Uoffisielle resultater Ritt 4 - Scott Cup 2. Juni 2004 - Arrangør Spkl Rye
Ny merking for brutt løp : DNF (Did Not Finnish)
Klasse Plass Startnr.   Navn Klubb Tid Poeng Tot.
K-10 1 1052 Katrine Nordby Halden Ck 14:14:00 100 400
  2 1051   Lovise Nymoen Svelvik S. K. 14:22:00 75 205
K-11-12 1 1203   Sylvi Sommer Spkl Rye 14:35:00 100 400
2 1202 Amalie Herrlin Sørensen Spkl Rye 19:32:00 75 260
    1204   Pernille Carlsen Drammen CK DNF   40
K-13-14 1 1401   Madelene Lødemel Dahl I F Frøy 23:10:00 100 400
2 1402 Charlotte Skaug B O C 23:30:00 75 225
                 
K-15-16 1 1604 Charlotte Karlsen Nesodden 31:21:00 100 155
  2 1601   Tina Johansen B O C 40:54:00 75 75
K-jun 1 301   Marie Vidung Døssland Lørenskog C K 28:12:00 100 400
K-sen 1 105   Tone Kristin Larsen Spkl Rye 41:11:00 100 275
2 102 Aud Jørstad Spkl Rye 42:41:00 75 130
  3 101   Nanna Barkholt Rykken Ceres SK 44:26:00 55 85
K-sport 17-29 1 703   Mira Canner NOTEAM 45:50:00 100 275
2 701 Sara Berger Nes S K 47:11:00 75 205
                 
K-sport 30-39 1 851 Anita Grosso Østmarka Il 50:19:00 100 300
                 
                 
Klasse Plass Startnr.   Navn Klubb Tid Poeng Tot.
M-10 1 1001   Anders Dalgaard Nes S K 09:16:0 100 325
2 1005 Oscar Næss Svelvik S. K. 10:04:00 75 375
  3 1002   Eivind Strømsheim Pedersen Svelvik S.K. 10:05:00 55 125
4 1006 Even Klomster Andersen Nittedal Ck 10:16:00 40 135
  4 1007   Torjus Bern Hansen Spkl Rye 10:16:00 40 114
6 1003 Espen Hinsch Spkl Rye 10:17:00 25 175
  7 1012   Stian Ulvøy Follo S K 11:54:00 24 46
M-11-12 1 1107   Aleksander Heen Follo S K 13:16:00 100 400
2 1116 Henrik B. Andersen Asker Ck 13:28:00 75 235
  3 1119   Vebjørn Orre Aarud Asker CK 13:35:00 55 225
4 1103 Vegard Fjellner. Johansen Svelvik S.k. 14:00:00 40 200
  5 1113   Andreas Døssland Spkl Rye 14:04:00 30 111
6 1102 Martin Solheim Hadeland Sk 14:05:00 25 119
  7 1104   Martin Nymoen Svelvik S. K. 14:32:00 24 74
8 1128 Sebastian Ødegården Nes S K 15:20:00 23 70
  9 1101   Sindre Backe Hadeland Ck 15:46:00 22 78
10 1109 Anders Kirkeby B O C 15:49:00 21 90
  11 1110   Fredrik Haraldseth B O C 15:58:00 20 75
12 1117 Espen Molund Hadeland Ck 16:02:00 19 76
  13 1112   Fredrik Hinsch Spkl Rye 16:08:00 18 75
14 1106 Hans Jakob Mollat Follo S K 16:23:00 17 17
  15 1131   Øivind Aabye Spkl Rye 18:41:00 16 36
16 1111 Jakob Pein Spkl Rye 21:38:00 15 53
  17 1114   Lauritz Prag Sømme Spkl Rye 22:30:00 14 26
1136 Petter Sørensen Glåmdal Nittedal DNF 11
                 
