Høyst uoffisielle resultater Ritt 3 - Scott Cup 26. Mai 2004 - Arrangør BOC
Ny merking for brutt løp : DNF (Did Not Finnish)
Klasse Plass Startnr.   Navn Klubb Tid Poeng Tot.
K-10 1 1052 Katrine Nordby Halden Ck 09:01 100 300
  2 1053   Karianne Mørstad I F Frøy 11:37 75 150
K-11-12 1 1203   Sylvi Sommer Spkl Rye 06:17 100 300
2 1201 Barbro Kvåle Hadeland Ck 07:05 75 150
  3 1202   Amalie Herrlin Sørensen Spkl Rye 07:47 55 185
4 1204 Pernille Carlsen Drammen CK 09:47 40 40
                 
K-13-14 1 1401 Madelene Lødemel Dahl I F Frøy 17:31 100 300
  2 1402   Charlotte Skaug B O C 19:25 75 150
K-15-16 1 1602   Kine Steen Holst Drammen Ck 19:57 100 300
2 1603 Tuva Kirkerud Raufoss Ck 20:53 75 225
  3 1604   Charlotte Karlsen Nesodden 20:54 55 55
1601 Tina Johansen B O C DNF
                 
K-jun 1 301 Marie Vidung Døssland Lørenskog C K 47:33 100 300
  2 302   Karoline Havenstad Asker Ck 51:43 75 150
K-sen 1 105   Tone Kristin Larsen Spkl Rye 0:59:23 100 200
2 102 Aud Jørstad Spkl Rye 0:59:33 75 75
  3 107   Lene Hansen B O C 1:00:13 55 55
4 101 Nanna Barkholt Rykken Ceres SK 1:01:10 40 40
    103   Linda Bahr Spkl Rye DNF   100
106 Sara Berger Nes S K DNF
                 
Klasse Plass Startnr.   Navn Klubb Tid Poeng Tot.
M-10 1 1010   Sanser Berli Bærums Verk 05:27 100 100
2 1005 Oscar Næss Svelvik S. K. 06:11 75 275
  3 1001   Anders Dalgaard Nes S K 06:12 55 205
4 1003 Espen Hinsch Spkl Rye 06:37 40 135
  5 1002   Eivind Strømsheim Pedersen Svelvik S.K. 06:39 30 60
6 1008 Andreas Haaverstad Askim Ck 06:50 25 80
  7 1006   Even Klomster Andersen Nittedal Ck 07:17 24 94
8 1007 Torjus Bern Hansen Spkl Rye 07:29 23 73
  9 1011   Morten Berglund   07:49 22 22
10 1012 Stian Ulvøy Follo S K 08:31 21 21
  11 1004   Jørgen Gundersen I F Frøy 09:02 20 44
M-11-12 1 1107   Aleksander Heen Follo S K 15:02 100 300
2 1116 Henrik B. Andersen Asker Ck 15:32 75 160
  3 1119   Vebjørn Orre Aarud Asker CK 15:42 55 170
4 1102 Martin Solheim Hadeland Sk 15:57 40 94
  5 1103   Vegard Fjellner. Johansen Svelvik S.k. 16:22 30 160
6 1104 Martin Nymoen Svelvik S. K. 17:06 25 50
  7 1109   Anders Kirkeby B O C 17:20 24 69
8 1112 Fredrik Hinsch Spkl Rye 17:49 23 57
  9 1128   Sebastian Ødegården Nes S K 17:49 22 46
10 1108 Håkon Bråten B O C 17:50 21 21
  11 1113   Andreas Døssland Spkl Rye 17:54 20 81
12 1110 Fredrik Haraldseth B O C 18:08 19 56
  13 1101   Sindre Backe Hadeland Ck 18:21 18 57
14 1117 Espen Molund Hadeland Ck 18:23 17 58
  15 1115   Fredrik Holmen Follo S K 18:54 16 47
16 1111 Jakob Pein Spkl Rye 21:53 15 40
  17 1114   Lauritz Prag Sømme Spkl Rye 24:46 14 14
1136 Petter Sørensen Glåmdal Nittedal ?
                 
