Final results
HP Norseman Xtreme Triathlon 2004
 
Rank Start nr Fornavn/ Firstname Etternavn/ Lastname Klubb/ Club Class Land/ Country Svøm/ Swim Hjelpetid sykkel (total tid ut fra T2) Sykkel/ Cycle Løp/ Run Finish time
1 67 Rune  Høydal Sportsavings M30 Norway 01:12:44 07:06:56 05:54:12 04:23:12 11:30:08
2 70 Håvard Jenssen OPIL M30 Norway 01:07:50 07:35:38 06:27:48 04:36:42 12:12:20
3 1 Christian Houge-Thiis Stavanger Tri M25 Norway 00:59:23 07:37:13 06:37:50 04:43:15 12:20:28
4 74 Øyvind Lillehagen Sportsavings M30 Norway 01:14:57 07:36:54 06:21:57 04:58:47 12:35:41
5 58 David Ekroll Svelvik Sykkelklub  M30 Norway 01:27:47 07:49:31 06:21:44 05:20:23 13:09:54
6 77 Per-Gunnar Mustad Langesund triatlonklubb M30 Norway 01:21:36 07:55:06 06:33:30 05:18:11 13:13:17
7 39 Rune Kr. Stålstrøm Sportsavings M35 Norway 00:58:19 08:06:24 07:08:05 05:08:06 13:14:30
8 20 Trude Andersen Stavanger Tri F25 Norway 01:12:10 08:21:51 07:09:41 04:53:29 13:15:20
9 112 Mauro Ciarrocchi Ironlario Triathlon Club Cantu' M40 Italy 01:01:24 08:12:47 07:11:23 05:10:12 13:22:59
10 62 Kenneth Gavoll-Hansen Team Oslo Sportslager  M30 Norway 01:03:33 07:53:55 06:50:22 05:30:34 13:24:29
10 69 Leif Oddvin Jensen Team Oslo Sportslager  M25 Norway 02:08:02 08:38:45 06:30:43 04:45:44 13:24:29
12 106 Svein Søli Hasle Løren tri M35 Norway 01:20:36 08:24:52 07:04:16 05:03:09 13:28:01
13 78 Tom  Remman Holmestrand Sykkelklubb M30 Norway 01:01:43 07:39:35 06:37:52 05:51:29 13:31:04
14 50 Henrik Sollie Team Oslo Sportslager  M25 Norway 01:31:47 08:47:25 07:15:38 04:47:05 13:34:30
15 75 Bjørn-Tore Lunde JH Sykkel M30 Norway 01:28:45 08:29:57 07:01:12 05:24:13 13:54:10
16 49 Ole Reidar Lindsverk Svarstad M25 Norway 01:19:58 08:26:50 07:06:52 05:30:51 13:57:41
17 96 Per Richard Olaussen   M35 Norway 01:43:20 08:55:36 07:12:16 05:08:25 14:04:01
18 8 Nicolas Wærenskjold Team Oslo Sportslager  M20 Norway 01:17:12 08:32:57 07:15:45 05:34:23 14:07:20
19 93 Trond Lunåshaug Skarphedin M35 Norway 01:10:49 08:21:45 07:10:56 05:52:54 14:14:39
20 90 Adam Laycock FVS tri M35 England 01:05:56 08:29:19 07:23:23 06:06:31 14:35:50
21 43 Chapuis Francois Montelimar triathlon M25 France 01:14:11 09:01:36 07:47:25 05:40:31 14:42:07
22 23 Solveig Gysland Stavanger Tri F40 Norway 01:12:30 09:11:13 07:58:43 05:34:40 14:45:53
23 57 Martin Egeskov Pedersen KTK86 M30 Denmark 00:59:52 07:50:30 06:50:38 06:55:39 14:46:09
24 107 Marco Tuinenburg Rising Sun Gir M35 Thailand 01:26:12 08:34:24 07:08:12 06:18:34 14:52:58
24 101 Joachim Reitan OSI Fjell M35 Norway 01:39:05 08:57:59 07:18:54 05:56:03 14:54:02
26 46 Eyvind Kartveit Stavanger Tri M25 Norway 01:00:00 08:44:49 07:44:49 06:10:39 14:55:28
27 108 Michael Ward Guernsey Triathlon Club M35 England 01:09:44 08:41:22 07:31:38 06:15:42 14:57:04
28 5 Bjørn-Thomas Stenersen Oslofjord triatlon M25 Norway 01:27:36 09:11:53 07:44:17 05:54:55 15:06:48
