Resultater Ritt 2 - Scott Cup 12. Mai 2004 - Arrangør Spkl Rye
Klasse Plass Startnr.   Navn Klubb Tid Poeng Tot.
K-10 1 1052   Katrine Nordby Halden Ck 10:13 100 200
  2 1053   Karianne Mørstad I F Frøy 13:38 75 75
3 1051   Lovise Nymoen Svelvik S. K. 14:22 55 130
                 
K-11-12 1 1203   Sylvi Sommer Spkl Rye 7:01 100 200
  2 1202   Amalie Herrlin Sørensen Spkl Rye 10:03 75 130
               
K-13-14 1 1401   Madelene Lødemel Dahl I F Frøy 16:13 100 200
2 1402   Charlotte Skaug B O C 17:30 75 75
                 
K-15-16 1 1602   Kine Steen Holst Drammen Ck 23:03 100 200
  2 1603   Tuva Kirkerud Raufoss Ck 24:18 75 150
3 1533   Kristian Volden Kjølstad Fredrikstad Sk 36:55 55 155
                 
K-jun 1 301   Marie Vidung Døssland Lørenskog C K 45:47 100 200
                 
K-sen 1 105   Tone Kristin Larsen Spkl Rye 01:05:42 100 100
                 
K-sport 17-29 1 702   Lena Marie Bratli Aune Østmarka Il 21:51 100 155
  2 703   Mira Canner NOTEAM 22:21 75 175
3 701   Sara Berger Nes S K 22:33 55 130
                 
K-sport 30-39 1 802   Linda Halvorsen Østmarka IL 26:08 13 13
                 
K-sport 40+ 1 851   Anita Grosso Østmarka Il 25:37 100 200
                 
               
Klasse Plass Startnr.   Navn Klubb Tid Poeng Tot.
M-10 1 1005   Oscar Næss Svelvik S. K. 7:19 100 200
2 1001   Anders Dalgaard Nes S K 7:36 75 150
  3 1003   Espen Hinsch Spkl Rye 7:58 55 95
4 1006   Even Klomster Andersen Nittedal Ck 8:50 40 70
  5 1002   Eivind Strømsheim Pedersen Svelvik S.K. 8:54 30 30
6 1007   Torjus Bern Hansen Spkl Rye 9:56 25 50
                 
M-11-12 1 1107   Aleksander Heen Follo S K 13:05 100 200
  2 1103   Vegard Fjellner. Johansen Svelvik S.k. 14:22 75 130
3 1116   Henrik B. Andersen Asker Ck 14:23 55 85
  4 1119   Vebjørn Orre Aarud Askim Ck 14:32 40 115
5 1102   Martin Solheim Hadeland Sk 14:33 1 25
  6 1109   Anders Kirkeby B O C 16:28 25 45
7 1128   Sebastian Ødegården Nes S K 16:53 24 24
  8 1101   Sindre Backe Hadeland Ck 16:55 1 17
9 1117   Espen Molund Hadeland Ck 16:57 22 40
  10 1113   Andreas Døssland Spkl Rye 16:58 21 61
11 1131   Aidind Aabye Spkl Rye 18:02 20 20
  12 1125   Mats Karlsen Nesodden SK 18:07 19 19
13 1110   Fredrik Haraldseth B O C 18:39 18 37
  14 1112   Fredrik Hinsch Spkl Rye 18:41 17 34
15 1115   Fredrik Holmen Follo S K 18:46 16 31
  16 1120   Fredrik Rodal Moe Follo S K 19:24 15 28
17 1130   Halvor Grepperud Ormsund 19:38 14 14
  18 1132   Sondre Ludviksen Spkl Rye 21:09 13 13
19 1127   Joakim Nn I F Frøy 21:23 12 12
  20 1111   Jakob Pein Spkl Rye 23:38 11 25
               