M-13-14 1 1341 Eivind B. Larsen B O C 15:51 100 129
  2 1335   Kjetil Ims Asker Ck 16:35 75 250
3 1346 Alexander Tulach Raufoss Ck 16:48 55 230
  4 1319   Andreas J. Gravdal B O C 16:53 40 76
5 1316 Eskild Kjølstad B O C 17:20 30 54
  6 1311   Oddbjørn Andersen C K Nittedal 17:21 25 120
7 1347 Øyvind Asbjørn Karlsen Frikransen 17:21 24 109
  8 1359   Chris Olstad Lørenskog C K 17:23 23 23
9 1315 Christian S. Westgaard Follo S K 17:40 22 102
  10 1358   Frans Leonard Mustaparta Tønsberg 18:16 21 21
11 1320 Erling Enkerud B O C 18:19 20 65
  12 1345   Sindre Kåseth Raufoss Ck 18:20 19 66
13 1357 Sebastian Pedersen Tønsberg 18:27 18 18
  14 1348   Kim Andre Brevik Nesodden Sk 18:32 17 59
15 1334 Eivind Sveinhaug Iversen I F Frøy 18:34 16 42
  16 1355   Martin Stendahl Tønsberg 18:34 15 15
17 1314 Aleksander Edvardsen Follo S K 18:36 14 47
  18 1322   Asbjørn Bilben Amundsen B O C 18:40 13 32
19 1343 Pål Andre Norby Halden CK 19:08 12 57
  20 1306   Thomas Bjerkheim Drammen Ck 19:28 11 38
21 1317 Christian Nordal Thorvaldsen B O C 19:38 10 46
  22 1344   Ole Aleksander Kristiansen Drammen Ck 19:50 9 49
23 1321 Axel Mjelde B O C 20:08 8 19
  24 1338   Åsmund Johansen Raufoss Ck 20:13 7 13
25 1342 Stig Ole Gundersen Follo S K 20:14 6 16
  26 1302   Håkon Tufteland I F Frøy 20:22 5 21
27 1354 Morten Hauge Follo S K 20:24 4 4
  28 1304   Øivind Brennvold I F Frøy 20:42 3 8
29 1337 Mathias Kallevik Drammen Ck 20:43 2 9
  30 1326   Kristoffer Røed Spkl Rye 20:46 1 10
31 1356 Eivind Dypedahl Tønsberg 20:46 1 1
  32 1312   Jørgen Hellevig Follo S K 21:19 1 5
33 1323 Fredrik Bryn B O C 21:39 1 3
  34 1336   Per Martin Skår Drammen Ck 21:40 1 2
35 1303 Erik Testdal I F Frøy 22:02 1 7
  36 1351   Jørgen D Ratoih   22:06 1 2
37 1327 Lars Kristian Istad Spkl Rye 22:08 1 6
  38 1313   Espen Knudsen Wennerberg Follo S K 22:15 1 15
39 1332 Espen Tidemand- Fossum Follo S K 22:51 1 1
  40 1318   Sondre Bakken B O C 22:52 1 3
41 1349 Øyvind Andre Emblemsvåg B O C 23:23 1 3
  42 1325   Øystein Teigland B O C 23:41 1 3
43 1340 Henrik Solberg Follo S K 33:55 1 2
                 