M-13-14 1 1335 Kjetil Ims Asker Ck 21:05:00 100 375
  2 1346   Alexander Tulach Raufoss Ck 21:18:00 75 325
3 1316 Eskild Kjølstad B O C 21:51:00 55 119
  4 1343   Pål Andre Norby Halden CK 21:52:00 40 99
5 1319 Andreas J. Gravdal B O C 22:02:00 30 121
  6 1311   Oddbjørn Andersen C K Nittedal 22:04:00 25 150
7 1345 Sindre Kåseth Raufoss Ck 22:15:00 24 92
  8 1358   Frans Leonard Mustaparta Tønsberg 22:26:00 23 46
9 1320 Erling Enkerud B O C 22:27:00 22 89
  10 1322   Asbjørn Bilben Amundsen B O C 22:28:00 21 55
11 1347 Øyvind Asbjørn Karlsen Frikransen 22:37:00 20 135
  12 1317   Christian Nordal Thorvaldsen B O C 22:43:00 19 67
13 1357 Sebastian Pedersen Tønsberg 22:50:00 18 38
  14 1361   Marius Stenumsgard Ringerike CK 23:06:00 17 17
15 1314 Aleksander Edvardsen Follo S K 23:08:00 16 65
  16 1334   Eivind Sveinhaug Iversen I F Frøy 23:14:00 15 59
17 1341 Eivind B. Larsen B O C 23:28:00 14 43
  18 1305   Johannes Alnes I F Frøy 23:37:00 13 41
19 1326 Kristoffer Røed Spkl Rye 24:13:00 12 25
  20 1327   Lars Kristian Istad Spkl Rye 24:14:00 11 17
21 1304 Øivind Brennvold I F Frøy 24:22:00 10 21
  22 1306   Thomas Bjerkheim Drammen Ck 24:23:00 9 49
23 1337 Mathias Kallevik Drammen Ck 24:35:00 8 20
  24 1342   Stig Ole Gundersen Follo S K 24:41:00 7 26
25 1313 Espen Knudsen Wennerberg Follo S K 24:47:00 6 21
  26 1321   Axel Mjelde B O C 25:02:00 5 26
27 1338 Åsmund Johansen Raufoss Ck 25:03:00 4 10
  28 1312   Jørgen Hellevig Follo S K 25:06:00 3 9
29 1318 Sondre Bakken B O C 25:10:00 2 5
  30 1331   Lars Lunde Spkl Rye 25:20:00 1 10
31 1356 Eivind Dypedahl Tønsberg 25:25:00 1 5
  32 1303   Erik Testdal I F Frøy 25:26:00 1 8
33 1323 Fredrik Bryn B O C 25:34:00 1 4
  34 1328   Henrik Nævestad Spkl Rye 25:46:00 1 20
35 1351 Jørgen D Ratoih 26:12:00 1 3
  36 1344   Ole Aleksander Kristiansen Drammen Ck 26:29:00 1 52
37 1325 Øystein Teigland B O C 26:56:00 1 4
  38 1308   Dan Chr. Sjøvold Lørenskog C K 27:13:00 1 16
39 1340 Henrik Solberg Follo S K 28:11:00 1 3
  40 1360   Mats Steinsland B O C 28:30:00 1 1
41 1309 Peter Morken Lørenskog C K 28:39:00 1 2
  42 1330   Eirik Sørheim Spkl Rye 28:51:00 1 1
1307 Marius Thomassen Lørenskog C K DNF 1
                 
