Foreløpige resultater TNC-04 / Kun de 9.beste er rangert Spurtpoeng  
Plass Navn Klubb Skjærsjøbakken Tømte-toppen Ørfiskespurten Vesle-Sandungspurt Kikutbakkene (kat.1) Kikut Mørdarbakken Tryvannsbakkene (kat.1) Fullførebonus TNC-poeng TDI-poeng
10-8-6-5-4 10-8-6-5-4 10-8-6-5-4 10-8-6-5-4 20-16-12-10-8 10-8-6-5-4 10-8-6-5-4 20-16-12-10-8 15    
1 Leif Jensen BOC / Sportsidiot.com 10   10 6 10 5 6 10 15 72 57
2 Anders Aukland Oseberg / Langrennsløperne    6     20 6 8 16 15 71 56
3 Even Chiodera BOC / Sportsidiot.com 4 10 4 10 12 8 4   15 67 52
4 Andreas Tveitereid Sagene Sykkel 8       16 10   12 15 61 46
5 Jørgen Aukland Oseberg / Team Intersport      8       10 20 15 53 38
6 Bjørn Ivar Ekberg Ceres 6 4   8     5 8 15 46 31
7 Thomas Nesset Sundal Sagene Sykkel / Barefoot Bushwalkers 5 5   4 8 4     15 41 26
8 Jens Arne Svartedal  Langrennsløperne    8 6           15 29 14
9 Jens Aas BOC / Sportsidiot.com     5 5         15 25 10
10 Espen Wethe Sagene Sykkel                 15 15  
11 Torstein Bomann Larsen BOC / Sportsidiot.com                 15 15  
12 Harald Westby Ceres                 15 15  
13 Geir Egil Bolstad BOC                 15 15  
14 Ståle Samuelsen Ceres                 15 15  
15 Kenneth Gavoll-Hansen BOC / Sportsidiot.com                 15 15  
16 Tallak Strandenæs BOC / Sportsidiot.com                 15 15  
17 Henrik Solli Sportsidiot.com                 15 15  
18 Håkon Imbsen Sportsidiot.com                 15 15  
19 Vegard Spiten BOC / Sportsidiot.com                 15 15  
20 Eskil Knag  BOC / Oslo Brannvesen                 15 15  
21 Ola Bustad Multisport                 15 15  
22 Lars Petter Stormo Drammen / Barefoot Bushwalkers                 15 15  
23 Espen Aune Østmarka                 15 15  
                  0  
                    0  
DNF Fredrik Stormo Drammen / Barefoot Bushwalkers                   0  
DNF Pål Hårek Stranheim Oslofjord Triatlon                    0  
DNF Christian Eriksen Saeco Freeride                   0  
DNF Ole Bjørkmann Sportsidiot.com                   0  
DNF Anders Mediaas Wagle Sagene Sykkel                   0  
DNF Tom Lund Sagene Sykkel                   0  
DNF Mads Barås Bye Sportsidiot.com                   0  
DNF Odd Solheim Sagene Sykkel                   0  
DNF Steinar Kristoffersen Oslofjord Triathlon                   0  
DNF Jacob Bisgaard Knudsen Platoon                   0  
                    0  
DNS Rune Torseth Team Intersport                   0  
DNS Trond Knapper Team Skattedirektoratet                    0  
DNS Alf Hansen Hafslund                   0  
DNS Asgeir Gulbrandsen Team Egotrip                   0  
DNS Erik Nordby Sagene Sykkel                   0  
DNS Thomas Holm Team Egotrip                   0  
DNS Kjell Arne Besseberg Sportsidiot.com                   0  
                  0  
                  0  
                  0  
                  0  
                  0