Scott Cup
Resultater Ritt 7    
Arrangør :   BOC 25. Aug.  2004
Totalt startet : 163       Rev. Resultater Pr. 26.08.2004
Totalt fullført : 154       Scott Cup 1994©2004
Totalt DNF : 9       Ny merking for brutt løp : DNF (Did Not Finish)
                 
Klasse Plass Startnr   Navn Klubb Tid Poeng Tot.
               
M-11-12 1 1107   Aleksander Heen Follo S K 16:15 100 700
2 1119   Vebjørn Orre Aarud Asker CK 16:20 75 430
  3 1116   Henrik B. Andersen Asker Ck 16:27 55 420
4 1113   Andreas Døssland Spkl Rye 16:36 40 181
  5 1104   Martin Nymoen Svelvik S. K. 17:04 30 174
6 1102   Martin Solheim Hadeland Sk 17:08 25 156
  7 1101   Sindre Backe Hadeland Ck 17:09 24 124
8 1103   Vegard Fjellner. Johansen Svelvik S.k. 17:36 23 288
  9 1112   Fredrik Hinsch Spkl Rye 18:02 22 115
10 1128   Sebastian Ødegården Nes S K 18:05 21 136
  11 1110   Fredrik Haraldseth B O C 18:11 20 140
12 1117   Espen Molund Hadeland Ck 18:28 19 95
  13 1106   Hans Jakob Mollat Follo S K 18:49 18 74
14 1137   Espen Mathiesen Follo S K 18:51 17 39
  15 1115   Fredrik Holmen Follo S K 19:00 16 81
16 1146   Joakim Walmann B O C 19:02 15 15
  17 1145   Hans Petter Berntzen B O C 19:03 14 14
18 1130   Halvor Grepperud Ormsund 19:20 13 42
  19 1111   Jakob Pein Spkl Rye 20:00 12 74
20 1142   Asbjørn Hillmann   20:14 11 22
    1109   Anders Kirkeby B O C DNF   135
               
M-13-14 1 1335   Kjetil Ims Asker Ck 20:25 100 575
2 1346   Alexander Tulach Raufoss Ck 20:52 75 575
  3 1332   Espen Tidemand- Fossum Follo S K 21:06 55 66
4 1316   Eskild Kjølstad B O C 21:23 40 234
  5 1315   Christian S. Westgaard Follo S K 21:25 30 229
6 1311   Oddbjørn Andersen C K Nittedal 21:41 25 205
  7 1347   Øyvind Asbjørn Karlsen Frikransen 22:04 24 183
8 1319   Andreas J. Gravdal B O C 22:11 23 209
  9 1317   Christian Nordal Thorvaldsen B O C 22:32 22 114
10 1343   Pål Andre Norby Halden CK 22:47 21 166
  11 1348   Kim Andre Brevik Nesodden Sk 23:08 20 105
12 1342   Stig Ole Gundersen Follo S K 23:12 19 71
  13 1357   Sebastian Pedersen Tønsberg 24:03 18 78
14 1320   Erling Enkerud B O C 24:06 17 144
  15 1322   Asbjørn Bilben Amundsen B O C 24:27 16 106
16 1327   Lars Kristian Istad Spkl Rye 25:04 15 50
  17 1326   Kristoffer Røed Spkl Rye 25:10 14 54
18 1344   Ole Aleksander Kristiansen Drammen Ck 25:26 13 66
  19 1341   Eivind B. Larsen B O C 25:33 12 74
20 1308   Dan Chr. Sjøvold Lørenskog C K 26:23 11 48
  21 1304   Øivind Brennvold I F Frøy 26:27 10 40
22 1313   Espen Knudsen Wennerberg Follo S K 26:30 9 57
  23 1337   Mathias Kallevik Drammen Ck 26:54 8 44
24 1328   Henrik Nævestad Spkl Rye 27:16 7 45
  25 1312   Jørgen Hellevig Follo S K 27:20 6 35
26 1321   Axel Mjelde B O C 28:23 5 32
  27 1331   Lars Lunde Spkl Rye 28:34 4 38
28 1303   Erik Testdal I F Frøy 28:57 3 15
  29 1351   Jørgen D Ratvik   29:02 2 6
30 1325   Øystein Teigland B O C 29:34 1 12
  31 1302   Håkon Tufteland I F Frøy 31:21 1 25
32 1318   Sondre Bakken B O C 32:08 1 9
  33 1349   Øyvind Andre Emblemsvåg B O C 32:41 1 4
34 1345   Sindre Kåseth Raufoss Ck 32:56 1 94
  35 1363   Marius Berntzen B O C 33:10 1 1
36 1324   Bård Skytt Michaelsen B O C 34:08 1 4
    1323   Fredrik Bryn B O C DNF   20
  1306   Thomas Bjerkheim Drammen Ck DNF   62
    1340   Henrik Solberg Follo S K DNF   11
  1360   Mats Steinsland B O C DNF   2
                 