M-15-16 1 1511 Kristian Johansen Follo S K 32:10:00 100 400
  2 1508   Hans Christer Holund C K Nittedal 32:18:00 75 205
3 1526 Jørn Huseby Drammen Ck 34:56:00 55 154
  4 1514   Even Teigland B O C 35:36:00 40 80
5 1537 Marius Hageengen Raufoss Ck 35:47:00 30 94
  6 1557   Nicolai Bergmann Konnerud IL 35:48:00 25 25
7 1529 Øystein Stake Laeggen Asker Ck 35:56:00 24 79
  8 1521   Morten Sjong Mathisen Spkl Rye 35:59:00 23 86
9 1528 Vegard Stake Laeggen Asker Ck 36:15:00 22 70
  10 1531   Sondre Nordberg Frikransen 37:36:00 21 66
11 1513 Mathias Marley B O C 37:37:00 20 90
  12 1547   Anders Ruud Gundersen Tønsberg 37:47:00 19 41
13 1501 Simen Borglin Knudsen I F Frøy 37:58:00 18 109
  14 1530   Audun  Breder Frikransen 38:26:00 17 65
15 1546 Niklas Aakvik Tønsberg 38:28:00 16 25
  16 1558   Jonas Falck Eek MIF 38:42:00 15 15
17 1507 Simen Enger Lørenskog C K 39:33:00 14 29
  18 1548   Anders Grading Tønsberg 39:34:00 13 23
19 1502 Petter Nyvik Lund I F Frøy 39:55:00 12 33
  20 1504   Kristian Muggerud I F Frøy 39:56:00 11 54
21 1510 Dag Martin Holten Follo S K 40:23:00 10 30
  22 1544   Petter Solberg Spkl Rye 41:16:00 9 21
23 1518 Andreas Nannestad I F Frøy 43:28:00 8 8
  24 1555   Alexander Kullseng Tønsberg 43:44:00 7 7
25 1505 Sigmund Wahl Olsen Lørenskog C K 43:56:00 6 24
  25 1541   Thomas Gripheim Spkl Rye 43:56:00 6 27
27 1539 Eirik L Arevold Spkl Rye 44:35:00 4 7
  28 1556   Thomas Trosten   44:50:00 3 3
29 1554 Marius Knudsen Follo S K 44:51:00 2 3
  30 1519   Eivin S Bøckman I F Frøy 45:10:00 1 12
31 1512 Yngve Høiseth Follo S K 47:04:00 1 10
  32 1522   Haakon Skaar Spkl Rye 51:07:00 1 2
1534 Martin Nodly Hadeland Ck DNF 11
    1552   Jon Anders Grøndahl Nes S K DNF   75
M-jun 1 202   Anders Hovdenes I F Frøy 28:23:00 100 400
2 212 Vegard Bolstad Asker CK 30:25:00 75 185
  3 217   Espen Helgeland Svelvik S. K. 30:26:00 55 125
4 218 Askild V Larsen Spkl Rye 30:45:00 40 190
  5 216   Robin Mackenzie-Robinson Spkl Rye 32:25:00 30 170
6 215 Tommy Aker Lørenskog C K 32:38:00 25 85
  7 201   Anders Gullhav  nordby I F Frøy 35:29:00 24 89
8 209 Anders Tidemand- Fossum Follo S K 36:50:00 23 46
  9 219   Stian Rood   43:09:00 22 22
10 205 Eirik Lind Hånes C K Nittedal 45:33:00 21 65
    206   Audun Aas Lassen C K Nittedal DNF   44
M-sen 1 10   Truls Haugseth Drammen Ck 51:44:00 100 155
2 28 Ole Kristian Sørland Hasle/Løren 53:13:00 75 75
  3 27   Sigbjørn Møjstad Tønsberg 54:13:00 55 55
4 3 Espen Aune Østmarka Il 55:55:00 40 192
  5 11   Erik Nordby Sagene IF 56:30:00 30 60
6 29 Espen Wete 57:37:00 25 25
  7 4   Eirik Øen Johansen Hadeland Ck 58:51:00 24 24
8 26 Johan Strømberg Ceres SK 65:32:00 23 45
  9 6   Olav Øen Johansen Johansen Hadeland Ck 66:35:00 22 71
M-sport 17-29 1 409   Einar Idland Andebu Il 37:43:00 100 215
2 406 Ole- Christian Fagerli Ceres Sk 43:03:00 75 275
  3 412   Cato Sørebø Raufoss CK 46:12:00 55 110
4 413 Tor Atle Fuglerud Raufoss CK 46:22:00 40 70
  5 420   Sveinung Bjørøy   46:23:00 30 30
6 415 Tor Olav Brennhovd B O C 47:22:00 25 155
  7 403   Gaute Havik Eriksen Osius 51:16:00 24 103
8 417 Christer Myenschough OSIUS 51:35:00 23 78
  9 404   Knut Aaser Osius 56:00:00 22 92
10 421 Fredrik Ringstad 62:13:00 21 21
  11 422   Harald Tolfsby B O C 68:49:00 20 20
419 Erik Skogvold Ceres SK DNF
                 
