Oslo Maraton: Totalplasseringer

 

 

 

Maraton menn: alle under 3 timer



1.  2:26:09  Helgesen, Jan                   Ik Tjalve
2.  2:27:02  Kjell- Ohlsson, Martin          SK Vidar
3.  2:29:30  Skarstad, Morten                Namdal Löpeklubb
4.  2:31:01  Nilsen, Stein Are               Oslo
5.  2:31:55  Hafsås, Helge                   Olden IL
6.  2:33:39  Gilberg, Runar                  SK Vidar
7.  2:35:42  Nilsen, Arnt-Inge               Ask Friidrett
8.  2:36:04  Risa, Svein Ove                 Undheim IL
9.  2:36:35  Tronbøl, Morten                 Bøler IF
10. 2:36:58  Akselberg, Jan Vidar            Friidrettsklubben Bfg Fana
11. 2:37:43  Torgersen, Tommy                Ullensaker Kisa
12. 2:37:58  Kvernvold, Vidar                Team Sport 1
13. 2:38:31  Naji, Abdeslam                  IL I Bul
14. 2:39:26  Sørstad, Gjermund               Lier Kommune
15. 2:39:34  Østmo, Lasse                    I.l. Nordlys
16. 2:39:48  Urne, John Steinar              Ask Friidrett
17. 2:41:34  Nilsen, Vidar                   Norges Banks Il
18. 2:43:25  Berg, Jens-Kristian             Terra
19. 2:43:52  Nordgård, Håvard                Nike
20. 2:44:33  Torp, Torfinn                   Oppegård IL
21. 2:45:39  Lothe, Kjetil                   Stegaberg IL
22. 2:48:53  Gløersen, Gløer                 Tønsberg Friidrettsklubb
23. 2:49:38  Ringen, Harald                  Oppegård IL
24. 2:50:41  Høst, Håkon                     Lyn SK i
25. 2:51:31  Wehder, Henry                   Oberlausitzer SC  Løbau/tyskla
26. 2:51:43  Sørlund, Lasse                  Ski
27. 2:52:15  Gjerde, Bjørn Kåre              IL I Bul
28. 2:53:02  Sjøli, Per Christian            Løpsklubben 1814
29. 2:54:38  Solfjeld, Sten                  IL I Bul
30. 2:54:41  Gulbrandsen, Robert             Ls B.i.l.
31. 2:54:46  Bergaust, Ole Petter            Veldre Fik
32. 2:55:36  Nordal, Ronny                   Puls BIL
33. 2:55:44  Matre, Reidar                   Conocco Phillips
34. 2:55:47  Halland, Jan                    Statkraft
35. 2:55:50  Paivarinne, Tero Markus         Asfalt Cowboys
36. 2:56:43  Larsen, Kim Aarli               Skeid
37. 2:57:11  Vik, Arne Håkon                 Tfl Halden
38. 2:57:25  Slettholm, Yngve                Oslo
39. 2:57:42  Walstrøm, Per Jørgen            Anif
40. 2:57:59  Haugødegård, Thomas             Onn Triathlon
41. 2:58:09  Wenstøp, Geir                   Express
42. 2:58:20  Engebretsen, Hans Arild         Oslo
43. 2:58:40  Arnesen, Kimme                  Heming IL
44. 2:59:38  Valstad, Keino                  Bøler
45  2:59:48  Kraakmo, Kjell Anders           Nordea BIL
46  2:59:53  Ellefsen, Vidar                 Promitek BIL

 

Maraton kvinner: alle under 3.40


1.  2:54:08  Van Der Vlist Spiten, Sofie     SK Vidar
2.  2:54:35  Malme, Turi                     Fræna Fik
3.  3:04:58  Holth, Christina                SK Vidar
4.  3:09:03  Heienberg, Anne Marie           Bfg-Fana
5.  3:15:56  Dyrkolbotn, Ann Kristin         SK Vidar
6.  3:20:31  Foss, Dorte                     Raufoss IL
7.  3:24:06  Erga, Merete                    Alta IF
8.  3:27:40  Matre, Kristin                  Sir
9.  3:28:16  Dørum, Wenche                   Royal Sport
10. 3:32:44  Jakobsen, Tine Klevstad         Alta IF
11. 3:34:02  Houmann Sørensen, Britta        Odder Atletik og Motion
12. 3:34:36  Nystad, Vera                    Søgne Friidrett
13. 3:36:38  Staiger, Margret                NOTEAM
14. 3:39:12  Ceder, Gunilla                  Uddevalla

 