M-13-14 1 1335   Kjetil Ims Asker Ck 17:33 100 175
2 1346   Alexander Tulach Raufoss Ck 18:38 75 175
  3 1311   Oddbjørn Andersen C K Nittedal 18:43 55 95
4 1315   Christian S. Westgaard Follo S K 18:51 40 70
  5 1347   Øyvind Asbjørn Karlsen Frikransen 18:59 30 85
6 1343   Pål Andre Nodly Hadeland Ck 19:31 25 45
  7 1316   Eskild Kjølstad B O C 19:42 24 24
8 1345   Sindre Kåseth Raufoss Ck 19:57 23 47
  9 1320   Erling Enkerud B O C 20:07 22 45
10 1348   Kim Andre Brevik Nesodden Sk 20:37 21 42
  11 1314   Aleksander Edvardsen Follo S K 20:54 20 33
12 1322   Asbjørn Bilben Amundsen B O C 21:07 19 19
  13 1344   Ole Aleksander Kristiansen Drammen Ck 21:31 18 40
14 1317   Christian Nordal Thorvaldsen B O C 21:33 17 36
  15 1306   Thomas Bjerkheim Drammen Ck 21:50 16 27
16 1352   Kim Massey Hsk 21:57 15 15
  17 1341   Eivind B. Larsen B O C 22:00 14 29
18 1302   Håkon Tufteland I F Frøy 22:34 13 16
  19 1305   Johannes Alnes I F Frøy 23:04 12 28
20 1319   Andreas J. Gravdal B O C 23:22 11 36
  21 1328   Henrik Nævestad Spkl Rye 23:46 10 19
22 1334   Eivind Sveinhaug Iversen I F Frøy 23:55 9 26
  23 1326   Kristoffer Røed Spkl Rye 23:56 8 9
24 1353   Christer Ruud Høybråten/Stovner 24:15 7 7
  25 1338   Åsmund Johansen Raufoss Ck 24:17 6 6
26 1321   Axel Mjelde B O C 24:34 5 11
  27 1312   Jørgen Hellevig Follo S K 24:37 4 4
28 1303   Erik Testdal I F Frøy 24:40 3 5
  29 1318   Sondre Bakken B O C 25:13 2 2
30 1327   Lars Kristian Istad Spkl Rye 25:47 1 5
  31 1325   Øystein Teigland B O C 25:49 1 2
32 1323   Fredrik Bryn B O C 26:14 1 2
  33 1349   Øyvind Andre Emblemsvåg B O C 26:25 1 2
34 1313   Espen Knudsen Wennerberg Follo S K 26:26 1 13
  35 1340   Henrik Solberg Follo S K 27:12 1 1
36 1308   Dan Chr. Sjøvold Lørenskog C K 27:28 1 15
  37 1324   Bård Skytt Michaelsen B O C 28:24 1 2
38 1351   Jørgen D Ratoih   30:40 1 1
  39 1307   Marius Thomassen Lørenskog C K 31:00 1 1
40 1309   Peter Morken Lørenskog C K 31:01 1 1
                 
M-15-16 1 1511   Kristian Johansen Follo S K 31:02 100 200
  2 1526   Jørn Huseby Drammen Ck 32:50 75 88
3 1501   Simen Borglin Knudsen I F Frøy 33:56 55 72
  4 1537   Marius Hengengen Raufoss Ck 34:17 40 70
5 1530   Audun  Breder Frikransen 34:54 30 51
  6 1503   Filip Hoel I F Frøy 35:19 25 47
7 1521   Morten Sjong Mathisen Spkl Rye 35:19 24 24
  8 1514   Even Teigland B O C 35:23 23 23
9 1529   Øystein Stake Laeggen Asker Ck 36:13 22 41
  10 1540   Thomas Haugen Nesodden Sk 36:51 21 96
11 1545   Simen Rishovd Nesodden Sk 36:56 20 20
  12 1528   Vegard Stake Laeggen Asker Ck 38:12 19 35
13 1504   Kristian Muggerud I F Frøy 39:02 18 29
  14 1541   Thomas Gripheim Spkl Rye 40:28 17 24
15 1506   Fredrik Finstad Lørenskog C K 41:05 16 25
  16 1527   Ole Martin Prebensen Tanberg Drammen CK 41:06 15 15
17 1527   Ole Martin Prebensen Tanberg Drammen CK 41:06 14 14
  18 1510   Dag Martin Holten Follo S K 41:07 13 13
19 1505   Sigmund Wahl Olsen Lørenskog C K 42:02 12 20
  20 1544   Petter Solberg Spkl Rye 43:41 11 11
21 1519   Eivin S Bøckman I F Frøy 43:47 10 10
  22 1543   Tom Nn Solhaugen 47:52 9 9
23 1512   Yngve Høiseth Follo S K 50:19 8 8
  24 1523   Markus Ø. Neslein Spkl Rye 52:35 7 12
               
