,88 427  
3 31 Thomas Henriksen LightFlight Team Nakamura 18:50:00 19:05:38 15:38 60           21,49     78,60 6,93 417  
5 25 Lars Kristian Johnsen   Eidsvoll 18:47:00 19:02:43 15:43 40           21,38        
6 24 Thomas Næsset Sundal Junior Sagene Lunsjbar 18:46:30 19:02:21 15:51 36           21,20   7,95    
7 8 Alexander Kjær Alex Polar 18:38:30 18:54:38 16:08 32           20,83        
8 2 Leif Oddvin Jensen Bikkja Sportsidiot.com 18:35:30 18:52:09 16:39 29           20,18     64,00 7,34 329  
9 18 Sven Krohn Advokatspira Fossum 18:43:30 19:00:15 16:45 26           20,06     78,50 9,45 393  
10 20 Erik Tjøtta     18:44:30 19:01:23 16:53 24           19,90     59,50 7,56 306  
11 33 Øyvind Aas LaRuta Bøler Petanque & Crocket 20:00:00 20:17:22 17:22 22           19,35     80,20 8,6 380  
12 16 Erik Gjerdbakken 9høns Rognlihøgda Jaktlag 18:49:30 19:06:58 17:28 20           19,24     66,40 9 326  
13 17 Kim Johansen SittingBull Ceres 18:43:00 19:00:35 17:35 18           19,11     72,00 9,45 346  
14 9 Håvard Skårstad (MTB) + Team Fast 18:39:00 18:56:37 17:37 17           19,07        
15 27 Torgeir Grothe Lien GodeGlien Fossum 18:48:00 19:05:56 17:56 16           18,74     79,30 9,22 365  
16 13 Geir Åge Rønneberg     18:41:00 18:59:03 18:03 15           18,61     73,50 7,85 335  
17 21 Erik Norby NX Sagene Lunsjbar 18:45:00 19:03:12 18:12 14           18,46     81,00 7,5 358  
18 28 Tom Lund TT Sagene Lunsjbar 18:48:30 19:06:44 18:14 13           18,43     88,00 8,28 386  
19 32 Geir Thune Klubba Klubb Idrettsklubb 18:50:30 19:08:53 18:23 12           18,28     78,60 8,88 350  
20 22 Marius Stavenæs Alsgaard Ceres 18:45:30 19:03:57 18:27 11           18,21     81,60 8,19 357  
21 11 Kenneth Gavoll-Hansen Kattekvinnen Sportsidiot.com 18:40:00 18:58:34 18:34 10           18,10     76,70 8,2 337  
22 5 Håkon Imbsen Chaplin Sportsidiot.com 18:37:00 18:55:56 18:56 9           17,75     77,60 10,07 339  
23 19 Henrik Sollie Arnold Sportsidiot.com 18:44:00 19:03:04 19:04 8           17,62     82,00 7,8 344  
24 29 Sten Are Foss HeltOptimert Optimera 18:49:00 19:08:52 19:52 7           16,91     95,40 8,03 374  
25 3 Alf Hansen LøveKongen Oslo Energi 18:36:00 18:56:06 20:06 6           16,72     81,70 9,68 329  
26 7 Bjørn Tore Foss BTF Sagene Lunsjbar 18:38:00 18:58:41 20:41 5           16,24     80,00 8,9 310  
27 6 Andre Mehnert Pølsa Bull 18:37:30 19:00:44 23:14 4           14,46     95,70 9,82 320  
DNS 4 Jo Nordskar   Fossum 18:36:30 DNS     #VALUE!        
DNS 12 Børre Fjeld Halvorsen BareFortHalvorsen Nærsnes CK Elite 18:40:30 DNS     #VALUE!        
DNS 14 Fredrik Løfsgaard   Nærsnes CK Elite 18:41:30 DNS     #VALUE!        
DNS 15 Idar Bækken SkruAvBremsan BOC 18:42:00 DNS     #VALUE!        
DNS 30 Andreas Tveitereid Kveita Sagene Lunsjbar 18:49:30 DNS     #VALUE!        
                           
694 *) Watt er beregnet via kalkulasjon, kan være avvik fra faktisk produsert
watt.    www.2peak.com/tools/powercalculator.php