M-15-16 1 1508   Hans Christer Holund C K Nittedal 20:09 100 380
  2 1514   Even Teigland B O C 20:37 75 230
3 1537   Marius Hageengen Raufoss Ck 20:58 55 192
  4 1526   Jørn Huseby Drammen Ck 21:27 40 289
5 1501   Simen Borglin Knudsen I F Frøy 21:32 30 209
  6 1509   Hans Jørgen Kvåle Hadeland Ck 21:36 25 54
7 1520   Endre Sommer Spkl Rye 21:37 24 84
  8 1548   Anders Grading Tønsberg 21:40 23 70
9 1502   Petter Nyvik Lund I F Frøy 21:47 22 86
  10 1529   Øystein Stake Laeggen Asker Ck 21:54 21 145
11 1528   Vegard Stake Laeggen Asker Ck 22:14 20 129
  12 1533   Kristian Volden Kjølstad Fredrikstad Sk 22:16 19 119
13 1503   Filip Hoel I F Frøy 22:23 18 98
  14 1549   Adrian Gjølberg Tønsberg 22:25 17 50
15 1510   Dag Martin Holten Follo S K 23:44 16 78
  16 1527   Ole Martin Prebensen Tanberg Drammen CK 23:57 15 57
17 1544   Petter Solberg Spkl Rye 24:02 14 63
  18 1550   Martin Formo Drammen CK 24:53 13 30
19 1505   Sigmund Wahl Olsen Lørenskog C K 24:56 12 45
  20 1560   Hugo J. Mer Spkl Rye 25:33 11 11
21 1506   Fredrik Finstad Lørenskog C K 25:39 10 46
  22 1554   Marius Knudsen Follo S K 25:46 9 32
23 1523   Markus Ø. Neslein Spkl Rye 26:29 8 17
  24 1512   Yngve Høiseth Follo S K 26:38 7 25
25 1519   Eivin S Bøckman I F Frøy 27:38 6 30
                 
M-jun 1 202   Anders Hovdenes I F Frøy 38:32 100 700
  2 221   Kristian Johansen Follo S K 39:28 75 75
3 216   Robin Mackenzie-Robinson Spkl Rye 43:11 55 310
  4 201   Anders Gullhav  nordby I F Frøy 45:47 40 178
5 208   Bastian Vigerust Braathen Follo S K 46:25 30 126
  6 209   Anders Tidemand- Fossum Follo S K 48:42 25 91
7 206   Audun Aas Lassen C K Nittedal 54:22 24 89
  8 205   Eirik Lind Hånes C K Nittedal 58:03 23 130
               
M-sen 1 26   Johan Strømberg Ceres SK 62:00 100 167
2 5   Jens Aas B O C 62:10 75 229
  3 38   Kjell Magus Olsen Karmøy CK 62:20 55 55
4 37   Thomas Kirkerud Gjøvik CK 66:24 40 40
    1   Kenneth Gavoll Hansen B O C DNF   106
  2   Even Chiodera B O C DNF   100
                 
M-sport 17-29 1 406   Ole- Christian Fagerli Ceres Sk 40:46 100 600
  2 413   Tor Atle Fuglerud Raufoss CK 41:46 75 310
3 428   Eine Andreas Hoel Sportunion MTB 44:35 55 55
  4 415   Tor Olav Brennhovd B O C 44:59 40 270
5 403   Gaute Havik Eriksen Osius 48:47 30 214
  6 427   Øystein Bjerke Lørenskog C K 63:03 25 25
               
M-sport 30-39 1 506   Brede Arntzen Coma Tours 43:36 100 283
2 501   Kjetil Westgaard Askim Ck 44:06 75 281
  3 511   Ståle Berg Spkl Rye 45:10 55 192
4 509   Lars Nypan Spkl Rye 46:40 40 171
  5 514   Bjørn Ellingsen Spkl Rye 46:47 30 125
6 502   Morten Melhus Spkl Rye 47:56 25 184
  7 536   Niels M Olesen Coma Tours 47:58 24 107
8 503   Tore Sande Spkl Rye 49:16 23 85
  9 516   Roy Leirvik Asker Ck 51:29 22 56
10 528   Bjørn Ivar Ekeberg Ceres SK 56:56 21 21
    507   Karl Peder Nymoen Svelvik S. K. DNF   38
               
M-sport 40+ 1 603   Bård Bråten B O C 41:59 100 540
2 645   Bernt M. Kallevik Drammen CK 45:36 75 75
  3 605   Vidar Næss Svelvik S. K. 49:00 55 245
4 609   Tor Sommer Spkl Rye 49:02 40 116
  5 626   Jon Gravdal B O C 49:14 30 77
6 606   Runar Heen Follo S K 49:44 25 126
  7 604   Geir Sundin I F Frøy 50:26 24 254
8 636   Tormod Øvergård Spkl Rye 51:36 23 85
  9 621   Roger Amundsen Ingen 51:45 22 122
10 635   Christer Karlsson   52:41 21 94
  11 601   Jørgen Malmstrøm   56:48 20 65
12 628   Tom Pettersen I F Frøy 56:58 19 86
  13 620   Ketil Berge NOTEAM 57:11 18 101
  612   Rune Sørheim Østmarka Il DNF   198
                 
Nybegynner 1 901   Bjørnar Kvåle Hadeland Ck      
  1 918    Asbjørn Hillmann        
1 919   Rebecca Karlsson Rusted IL      
  1 920   Glenn Marius Skjolden Askim      
1 921   Simen Aksøy Alveng Askim      
  1 922   Trym Bern Hansen Spkl Rye      
1 923   Vegard Ims Asker CK      
  1 924   Magnus Bilben Andersen B O C      
1 925   Fredrik Bekkåsen Follo S K      
                 
               
        oo00OO00oo