Uoffisielle resultater Ritt 5 - Scott Cup 16. Juni 2004 - Arrangør : Follo SK
Totalt startet 178     Rev. Resultater Pr. 17.06.2004
Totalt fullført 169     Scott Cup 1994©2004
Totalt DNF 9     Ny merking for brutt løp : DNF (Did Not Finnish)
Klasse Plass Startnr.   Navn Klubb Tid Poeng Tot.
K-10 1 1052 Katrine Nordby Halden Ck 15:51 100 500
  2 1051   Lovise Nymoen Svelvik S. K. 20:03 75 280
1054 Dina Hansen Nesodden SK DNS  
                 
K-11-12 1 1205 Torunn Stake Laengen Asker CK 15:11 100 100
  2 1207   Thea Schjølberg Nesodden IF 16:25 75 75
3 1204 Pernille Carlsen Drammen CK 17:15 55 95
    1206   Vilde Brevik Nesodden SK DNF    
 
K-13-14 1 1403   Emilie Moberg Halden SK 20:48 100 100
2 1402 Charlotte Skaug B O C 21:03 75 300
                 
K-15-16 1 1602 Kine Steen Holst Drammen Ck 30:04 100 400
  2 1604   Charlotte Karlsen Nesodden 31:29 75 230
3 1601 Tina Johansen B O C 34:59 55 130
                 
K-jun 1 303 Alvilde Johansen Raufoss CK 43:05 100 100
                 
K-sen 1 102 Aud Jørstad Spkl Rye 50:15 100 230
  1 105   Tone Kristin Larsen Spkl Rye 50:15 100 375
 
K-sport 30-39   803   Anne Nilsen Follo S K DNF    
 
Klasse Plass Startnr.   Navn Klubb Tid Poeng Tot.
M-10 1 1002   Eivind Strømsheim Pedersen Svelvik S.K. 13:15 100 225
2 1005 Oscar Næss Svelvik S. K. 13:42 75 450
  3 1001   Anders Dalgaard Nes S K 14:42 55 380
4 1004 Jørgen Gundersen I F Frøy 15:53 40 85
  5 1007   Torjus Bern Hansen Spkl Rye 17:30 30 144
 
M-11-12 1 1107   Aleksander Heen Follo S K 17:57 100 500
2 1116 Henrik B. Andersen Asker Ck 18:08 75 310
  3 1119   Vebjørn Orre Aarud Asker CK 18:41 55 280
4 1103 Vegard Fjellner Johansen Svelvik S.k. 18:49 40 240
  5 1104   Martin Nymoen Svelvik S. K. 19:28 30 104
6 1139 Stian Hansen Nesodden SK 19:37 25 25
  7 1128   Sebastian Ødegården Nes S K 20:33 24 94
8 1141 Chris Lunde Spkl Rye 20:59 23 23
  9 1109   Anders Kirkeby B O C 21:19 22 112
10 1110 Fredrik Haraldseth B O C 21:43 21 96
  11 1131   Øivind Aabye Spkl Rye 22:03 20 56
12 1106 Hans Jakob Mollat Follo S K 22:44 19 36
  13 1120   Fredrik Rodal Moe Follo S K 22:47 18 47
14 1140 Marius Skaftnes Nittedal CK 24:17 17 17
  15 1138   Marius Ekelund Follo S K 24:19 16 16
26 1137 Espen Mathiesn Follo S K 24:44 5 5
                 
M-13-14 1 1346 Alexander Tulach Raufoss Ck 28:09 100 425
  2 1316   Eskild Kjølstad B O C 28:10 75 194
3 1319 Andreas J. Gravdal B O C 28:11 55 176
  4 1315   Christian S. Westgaard Follo S K 28:17 40 144
5 1334 Eivind Sveinhaug Iversen I F Frøy 29:46 30 89
  6 1343   Pål Andre Norby Halden CK 29:47 25 124
7 1320 Erling Enkerud B O C 29:51 24 113
  7 1314   Aleksander Edvardsen Follo S K 29:51 24 89
7 1348 Kim Andre Brevik Nesodden Sk 29:51 24 85
  10 1354   Morten Hauge Follo S K 30:46 21 28
11 1313 Espen Knudsen Wennerberg Follo S K 30:56 20 41
  12 1312   Jørgen Hellevig Follo S K 30:57 19 28
13 1328 Henrik Nævestad Spkl Rye 31:21 18 38
  13 1331   Lars Lunde Spkl Rye 31:21 18 28
13 1342 Stig Ole Gundersen Follo S K 31:21 18 44
  16 1322   Asbjørn Bilben Amundsen B O C 31:34 15 70
17 1323 Fredrik Bryn B O C 32:02 14 18
  17 1326   Kristoffer Røed Spkl Rye 32:02 14 39
19 1350 Nidar Aker Lørenskog C K 32:13 12 30
  20 1337   Mathias Kallevik Drammen Ck 32:14 11 31
21 1332 Espen Tidemand- Fossum Follo S K 32:15 10 11
  22 1308   Dan Chr. Sjøvold Lørenskog C K 34:53 9 25
23 1362 Peder Lysenstøen Follo S K 35:28 8 8
  24 1340   Henrik Solberg Follo S K 36:11 7 10
24 1356 Eivind Dypedahl Tønsberg 36:11 7 12
  25 1325   Øystein Teigland B O C 39:08 6 10
1306 Thomas Bjerkheim Drammen Ck DNF 49
                 