29 48 Stian Kvernsmyr Andebu IL M25 Norway 01:27:14 09:12:23 07:45:09 05:54:25 15:06:48
30 64 Roald Handeland Aker Kværner M30 Norway 01:33:35 08:59:48 07:26:13 06:07:00 15:06:48
31 103 Harald Sjulstad Svarstad M35 Norway 01:13:16 08:27:23 07:14:07 06:39:25 15:06:48
32 87 John Hey West Pennine Road Club M35 England 01:22:18 09:08:08 07:45:50 06:17:11 15:25:19
33 55 Kjell Richard Botten Grenland Sykkelklubb M30 Norway 01:11:16 08:45:12 07:33:56 06:40:12 15:25:24
34 109 Asle Øydvin Eidfjord I.L M35 Norway 01:37:58 09:41:20 08:03:22 05:48:09 15:29:29
35 66 Ole Richard Holm-Olsen Halden IL M30 Norway 01:05:21 08:20:12 07:14:51 07:09:32 15:29:44
36 124 Michael Clark F.V.S.Tri M35 England 01:01:24 08:29:18 07:27:54 07:02:47 15:32:05
37 120 Jørn Willy Olafsen Tønsberg Svømmeklubb M50 Norway 01:14:00 09:24:37 08:10:37 06:12:02 15:36:39
38 3 Bjørn  Wigdel Stavanger Tri M35 Norway 00:59:52 08:35:56 07:36:04 07:10:49 15:46:45
39 113 Kjetil Bergflødt Hurum Crossklubb M35 Norway 01:13:55 08:58:03 07:44:08 06:48:42 15:46:45
40 116 Ove Hansen BCK M40 Norway 01:26:18 09:04:03 07:37:45 06:48:32 15:52:35
41 91 Per Steinar Leirvik Stord Sykkelklubb M35 Norway 01:30:39 09:15:35 07:44:56 06:37:44 15:53:19
42 13 Guy M. Huste Oslofjord triatlon M35 Norway 01:20:51 09:33:20 08:12:29 06:21:57 15:55:17
43 83 Tim Bennett Oslofjord triatlon M35 Norway 02:27:57 10:25:37 07:57:40 05:33:26 15:59:03
44 100 Oscar Petroboni Ironlario Triathlon Club Cantu' M35 Switzerland  01:14:27 09:18:06 08:03:39 06:44:20 16:02:26
45 12 Jan Wilhelm Werner BCK M40 Norway 01:32:54 10:08:09 08:35:15 05:54:56 16:03:05
46 97 Thierry Olyslager Brussels Triathlon Club M35 Belgium 01:16:29 09:38:08 08:21:39 06:27:12 16:05:20
47 80 Jan Åge Sakariassen Agder Politi M30 Norway 01:36:01 10:04:49 08:28:48 06:08:15 16:13:04
48 15 Thor Sødal Torvikbukt M45 Norway 02:02:20 10:25:48 08:23:28 05:50:14 16:16:02
49 47 Trond Magnus Kristansen Oslofjord triatlon M25 Norway 01:20:17 09:44:14 08:23:57 06:35:46 16:20:00
50 84 Frode Forgard Åseral IL M35 Norway 01:55:01 09:43:09 07:48:08 06:41:38 16:24:47
51 17 Jone Tveitane Stavanger Tri M40 Norway 01:12:10 09:14:03 08:01:53 07:11:29 16:25:32
52 40 Marius Ambjørndalen Grenland Sykkelklubb M25 Norway 01:25:55 09:16:20 07:50:25 07:10:15 16:26:35
53 89 Neil Keirs Gearsandtears.com M35 England 01:18:34 09:29:12 08:10:38 07:09:13 16:38:25
54 18 Gunnar Halland Bck M30 Norway 01:48:07 09:39:37 07:51:30 07:01:12 16:40:49
55 25 Ingvill Merete Stedøy Strindheim friidrett F45 Norway 01:54:22 10:27:35 08:33:13 06:14:03 16:41:38
56 104 Leif  Magne Solstad NIP M35 Norway 01:20:35 09:23:28 08:02:53 07:22:17 16:45:45
57 73 Trond Kristensen Stavanger Tri M30 Norway 02:16:51 10:27:50 08:10:59 06:25:58 16:53:48
58 19 Jone Jonsson Stavanger Tri M25 Norway 01:34:27 09:59:33 08:25:06 06:55:57 16:55:30
59 24 Elisabeth Skarstein Waaler BCK F40 Norway 01:34:44 10:04:44 08:30:00 06:51:32 16:56:16