M-15-16 1 1511 Kristian Johansen Follo S K 32:28 100 300
  2 1552   Jon Anders Grøndahl Nes S K 33:09 75 75
3 1508 Hans Christer Holund C K Nittedal 33:13 55 130
  4 1514   Even Teigland B O C 33:57 40 63
5 1520 Endre Sommer Spkl Rye 34:49 30 60
  6 1513   Mathias Marley B O C 35:01 25 47
7 1540 Thomas Haugen Nesodden Sk 35:01 24 100
  8 1533   Kristian Volden Kjølstad Fredrikstad Sk 35:02 23 83
9 1501 Simen Borglin Knudsen I F Frøy 35:39 22 91
  10 1547   Anders Ruud Gundersen Tønsberg 35:39 21 21
11 1531 Sondre Nordberg Frikransen 36:26 20 45
  12 1504   Kristian Muggerud I F Frøy 36:31 19 44
13 1528 Vegard Stake Laeggen Asker Ck 36:37 18 49
  14 1529   Øystein Stake Laeggen Asker Ck 36:37 17 55
15 1521 Morten Sjong Mathisen Spkl Rye 36:58 16 64
  16 1509   Hans Jørgen Kvåle Hadeland Ck 37:03 15 30
17 1526 Jørn Huseby Drammen Ck 37:03 14 99
  18 1549   Adrian Gjølberg Tønsberg 37:18 13 13
19 1536 Sondre Woll Nesodden Sk 37:34 12 21
  20 1548   Anders Grading Tønsberg 37:55 11 11
21 1546 Niklas Aakvik Tønsberg 38:07 10 10
  22 1507   Simen Enger Lørenskog C K 38:12 9 16
23 1510 Dag Martin Holten Follo S K 38:13 8 21
  24 1550   Martin Formo Drammen CK 38:22 7 7
25 1551 Sigmund Rimstad 38:34 6 6
  26 1506   Fredrik Finstad Lørenskog C K 39:04 5 26
27 1553 Anders Hamborg Nittedal 40:28 4 4
  28 1505   Sigmund Wahl Olsen Lørenskog C K 40:41 3 20
29 1544 Petter Solberg Spkl Rye 43:19 2 13
  30 1541   Thomas Gripheim Spkl Rye 43:20 1 21
31 1519 Eivin S Bøckman I F Frøy 44:10 1 11
  32 1530   Audun  Breder Frikransen 44:40 1 49
33 1512 Yngve Høiseth Follo S K 44:54 1 9
  34 1523   Markus Ø. Neslein Spkl Rye 48:34 1 10
35 1554 Marius Knudsen Follo S K 50:49 1 1
    1503   Filip Hoel I F Frøy DNF   44
1537 Marius Hageengen Raufoss Ck DNF 64
                 
M-jun 1 204 Åsmund Wahl Olsen Lørenskog C K 0:38:45 100 142
  2 202   Anders Hovdenes I F Frøy 0:46:20 75 275
3 218 Askild V Larsen Spkl Rye 0:49:21 55 130
  4 212   Vegard Bolstad Asker CK 0:50:02 40 95
5 216 Robin Mackenzie-Robinson Spkl Rye 0:50:56 30 130
  6 217   Espen Helgeland Svelvik S. K. 0:51:02 25 65
7 201 Anders Gullhav  nordby I F Frøy 0:53:11 24 64
  8 208   Bastian Vigerust Braathen Follo S K 0:53:54 23 72
9 209 Anders Tidemand- Fossum Follo S K 1:00:09 22 22
                 
M-sen 1 36 Petter Sørensen Glåm-Nit 0:59:35 100 100
  2 3   Espen Aune Østmarka Il 1:02:06 75 152
3 5 Jens Aas B O C 1:02:12 55 79
  4 16   Aslak Johansen Mørstad I F Frøy 1:03:53 40 115
5 11 Erik Nordby Sagene IF 1:05:08 30 30
  6 2   Even Chiodera B O C 1:05:15 25 45
  DNF Leif Oddvin Jensen B O C      
  7 6   Olav Øen Johansen Johansen Hadeland Ck 1:07:52 24 49
8 1 Kenneth Gavoll-Hansen B O C 1:09:09 23 81
  9 26   Johan Strømberg Ceres SK 1:16:43 22 22
10 4 Eirik Øen Johansen Hadeland Ck ?
                 
M-sport 17-29 1 402 Egil Møen Multiconsult/Sagene 0:58:14 100 125
  2 415   Tor Olav Brennhovd B O C 0:58:58 75 130
3 417 Christer Myhrerschough OSIUS 1:00:58 55 55
  4 404   Knut Aaser Osius 1:02:00 40 70
5 416 Kristian Gullhaug Asker CK 1:04:22 30 30
  6 418   Ole Marius Brattlie I F Frøy 1:06:05 25 25
405 Jan Tore Sundal Spkl Rye DNF 25
                 