M-sport 30-39 1 540 Ole Blokhus OSIUS 46:16:00 100 300
  2 520   Tord Bern Hansen Spkl Rye 46:57:00 75 119
3 501 Kjetil Westgaard Askim Ck 47:17:00 55 166
  4 554   Anders Garve CSK Ludvika 47:56:00 40 63
5 506 Brede Arntzen Coma Tours 47:57:00 30 43
  6 509   Lars Nypan Spkl Rye 48:42:00 25 115
7 511 Ståle Berg Spkl Rye 49:21:00 24 86
  8 538   Øystein Sørensen Spyderberg IL 49:28:00 23 47
9 527 Erik Baardsaard Spkl Rye 50:56:00 22 46
  10 505   Aksel Michelet Asker CK 51:09:00 21 37
11 558 Ole Henrik Wettre Spkl Rye 51:20:00 20 20
  12 567   Haavard Bruland Coma 51:26:00 19 19
13 541 Stig Dørmænen Spkl Rye 51:32:00 18 56
  14 503   Tore Sande Spkl Rye 52:24:00 17 39
15 508 Magne Pedersen Svelvik S. K. 52:27:00 16 17
  16 565   Frode Lillerovde BFO Bedrift 52:40:00 15 15
17 564 Pål Olsen Ceres SK 53:37:00 14 14
  18 521   Harald Pettersen B O C 54:07:00 13 21
19 522 Kent Bahr I F Frøy 54:59:00 12 30
  20 553   Jonny Bahr I F Frøy 55:39:00 11 16
21 515 Erlend Rotvik 55:52:00 10 16
  22 513   Christian Ruths Spkl Rye 56:06:00 9 14
23 551 Ivar Røed Milslukern 56:21:00 8 9
  24 517   Svein Grepperud Svelvik S. K. 56:49:00 7 50
25 563 Cato Solberg Spkl Rye 57:24:00 6 6
  26 561   Asbjørn Løvold Veidekke BIL 57:31:00 5 5
27 516 Roy Leirvik Asker Ck 57:48:00 4 21
  27 510   Franco Endre Grossmo Østmarka Il 57:48:00 4 31
29 560 Stian Møller Svelvik S. K. 59:40:00 2 2
  30 562   Torkel Stensrud BSK 61:18:00 1 1
31 507 Karl Peder Nymoen Svelvik S. K. 62:05:00 1 20
  32 566   Anders Halvorsen   71:34:00 1 1
535 Terje Gomo Spkl Rye DNF 25
                 
M-sport 40+ 1 619 Finn Dyre Nilsen Svelvik S. K. 45:00:00 100 134
  2 608   Sven Myhre Svelvik S. K. 45:23:00 75 118
3 638 Ole Kristian Stenberg 46:44:00 55 55
  4 603   Bård Bråten B O C 47:48:00 40 180
5 622 Morten Hegge Ceres Sk 48:30:00 30 85
  6 604   Geir Sundin I F Frøy 49:42:00 25 170
7 625 Raymond Henriksen Spydeberg IL 49:43:00 24 49
  9 627   Terje Lund Spkl Rye 50:49:00 22 97
10 618 Morten Grepperud Ormsund 52:06:00 21 104
  11 624   John Trygve Rønning Nordre Buskerud Politiidrettsl 52:55:00 20 80
12 615 Øyvind Wold Frikransen 53:26:00 19 43
  13 606   Runar Heen Follo S K 55:05:00 18 57
14 617 Einar Sørheim Spkl Rye 56:54:00 17 51
  15 621   Roger Amundsen Ingen 57:02:00 16 57
16 636 Tormod Øvergård Spkl Rye 58:20:00 15 28
  17 620   Ketil Berge NOTEAM 58:49:00 14 62
18 635 Christer Karlsson 59:12:00 13 27
  19 628   Tom Pettersen I F Frøy 59:40:00 12 29
20 614 Inge Aune Bosch-Rexroth 61:04:00 11 56
  21 601   Jørgen Malmstrøm   63:45:00 10 10
22 605 Vidar Næss Svelvik S. K. 68:54:00 9 108
                 
Nybegynner 914 Lars Messel 5:29:00
    918    Asbjørn Hillmann   6:03:00    
915 Martin Olsen 6:28:00
    902   Fredrik Edvardsen Follo S K 6:35:00    
911 Ida Knudsen Wenneberg Follo S K 7:03:00
    903   Marie Grepperud Svelvik S. K. 7:05:00    
916 Fredrik Øverlien 7:39:00
    919   Rebecca Karlsson Rusted IL 8:26:00    
                 
Rev. Resultater Pr. 09.06.04-19:00 - Scott Cup©2004 Totalt : 212