60 31 Jon Funderud OSI Landevei M20 Norway 01:55:08 10:24:22 08:29:14 06:38:20 17:02:42
61 122 Olaf V. Ellefsen Stavanger Tri M60 Norway 01:25:17 09:45:19 08:20:02 07:22:00 17:07:19
62 53 Bjarte Eikås Stavanger Tri M40 Norway 01:33:28 09:44:37 08:11:09 07:33:53 17:18:30
63 92 Marcel Leist TG schwanheim M35 Germany 01:13:33 10:13:20 08:59:47 07:40:54 17:54:14
64 119 Trond Jensen   M45 Norway 01:37:41 10:00:45 08:23:04 07:55:10 17:55:55
65 56 Jean-Philippe Cuisinier Triathlon club joué-les-Tours M30 France 01:10:20 09:31:30 08:21:10 08:26:19 17:57:49
66 105 Attila Szabó    M35 Hungary 01:12:10 10:04:19 08:52:09 07:54:02 17:58:21
67 41 Morten Anfinnsen Stavanger Tri M25 Norway 01:29:30 10:02:50 08:33:20 08:13:25 18:16:15
68 95 Andrè  Mehnert Bull ski kajakk M35 Norway 01:30:38 09:49:18 08:18:40 08:36:00 18:25:18
69 44 Hans Einar Danielsen Oslofjord triatlon M25 Norway 01:48:07 10:37:46 08:49:39 07:57:53 18:35:39
70 65 Kenneth Ytterbø   M30 Norway 01:39:29 10:55:42 09:16:13 07:39:57 18:35:39
71 110 Dave Baker Wight Tri M40 England 01:31:37 10:39:26 09:07:49 08:48:56 19:28:22
72 36 Ross Lovell   M20 England 01:30:50 10:39:26 09:08:36 08:48:58 19:28
73 33 Christopher Olof Grundberg CUBC M20 England 01:30:40 10:39:26 09:08:46 08:49:00 19:28:26
74 38 Steinar Vike Stavanger Tri M20 Norway 01:28:59 10:11:55 08:42:56 09:27:51 19:39:46
75 76 Vidar Markussen Teamet M30 Norway 01:50:26 11:25:30 09:35:04 08:20:00 19:45:30
76 115 Gunnar Gullaksen   M40 Norway 01:52:25 11:43:09 09:50:44 08:02:41 19:45:50
77 32 Tony Gjessvåg OSI  M20 Norway 01:40:42 10:44:29 09:03:47 09:01:31 19:46:00
78 61 Harald Frøysnes Kodal IL M30 Norway 01:53:59 11:05:04 09:11:05 08:46:45 19:51:49
79 117 Christer Svantesson   M40 Sweden 02:15:23 11:40:03 09:24:40 08:12:02 19:52:05
80 37 Morten Svihus Stavanger Tri M20 Norway 01:35:15 11:04:20 09:29:05 09:49:30 20:53:50
81 45 Lars Endre Jensen Oslofjord triatlon M25 Norway 01:23:41 11:05:28 09:41:47 10:06:56 21:12:24
82 85 Petter Føyn Oslofjord triatlon M35 Norway 01:36:00 12:02:37 10:26:37 09:09:47 21:12:24
83 22 Anette Jacobsen BCK F35 Norway 01:34:53 12:26:54 10:52:01 09:27:06 21:54:00
84 42 Kenneth Bruun Teamet M25 Norway 02:09:27 12:18:38 10:09:11 09:46:42 22:05:20
  10 Fredrik Mandt Oslofjord triatlon M20 Norway 01:54:02 10:43:08 08:49:06 #VALUE! DNF
  30 Jon Kristian  Andresen Fossum IF M20 Norway 01:11:57 08:54:38 07:42:41 #VALUE! DNF
  35 Sondre Langli OSI M20 Norway 01:41:40 10:43:42 09:02:02 #VALUE! DNF
  52 Davide Ballabio Ironlario Triathlon Club Cantu' M30 Italy 00:58:23 07:34:19 06:35:56 #VALUE! DNF
  63 Bror Gundersen OSI Landevei M30 Norway 01:33:53 11:09:07 09:35:14 #VALUE! DNF
  86 Michel Gagnard Tarare Triathlon Club M35 France 01:24:58 10:22:38 08:57:40 #VALUE! DNF
  94 Ian Mayhew Gearsandtears.com M35 England 01:26:46   ######## #VALUE! DNF
  111 Bjarne Boge Eidfjord I.L M40 Norway 02:25:34   ######## #VALUE! DNF