M-jun 1 202   Anders Hovdenes I F Frøy 46:08 100 200
2 218   Askild V Larsen Spkl Rye 49:36 75 75
  3 212   Vegard Bolstad Asker CK 50:15 55 55
4 217   Espen Helgeland Svelvik S. K. 51:14 40 40
  5 215   Tommy Aker Lørenskog C K 51:21 30 60
6 216   Robin Mackenzie-Robinson Spkl Rye 53:40 25 100
  7 208   Bastian Vigerust Braathen Follo S K 57:08 24 49
8 207   Magnus Moe Follo S K 01:04:01 23 46
  9 206   Audun Aas Lassen C K Nittedal 01:04:54 22 44
10 204   Åsmund Wahl Olsen Lørenskog C K 01:06:49 21 42
  11 205   Eirik Lind Hånes C K Nittedal 01:08:22 20 44
               
M-sen 1 14   Thomas Færgestad Storo Mtb 01:03:48 100 130
2 16   Aslak Johansen Mørstad I F Frøy 01:04:27 75 75
  3 3   Espen Aune Østmarka Il 01:07:13 55 78
4 1   Kenneth Gavoll-Hansen BOC 01:09:52 40 59
5 17   Harald Bjørkhaug Spkl Rye 01:12:51 30 50
  6 6   Olav Øen Johansen Johansen Hadeland Ck 01:16:54 30 30
                 
M-sport 17-29 1 414   Kim Johansen Ceres SK 54:03 100 100
  2 409   Einar Idland Andebu Il 55:23 75 115
3 412   Cato Sørebø Raufoss CK 55:32 55 55
  4 415   Tor Olav Brennhovd B O C 55:32 40 40
5 413   Tor Atle Fuglerud Raufoss CK 56:15 30 30
  6 402   Egil Møen Multiconsult/Sagene 01:02:09 25 25
7 403   Gaute Havik Eriksen Osius 01:08:33 24 79
                 
M-sport 30-39 1 540   Ole Blokhus OSIUS 53:06 100 100
  2 501   Kjetil Westgaard Askim Ck 56:28 75 83
3 502   Morten Melhus Spkl Rye 56:43 55 71
  4 509   Lars Nypan Spkl Rye 57:10 40 51
5 511   Ståle Berg Spkl Rye 01:00:24 30 37
  6 536   Niels M Olesen Coma Tours 01:01:23 25 31
7 538   Øystein Sørensen Spyderberg IL 01:01:48 24 24
  8 541   Stig Dørmænen Spkl Rye 01:01:50 23 23
9 514   Bjørn Ellingsen Spkl Rye 01:02:08 22 32
  10 517   Svein Grepperud Svelvik S. K. 01:04:51 21 33
11 520   Tord Bern Hansen Spkl Rye 01:05:44 20 35
  12 543   Karl Gudmundsen Nor 01:07:04 19 19
13 535   Terje Gomo Spkl Rye 01:07:45 18 19
  14 510   Franco Endre Grossmo Østmarka Il 01:08:37 17 18
15 505   Aksel Michelet Asker CK 01:08:41 16 16
  16 539   Viktor Larsen I F Frøy 01:10:48 15 15
17 503   Tore Sande Spkl Rye 01:11:20 14 14
  18 507   Karl Peder Nymoen Svelvik S. K. 01:12:25 13 14
19 519   Per Morten Storhaug Nanset IF Sykkel 01:13:40 12 12
                 
M-sport 40+ 1 612   Rune Sørheim Østmarka Il 57:41 100 123
  2 627   Terje Lund Spkl Rye 58:43 75 75
3 605   Vidar Næss Svelvik S. K. 01:01:46 55 76
  4 618   Morten Grepperud Ormsund 01:02:14 40 62
5 604   Geir Sundin I F Frøy 01:02:49 30 105
  6 623   Tom K Berg I F Frøy 01:03:25 25 43
7 609   Tor Sommer Spkl Rye 01:03:27 24 36
  8 626   Jon Gravdal B O C 01:06:37 23 23
9 621   Roger Amundsen Ingen 01:08:47 22 42
  10 619   Finn Dyre Nilsen Svelvik S. K. 01:09:09 21 35
11 614   Inge Aune Bosch-Rexroth 01:11:20 20 35
  12 608   Sven Myhre Svelvik S. K. 01:12:09 19 32
13 625   Raymond Henriksen Spydeberg IL 01:14:45 18 18
  14 620   Ketil Berge NOTEAM 01:15:07 17 34
               
Nybegynner   913   Chris Olstad Lørenskog C K 8:37    
  910   Erik W Jacobsen Svelvik S. K. 8:43    
    912   Pernille Carlsen Drammen CK 9:45    
  911   Ida Knudsen Wenneberg Follo S K 10:07    
    902   Fredrik Edvardsen Follo S K 13:53    
               
                 
Rev. Resultater Pr. 13.05.04 - Scott Cup©2004   Totalt : 173