M-sport 30-39 1 558 Ole Henrik Wettre Spkl Rye 0:57:09 100 100
  2 518   Knut Jarle Jassen Nanset If Sykkel 0:57:50 75 115
3 502 Morten Melhus Spkl Rye 0:58:06 55 135
  4 519   Per Morten Storhaug Nanset IF Sykkel 0:58:08 40 52
5 546 Aslak Berglund B O C 0:59:10 30 30
  6 549   Rolf Vestre Bærums Verk 0:59:15 25 25
7 554 Anders Garve CSK Ludvika 0:59:47 24 24
  8 544   Steinar Jensen Asker CK 0:59:56 23 23
9 555 Morten Hanssen Spkl Rye 0:59:56 22 22
  10 559   Jan Planting I F Frøy 1:00:11 21 21
11 501 Kjetil Westgaard Askim Ck 1:00:38 20 112
  12 545   Olav Are Lunde B O C 1:01:05 19 19
13 514 Bjørn Ellingsen Spkl Rye 1:01:08 18 59
  14 511   Ståle Berg Spkl Rye 1:01:16 17 63
15 541 Stig Dørmænen Spkl Rye 1:01:47 16 39
  16 556   Geir Thune GMB Aktiv 1:01:53 15 15
17 506 Brede Arntzen Coma Tours 1:01:55 14 14
  18 548   Petter Lien Bærums Verk 1:02:11 13 13
19 550 Leif Størmer Bærums Verk 1:02:21 12 12
  20 547   Knut Ivar Andersen Asker CK 1:03:49 11 11
21 503 Tore Sande Spkl Rye 1:04:06 10 24
  22 522   Kent Bahr I F Frøy 1:04:37 9 20
23 515 Erlend Rotvik 1:05:20 8 8
  24 513   Christian Ruths Spkl Rye 1:05:48 7 7
25 553 Jonny Bahr I F Frøy 1:05:48 6 6
  26 516   Roy Leirvik Asker Ck 1:06:22 5 19
27 557 Bjørn Tore Foss 1:06:39 4 4
  28 551   Ivar Røed Milslukern 1:06:44 3 3
29 552 Jon Olav Christensen Bærums Verk 1:06:59 2 2
  30 517   Svein Grepperud Svelvik S. K. 1:07:51 1 43
31 508 Magne Pedersen Svelvik S. K. 1:08:07 1 1
  32 535   Terje Gomo Spkl Rye 1:09:15 1 25
33 507 Karl Peder Nymoen Svelvik S. K. 1:11:38 1 19
    504   Axel Høvo Daasvand B O C DNF    
505 Aksel Michelet Asker CK DNF 16
                 
M-sport 40+ 1 603 Bård Bråten B O C 0:58:22 100 140
  2 629   Lars Dalgard Nes S K 0:58:48 75 75
3 607 Willy Westgaard Follo S K 0:59:29 55 155
  4 624   John Trygve Rønning Nordre Buskerud Politiidrettsl 1:01:54 40 70
5 634 Edmund Langeland Asker CK 1:01:58 30 30
  6 605   Vidar Næss Svelvik S. K. 1:03:30 25 101
7 633 Rune Johansen Spkl Rye 1:03:30 24 24
  8 618   Morten Grepperud Ormsund 1:03:55 23 85
9 609 Tor Sommer Spkl Rye 1:04:54 22 57
  10 617   Einar Sørheim Spkl Rye 1:06:57 21 37
11 623 Tom K Berg I F Frøy 1:07:34 20 62
  12 637   Totto Solvang Team Grappa 1:08:24 19 19
13 620 Ketil Berge NOTEAM 1:08:59 18 51
  14 635   Christer Karlsson   1:10:10 17 17
15 636 Tormod Øvergård Spkl Rye 1:10:10 16 16
  16 608   Sven Myhre Svelvik S. K. 1:10:41 15 46
17 614 Inge Aune Bosch-Rexroth 1:12:17 14 48
    630   Erik Lilleås Milslukern DNF    
631 Trond Riset Nittedal DNF
    632   Roald Mathiesen Spkl Rye DNF    
Nybegynner   917   Eskil Helge Jensen   05:04    
914 Lars Messel 05:09
    901   Bjørnar Kvåle Hadeland Ck 05:22    
915 Martin Olsen 05:33
    918    Asbjørn Hillmann   05:40    
910 Erik W Jacobsen Svelvik S. K. 05:51
    902   Fredrik Edvardsen Follo S K 05:53    
907 Hege Næss NOTEAM 06:07
    911   Ida Knudsen Wenneberg Follo S K 06:26    
916 Fredrik Øverlien 06:59
    905   Sondre Ludviksen Askim Ck DNF    
                 
Rev. Resultater Pr. 27.05.04 - Scott Cup©2004 Totalt : 222