M-15-16 1 1511 Kristian Johansen Follo S K 33:34 100 500
  2 1514   Even Teigland B O C 34:00 75 155
3 1547 Anders Ruud Gundersen Tønsberg 34:47 55 96
  4 1501   Simen Borglin Knudsen I F Frøy 34:54 40 149
4 1526 Jørn Huseby Drammen Ck 34:54 40 194
  6 1529   Øystein Stake Laeggen Asker Ck 34:59 25 104
7 1530 Audun  Breder Frikransen 35:02 24 89
  8 1528   Vegard Stake Laeggen Asker Ck 35:10 23 93
9 1536 Sondre Woll Nesodden Sk 35:27 22 42
  10 1538   Anders Nyhuus Raufoss Ck 35:50 21 38
11 1559 Martin Hansen Nesodden SK 36:12 20 20
  12 1534   Martin Nodly Hadeland Ck 36:13 19 30
13 1510 Dag Martin Holten Follo S K 36:27 18 48
  14 1503   Filip Hoel I F Frøy 36:30 17 61
15 1502 Petter Nyvik Lund I F Frøy 36:39 16 49
  16 1544   Petter Solberg Spkl Rye 36:49 15 36
17 1507 Simen Enger Lørenskog C K 37:04 14 43
  18 1527   Ole Martin Prebensen Tanberg Drammen CK 37:13 13 33
19 1506 Fredrik Finstad Lørenskog C K 37:35 12 36
  20 1504   Kristian Muggerud I F Frøy 37:45 11 65
21 1541 Thomas Gripheim Spkl Rye 37:52 10 37
  22 1554   Marius Knudsen Follo S K 38:05 9 12
23 1535 Lars Petter Bryn Nesodden Sk 38:14 8 28
  24 1555   Alexander Kullseng Tønsberg 38:30 7 14
25 1518 Andreas Nannestad I F Frøy 39:08 6 14
  26 1519   Eivin S Bøckman I F Frøy 39:29 5 17
27 1505 Sigmund Wahl Olsen Lørenskog C K 40:05 4 28
  28 1537   Marius Hageengen Raufoss Ck 44:09 3 97
1520 Endre Sommer Spkl Rye DNF 60
    1513   Mathias Marley B O C DNF   90
 
M-jun 1 202   Anders Hovdenes I F Frøy 40:10 100 500
2 218 Askild V Larsen Spkl Rye 40:54 75 265
  3 217   Espen Helgeland Svelvik S. K. 40:55 55 180
4 212 Vegard Bolstad Asker CK 41:11 40 225
  5 216   Robin Mackenzie-Robinson Spkl Rye 42:04 30 200
6 215 Tommy Aker Lørenskog C K 42:58 25 110
  7 201   Anders Gullhav  nordby I F Frøy 43:00 24 113
8 208 Bastian Vigerust Braathen Follo S K 45:00 23 96
  9 207   Magnus Moe Follo S K 47:36 22 68
10 206 Audun Aas Lassen C K Nittedal 47:45 21 65
  11 209   Anders Tidemand- Fossum Follo S K 48:11 20 66
12 205 Eirik Lind Hånes C K Nittedal 50:10 19 84
  13 204   Åsmund Wahl Olsen Lørenskog C K 52:36 18 60
 
M-sen 1 10   Truls Haugseth Drammen Ck 48:42 100 255
2 5 Jens Aas B O C 50:06 75 154
  3 2   Even Chiodera B O C 50:56 55 100
4 32 Thomas Husum I F Frøy 51:14 40 40
  5 33   Vegard Spiten B O C 51:30 30 30
6 1 Kenneth Gavoll  hansen B O C 51:55 25 106
  7 31   Amund Riiser Follo S K 52:14 24 24
8 34 Bjørn Håvard Evjen I F Frøy 52:28 23 23
  9 26   Johan Strømberg Ceres SK 52:29 22 67
 