Halvmaraton menn: Under 1.20


1.  1:08:20  Olsen, Mikael                   Namdal Löpeklubb
2.  1:10:07  Sitotaw, Alemayehu              Varegg
3. 
1:11:17  Olsen, Terje                    Fokus Bank
4.  1:12:03  Vik, Bjarte                     Osteröy Il
5.  1:12:41  Fenne, Rune                     Brandbu IF
6.  1:13:38  Berntsen, Bent Ove              Gjesdal I.l.
7.  1:13:50  Briskelund, Per                 NOTEAM
8.  1:14:36  Grøan, Morten                   Stovnerkam.
9.  1:14:43  Hagen, Patrick                  Strindheim
10. 1:14:58  Mørk, Øystein                   Lierskogen
11. 1:15:02  Syversen, Øystein               Oppstad IL
12. 1:15:37  Nilsen, Bjarne Vad              Tønsberg Friidrettsklubb
13. 1:15:40  Reitan, Trygve                  Bøler IL
14. 1:15:42  Foss, Asle                      Kvås Jogg
15. 1:16:07  Sandø, Ivar Andreas             Bfg Fana
16. 1:16:21  Wang, Kjetil                    Strindheim
17. 1:16:21  Hanssen, John Christoph D.      Vollen Ul
18. 1:16:47  Sundal, Thomas Nesset           Team Oslo Sportslager
19. 1:17:38  Munz, Ole-Morten                Sf Grei
20. 1:17:52  Sörlie, Robert                  Osi
21. 1:17:56  Holst, Frode                    Roa Il
22. 1:18:10  Kalnes, Vidar                   Horten
23. 1:18:21  Braaten, Svein Ole              Røa
24. 1:18:42  Berg, Wiktor                    Sveio Il
25. 1:18:52  Lien, Steinar                   Oppegård IL
26. 1:19:04  Landmark, Kjetil                Fossum If
27. 1:19:05  Clausen, Sigmund                NOTEAM
28. 1:19:15  Evensen, Ove                    Hytteplan Sport
29. 1:19:15  Gammelsæter, Morten             Oppegård IL
30. 1:19:16  Grande, Roar                    Kn BIL
31. 1:19:18  Wibeto, Henning                 Sparebank1 BIL
32. 1:19:19  Aarskog, Sverre                 Brumunddal SK
33. 1:19:34  Nygård, Henning                 Telenor BIL
34. 1:19:34  Hansen, Robert                  Ringerike Friidrettsklubb
35. 1:19:35  Berner, Helge                   Oksöy Il
36. 1:19:54  Sølvberg, Svein Arne            Oppegår IL
37. 1:19:56  Thomassen, Rune                 Hamar SK iklubb
38.
1:19:59  Dalheim, Tron                   Adeb BIL

 

Halvmaraton kvinner: Under 1.40


1.   1:18:01  Störmer, Siri                   SK Vidar
2.   1:19:49  Hodne, Anne Jorunn              Osi Friidrett
3.   1:20:22  Gunnarsson, Jessica             SK Vidar
4.   1:22:17  Danielsen, Kjersti K.           SK Vidar
5.   1:23:27  Gjessing, Hilde                 SK Vidar
6.   1:23:40  Baumann, Margaretha             SK Vidar
7.   1:25:29  Stenersen, Helene               Kork
8.   1:26:12  Braut-Hegre, Nina Regine        Haslum IF
9.   1:26:41  Eikemo, Hege                    NOTEAM
10.  1:27:20  Gerdevåg, Josefin               SK Rye
11.  1:28:58  Banoun, Ninette                 Royal Sport
12.  1:30:10  Kopland, Kristin                Osi
13.  1:30:17  Monsen, Ingunn                  Royal Sport
14.  1:31:36  Kjerureit, Inger Helene         SK Rye
15.  1:32:17  Grytbakk, May                   Veldrefriidrett
16.  1:32:45  Husveg, Lilly Kristin Kjellesvik  Haugesund Idrettslag
17.  1:32:53  Reif, Lena                      Kripos Il
18.  1:33:00  Johansen, Camilla Hott          Team Fuji Norge
19.  1:33:01  Øien, Mari                      IL Nordkyn
20.  1:33:03  Romundgard, Inger Eline         Klp BIL
21.  1:33:12  Sundfør, Margareth Wegner       Vadsø Turnforening
22.  1:33:22  Xandri, Alba                    Vänersborg
23.  1:34:29  Drangsholt, Elin                Høvik Jogg
24.  1:35:20  Bakken, Mette                   Oslo Frontrunners
25.  1:35:33  Dimmen, Norunn Margrethe        IL Hødd
26.  1:36:10  Skaatan, Hilde Elisabeth        Elverum
27. 
1:36:22  Pettersen, Lise Marie           Netcom BIL
28.  1:36:35  Dahle, Astrid                   Haugesund Pil
29.  1:36:49  Plassen, Hilde                  Haugesund Pil
30. 
1:36:52  Aamodt, Ingrid                  Imås Il
31.  1:37:14  Bredvold, Irene                 Oslo
32.  1:37:17  Botten, Tina                    Høvik Jogg
33.  1:38:00  Nielsen, Kari                   Asker  Siklubb
34.  1:38:15  Meli, Liv                       IL Nansen
35.  1:38:18  Norlund, Anne Goderstad         NOTEAM
36.  1:38:39  Knudsen, Hanne                  Rena I.l
37.  1:38:51  Nødset, Undis                   Veritas BIL
38.  1:39:27  Ljunggren, Anna Camilla         Heleneholms Triteam
39. 
1:39:36  Knudsen, Randi                  NOTEAM
40.  1:39:39  Björneby, Signe                 Rustad IL