M-sport 17-29 1 406   Ole- Christian Fagerli Ceres Sk 43:35 100 400
2 413 Tor Atle Fuglerud Raufoss CK 44:23 75 160
  3 409   Einar Idland Andebu Il 44:58 55 190
4 423 Tor gunnar ingvaldsen Follo S K 45:32 40 40
  5 415   Tor Olav Brennhovd B O C 45:44 30 190
6 403 Gaute Havik Eriksen Osius 47:25 25 129
  7 424   Tony Gjessvåg OSIUS 48:00 24 24
8 404 Knut Aaser Osius 49:06 23 116
                 
M-sport 30-39 1 569 Trond Askautrud Nesodden SK 44:23 100 100
  2 540   Ole Blokhus OSIUS 44:31 75 375
3 571 Vegar Arneson I F Frøy 44:49 55 55
  4 506   Brede Arntzen Coma Tours 45:05 40 83
5 520 Tord Bern Hansen Spkl Rye 45:28 30 149
  6 568   Anders Karlsen Nesodden SK 45:31 25 25
7 518 Knut Jarle Jassen Nanset If Sykkel 45:47 24 164
  8 503   Tore Sande Spkl Rye 46:15 23 62
9 541 Stig Dørmænen Spkl Rye 46:46 22 78
  10 511   Ståle Berg Spkl Rye 46:57 21 107
10 536 Niels M Olesen Coma Tours 46:57 21 61
  12 514   Bjørn Ellingsen Spkl Rye 47:04 19 77
13 547 Knut Ivar Andersen Asker CK 47:05 18 27
  14 564   Pål Olsen Ceres SK 47:10 17 31
15 509 Lars Nypan Spkl Rye 47:25 16 131
  16 570   Lars Erik Brynjulvsrud Mogutten IL Sykkel 48:00 15 15
17 530 Ståle Ekelund Follo S K 48:18 14 27
  18 516   Roy Leirvik Asker Ck 48:25 13 34
19 553 Jonny Bahr I F Frøy 48:30 12 28
  20 563   Cato Solberg Spkl Rye 48:40 11 17
21 535 Terje Gomo Spkl Rye 51:15 10 35
  22 507   Karl Peder Nymoen Svelvik S. K. 51:49 9 29
23 519 Per Morten Storhaug Nanset IF Sykkel 52:00 8 60
    501   Kjetil Westgaard Askim Ck DNF   166
505 Aksel Michelet Asker CK DNF 37
                 
M-sport 40+ 1 603 Bård Bråten B O C 45:17 100 340
  2 640   Rune Knutsmoen Nesodden SK 45:56 75 75
3 607 Willy Westgaard Follo S K 46:20 55 210
  4 644   Roy Moberg Halden CK 46:30 40 40
5 604 Geir Sundin I F Frøy 46:47 30 230
  6 626   Jon Gravdal B O C 48:01 25 47
7 605 Vidar Næss Svelvik S. K. 48:15 24 135
  8 643   Hans p sundberg Follo S K 48:23 23 23
9 609 Tor Sommer Spkl Rye 49:42 22 76
  10 635   Christer Karlsson   49:43 21 51
11 642 Arild F Hansen B O C 49:53 20 20
  12 621   Roger Amundsen Ingen 50:39 19 79
13 620 Ketil Berge NOTEAM 50:48 18 83
  14 628   Tom Pettersen I F Frøy 51:10 17 49
15 636 Tormod Øvergård Spkl Rye 51:15 16 47
  16 601   Jørgen Malmstrøm   51:47 15 28
17 614 Inge Aune Bosch-Rexroth 52:15 14 73
  18 639   Hans-Erik Hansen Nesodden SK 53:14 13 13
19 30 Tor Arne Håve Follo S K 57:13 12 12
    625   Raymond Henriksen Spydeberg IL DNF   65
641 Pål Fredrik Andresen Nesodden SK DNF  
                 
Nybegynner 918  Asbjørn Hillmann 16:06  
    920   Glenn Marius Skjolden Askim 16:12    
914 Lars Messel 17:06  
    911   Ida Knudsen Wenneberg Follo S K 17:48    
907 Hege Næss NOTEAM 18:34  
    904   Maren Grepperud Svelvik S. K. 18:36    
902 Fredrik Edvardsen Follo S K 21:26  
    903   Marie Grepperud Svelvik S. K. 21:39    
 
        oo00OO00oo